Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Iwaki

Iwaki Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€6.18m Ø 24.5 J2 League
113
Tipované zápasy
67.3%
Úspešnosť tipov
WDDWWL
Aktuálna forma
1.53
Góly / zápas
Iwaki je v posledných 5 zápasoch neporazený
Iwaki nemal v posledných 25 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas J2 League · ut 3. novembra · 5:00
Omiya Ardija
VS
Iwaki
Best Tip
Kurz
Dôvera 6.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Tochigi City vs Iwaki, J2 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.72 domáci, 3.50 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.63, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Tochigi City1
Iwaki3
▾2.72
3.50
▴2.45
2
▴2.45
O2.5
▴1.63
Áno
1.50
O2.5
▴1.63
4.1
✓ O2.5
▴1.634.1
Iwaki vs Jubilo Iwata, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.70 domáci, 3.25 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Iwaki1
Iwata 1
▾2.70
▾3.25
▴2.72
1X
▾1.45
U3.5
▾1.28
Nie
▾1.93
U3.5
▾1.28
4.8
✓ U3.5
▾1.284.8
Shonan Bellmare vs Iwaki, J2 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.72 domáci, 3.25 remíza, 2.55 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.30, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Shonan Bellmare1
Iwaki1
▴2.72
▾3.25
▾2.55
1
▴2.72
U3.5
▾1.30
Nie
1.98
U3.5
▾1.30
5.2
✓ U3.5
▾1.305.2
Iwaki vs Ventforet K, J2 League, výkop 05:00. Kurzy: 1.80 domáci, 3.50 remíza, 4.25 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.34, dôvera 4.1/10. Konečný výsledok 5–0, tip netrafený.
Kon.
Iwaki5
Kofu0
▴1.80
3.50
4.25
X2
2.00
U3.5
▴1.34
Áno
▾1.77
U3.5
1.34
4.1
U3.5
1.344.1
Iwaki vs Blaublitz A, J2 League, výkop 07:00. Kurzy: 2.35 domáci, 3.20 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 5.9/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Iwaki1
Blaublitz0
2.35
3.20
3.00
X
3.20
U3.5
1.26
Nie
▴1.92
U3.5
1.26
5.9
✓ U3.5
1.265.9

Štatistiky sezóny

J2 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 43%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry426
Remízy112
Prehry246
Strelené góly131023
Inkasované góly71320
Priemer strelených gólov1.91.41.6
Priemer inkasovaných gólov1.01.91.4
Čisté kontá303
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-0
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku4-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry4
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–4
0-15
3–0
16-30
1–5
31-45
7–2
46-60
5–5
61-75
4–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-301
31-456
46-604
61-753
76-904
23Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.586%
12 zápasov
Nad 1.543%
6 zápasov
Nad 2.521%
3 zápasov
Nad 3.57%
1 zápasov
Nad 4.57%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
N. Kase N. Kase 25 MID -
D. Yamaguchi D. Yamaguchi 28 MID -
N. Ishiwatari N. Ishiwatari 20 MID -
S. Shibata S. Shibata 24 MID -
Sena Igarashi Sena Igarashi 23 DEF -
Kandai Sakagishi Kandai Sakagishi 23 MID -
R. Yamauchi R. Yamauchi 23 DEF -
Y. Yamada Y. Yamada 24 DEF -
J. Ikoma J. Ikoma 26 DEF -
K. Dohana K. Dohana 27 DEF -
R. Matsumoto R. Matsumoto 23 GK -
R. Endo R. Endo 27 DEF -
Y. Hayasaka Y. Hayasaka 26 GK -
Y. Ishida Y. Ishida 23 DEF -
S. Kofie S. Kofie 19 MID -
Ruon Hisanaga Ruon Hisanaga 21 MID -
F. Unoki F. Unoki 24 MID -
Y. Yamashita Y. Yamashita 29 MID -
Y. Onishi Y. Onishi 24 MID -
Y. Kato Y. Kato 24 MID -
T. Kato T. Kato 23 FWD -
N. Kumata N. Kumata 21 FWD -
H. Murakami H. Murakami 23 FWD -
K. Buwanika K. Buwanika 23 FWD -

Tabuľka

Japonsko - J2 League
# Tím Z G B
1 Vegalta Sendai 14 23-13 27
2 Albirex Niigata 14 21-24 26
3 Kataller Toyama 14 26-14 25
4 Yokohama FC 14 26-16 25
5 Omiya Ardija 14 25-17 24
6 Tegevajaro Miyazaki 14 21-16 23
7 Shonan Bellmare 14 15-13 22
8 Iwaki 14 23-20 20
9 Consadole Sapporo 14 17-19 20
10 Oita Trinita 14 17-12 19
11 Jubilo Iwata 14 16-15 19
12 Blaublitz Akita 14 15-15 17
13 Sagan Tosu 14 14-17 17
14 Tokushima Vortis 14 11-14 17
15 Fujieda MYFC 14 16-15 16
16 Montedio Yamagata 14 13-14 16
17 Vanraure Hachinohe 14 11-24 14
18 Tochigi City 14 21-25 12
19 Imabari 14 16-27 12
20 Ventforet Kofu 14 11-28 12
Promotion Promotion Play-offs Relegation

Tipy a predpovede na Iwaki

Hľadáte tipy na Iwaki? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Iwaki, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 113 zápasov s účasťou Iwaki s úspešnosťou Best Tip 67.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J2 League má Iwaki po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 2, prehry: 6. Strelené góly: 23 (1.6 na zápas), inkasované: 20, čisté kontá: 3.

Iwaki má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €6.18m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Iwaki zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Iwaki je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.