Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
FC Voluntari

FC Voluntari Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€6.25m Ø 27.0 Liga I
95
Tipované zápasy
72.6%
Úspešnosť tipov
LDLLLL
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
FC Voluntari je v posledných 6 zápasoch bez výhry
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Csikszereda vs FC Voluntari, Liga I, výkop 13:30. Kurzy: 3.00 domáci, 3.55 remíza, 2.43 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.23, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Csikszereda2
FC Voluntari1
▴3.00
▴3.55
▾2.43
X2
▾1.42
O1.5
▾1.26
Áno
▾1.65
AS
▾1.23
4.0
✓ AS
▾1.234.0
FC Voluntari vs FCSB, Liga I, výkop 19:00. Kurzy: 5.50 domáci, 4.50 remíza, 1.67 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.67, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
FC Voluntari1
FCSB2
▾5.50
▴4.50
1.67
2
1.67
O2.5
▾1.60
Áno
▾1.65
2
1.67
6.9
✓ 2
1.676.9
Corvinul Hunedoara vs FC Voluntari, Liga I, výkop 16:00. Kurzy: 1.70 domáci, 4.05 remíza, 5.30 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 3–2, tip netrafený.
Kon.
Corvinul3
FC Voluntari2
▾1.70
▴4.05
▴5.30
X2
▴2.28
U3.5
▴1.44
Áno
▾1.78
U3.5
▴1.44
3.3
U3.5
▴1.443.3
FC Voluntari vs Universitatea C, Liga I, výkop 12:00. Kurzy: 3.35 domáci, 3.65 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.37, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
FC Voluntari0
U. Cluj2
▾3.35
▴3.65
2.22
2
2.22
O1.5
▾1.25
Áno
▾1.64
X2
▴1.37
8.5
✓ X2
▴1.378.5
Rapid vs FC Voluntari, Liga I, výkop 19:30. Kurzy: 1.44 domáci, 5.10 remíza, 11.00 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Rapid Bucuresti2
FC Voluntari1
1.44
▴5.10
▴11.00
X2
▾3.40
U3.5
▴1.40
Nie
▾1.75
U3.5
▴1.40
4.3
✓ U3.5
▴1.404.3
FC Voluntari vs Arges P, Liga I, výkop 15:30. Kurzy: 2.95 domáci, 3.05 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.53, dôvera 5.4/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
FC Voluntari1
FC Arges0
▾2.95
3.05
▴2.87
X2
▴1.47
U2.5
▾1.53
Nie
▾1.75
U2.5
▴1.53
5.4
✓ U2.5
▴1.535.4
FC Voluntari vs AFC Hermannstadt, Liga I, výkop 18:30. Kurzy: 2.75 domáci, 3.40 remíza, 3.05 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.47, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
FC Voluntari3
AFC H0
▾2.75
▴3.40
▴3.05
1
▾2.75
U3.5
▴1.32
Nie
▴2.02
1X
1.47
3.8
✓ 1X
1.473.8
AFC Hermannstadt vs FC Voluntari, Liga I, výkop 15:30. Kurzy: 2.15 domáci, 3.45 remíza, 4.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 3–2, tip netrafený.
Kon.
AFC H3
FC Voluntari2
▴2.15
▾3.45
▴4.10
1
▴2.15
U3.5
▴1.26
Áno
▾1.98
U3.5
▴1.26
5.1
U3.5
▴1.265.1

Štatistiky sezóny

Liga I Rumunsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 14%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy8614
Výhry202
Remízy202
Prehry4610
Strelené góly9514
Inkasované góly121931
Priemer strelených gólov1.10.81.0
Priemer inkasovaných gólov1.53.22.2
Čisté kontá202
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku5-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku5
Série
Výhry1
Prehry3
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–4
0-15
3–7
16-30
0–4
31-45
4–4
46-60
2–4
61-75
2–8
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-4-26 G
4-2-3-12 G
5-3-22 G
3-5-21 G
28Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.579%
11 zápasov
Nad 1.521%
3 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
R. Guțea R. Guțea 19 MID 7.25
G. Roemeratoe G. Roemeratoe 26 MID 7.10
L. Cvek L. Cvek 30 MID 6.94
M. Jurhar M. Jurhar 28 GK 6.88
I. Gheorghe I. Gheorghe 26 MID 6.74
G. Merloi G. Merloi 26 FWD 6.72
D. Ghindovean D. Ghindovean 24 MID 6.70
A. Șuteu A. Șuteu 21 DEF 6.70
M. Onișa M. Onișa 25 MID 6.68
M. Mamić M. Mamić 23 MID 6.62
D. Haruţ D. Haruţ 26 DEF 6.62
A. Chică-Roșă A. Chică-Roșă 27 FWD 6.60
S. Čestić S. Čestić 24 DEF 6.60
D. Kiki D. Kiki 32 DEF 6.57
M. Babić M. Babić 27 FWD 6.55
F. Haită F. Haită 25 MID 6.54
R. Crişan R. Crişan 29 DEF 6.53
Nuno Rodrigues Nuno Rodrigues 31 MID 6.53
D. Toma D. Toma 25 MID 6.50
Robert Valentin Petculescu R. Valentin Petculescu 18 FWD 6.50
M. Schieb M. Schieb 29 DEF 6.45
M. Roman M. Roman 33 FWD 6.45
D. Dumbrăvanu D. Dumbrăvanu 24 DEF 6.42
I. Vencu I. Vencu 19 MID 6.30

Tabuľka

Rumunsko - Liga I
# Tím Z G B
1 Dinamo Bucuresti 14 31-9 33
2 Universitatea Craiova 14 34-10 32
3 Rapid 14 23-13 30
4 Universitatea Cluj 14 26-20 25
5 Petrolul Ploiesti 14 19-18 24
6 Farul Constanta 14 23-21 23
7 FCSB 14 20-20 21
8 Corvinul Hunedoara 14 16-16 19
9 CFR 1907 Cluj 14 20-21 18
10 Uta Arad 14 16-19 18
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 14 9-19 15
12 FC Botosani 14 18-19 14
13 Oţelul 14 16-22 12
14 Arges Pitesti 14 8-16 12
15 FC Voluntari 14 14-31 8
16 Csikszereda 14 9-28 5
Promotion - Superliga (Championship Group) Superliga (Relegation Group)

Tipy a predpovede na FC Voluntari

Hľadáte tipy na FC Voluntari? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na FC Voluntari, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 95 zápasov s účasťou FC Voluntari s úspešnosťou Best Tip 72.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Liga I má FC Voluntari po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 2, prehry: 10. Strelené góly: 14 (1.0 na zápas), inkasované: 31, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má FC Voluntari priemerne 45% držanie lopty, 1.19 xG a 3.6 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 20%.

FC Voluntari má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €6.25m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na FC Voluntari zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

FC Voluntari je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.