Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Fujieda MYFC

Fujieda MYFC Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€4.93m Ø 25.8 J2 League
111
Tipované zápasy
73.9%
Úspešnosť tipov
DLDDLD
Aktuálna forma
1.13
Góly / zápas
Fujieda MYFC je v posledných 12 zápasoch bez výhry
Fujieda MYFC je vonku v posledných 6 zápasoch bez výhry
Ďalší zápas J2 League · ut 3. novembra · 5:00
Fujieda MYFC
VS
Iwata
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Blaublitz Akita vs Fujieda MYFC, J2 League, výkop 05:00. Kurzy: 2.45 domáci, 3.15 remíza, 2.90 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.44, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Blaublitz1
Fujieda MYFC1
▴2.45
▾3.15
2.90
1
▴2.45
U3.5
1.25
Áno
1.88
1X
▴1.44
7.0
✓ 1X
▴1.447.0
Fujieda MYFC vs Tokushima V, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.48 domáci, 3.15 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Fujieda MYFC0
Tokushima1
2.48
3.15
2.70
2
▴2.80
U3.5
▾1.26
Nie
▾1.89
U3.5
▾1.26
7.6
✓ U3.5
▾1.267.6
Tochigi City vs Fujieda MYFC, J2 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.70 domáci, 3.55 remíza, 2.55 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.60, dôvera 7.7/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Tochigi City2
Fujieda MYFC2
▴2.70
▾3.55
▾2.55
1
▴2.70
U3.5
▴1.45
Áno
▾1.57
1X
▴1.60
7.7
✓ 1X
▴1.607.7
Fujieda MYFC vs Montedio Yamagata, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.52 domáci, 3.30 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Kon.
Fujieda MYFC0
Montedio0
▾2.52
▴3.30
▴2.72
X
▴3.30
U3.5
1.35
Nie
▾2.06
U3.5
1.35
8.0
✓ U3.5
1.358.0
Sagan Tosu vs Fujieda MYFC, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 1.93 domáci, 3.40 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.93, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Sagan Tosu1
Fujieda MYFC0
▴1.93
▾3.40
▾3.80
1
▴1.93
U3.5
1.30
Áno
▾1.85
1
▴1.93
8.5
✓ 1
▴1.938.5
Fujieda MYFC vs Shonan Bellmare, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.88 domáci, 3.20 remíza, 2.47 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.26, dôvera 5.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Fujieda MYFC 1
Shonan Bellmare1
▴2.88
▴3.20
▴2.47
2
▴2.47
U3.5
▾1.26
Nie
▴1.93
U3.5
▾1.26
5.3
✓ U3.5
▾1.265.3

Štatistiky sezóny

J2 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 21%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry213
Remízy437
Prehry134
Strelené góly7916
Inkasované góly41115
Priemer strelených gólov1.01.31.1
Priemer inkasovaných gólov0.61.61.1
Čisté kontá303
Bez streleného gólu325
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-1
Vonku2-3
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-2
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry1
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–0
0-15
1–3
16-30
3–3
31-45
4–3
46-60
1–2
61-75
4–4
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-301
31-451
46-604
61-754
76-907
22Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.564%
9 zápasov
Nad 1.536%
5 zápasov
Nad 2.514%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
K. Nakagawa K. Nakagawa 30 FWD -
H. Kanda H. Kanda 23 FWD -
Cheikh Diamanka Cheikh Diamanka 24 FWD -
Anderson Chaves Anderson Chaves 24 FWD -
S. Matsuki S. Matsuki 29 FWD -
S. Kaneko S. Kaneko 30 MID -
C. Kawakami C. Kawakami 27 MID -
S. Maeda S. Maeda 23 MID -
K. Nagata K. Nagata 24 MID -
R. Kajikawa R. Kajikawa 36 MID -
K. Shimabuku K. Shimabuku 26 MID -
K. Okazawa K. Okazawa 22 MID -
M. Sugita M. Sugita 30 MID -
Y. Matsushita Y. Matsushita 31 MID -
R. Asakura R. Asakura 24 MID -
H. Sese H. Sese 26 MID -
K. Osone K. Osone 26 MID -
Ryo Nakamura Ryo Nakamura 23 DEF -
K. Enomoto K. Enomoto 26 MID -
R. Hisadomi R. Hisadomi 34 DEF -
Y. Mori Y. Mori 25 DEF -
T. Kusumoto T. Kusumoto 30 DEF -
S. Nakagawa S. Nakagawa 26 DEF -
N. Kawashima N. Kawashima 33 DEF -
S. Suzuki S. Suzuki 29 DEF -
K. Kitamura K. Kitamura 25 GK -

Tabuľka

Japonsko - J2 League
# Tím Z G B
1 Vegalta Sendai 14 23-13 27
2 Albirex Niigata 14 21-24 26
3 Kataller Toyama 14 26-14 25
4 Yokohama FC 14 26-16 25
5 Omiya Ardija 14 25-17 24
6 Tegevajaro Miyazaki 14 21-16 23
7 Shonan Bellmare 14 15-13 22
8 Iwaki 14 23-20 20
9 Consadole Sapporo 14 17-19 20
10 Oita Trinita 14 17-12 19
11 Jubilo Iwata 14 16-15 19
12 Blaublitz Akita 14 15-15 17
13 Sagan Tosu 14 14-17 17
14 Tokushima Vortis 14 11-14 17
15 Fujieda MYFC 14 16-15 16
16 Montedio Yamagata 14 13-14 16
17 Vanraure Hachinohe 14 11-24 14
18 Tochigi City 14 21-25 12
19 Imabari 14 16-27 12
20 Ventforet Kofu 14 11-28 12
Promotion Promotion Play-offs Relegation

Tipy a predpovede na Fujieda MYFC

Hľadáte tipy na Fujieda MYFC? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Fujieda MYFC, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 111 zápasov s účasťou Fujieda MYFC s úspešnosťou Best Tip 73.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J2 League má Fujieda MYFC po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 7, prehry: 4. Strelené góly: 16 (1.1 na zápas), inkasované: 15, čisté kontá: 3.

Fujieda MYFC má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €4.93m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Fujieda MYFC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Fujieda MYFC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.