Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Omiya Ardija

Omiya Ardija Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€11.20m Ø 26.2 J2 League
76
Tipované zápasy
77.6%
Úspešnosť tipov
WDLLWL
Aktuálna forma
1.87
Góly / zápas
Omiya Ardija inkasoval aspoň 1 gól v posledných 9 zápasoch
Omiya Ardija mal v posledných 9 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Omiya Ardija mal v posledných 6 zápasoch viac ako 2.5 gólu
Ďalší zápas J2 League · ut 3. novembra · 5:00
Omiya Ardija
VS
Iwaki
Best Tip
Kurz
Dôvera 6.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Vegalta Sendai vs Omiya Ardija, J2 League, výkop 05:00. Kurzy: 1.83 domáci, 3.75 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Vegalta Sendai1
Omiya Ardija2
▾1.83
▴3.75
▴3.80
1
▾1.83
U3.5
▴1.47
Áno
▾1.60
U3.5
▴1.47
4.6
✓ U3.5
▴1.474.6
Omiya Ardija vs Yokohama FC, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.48 domáci, 3.45 remíza, 2.50 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.42, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Omiya Ardija2
Yokohama FC2
2.48
3.45
2.50
1
2.37
O2.5
▾1.60
Áno
▾1.48
1X
1.42
4.0
✓ 1X
1.424.0
Omiya Ardija vs Kataller T, J2 League, výkop 11:00. Kurzy: 2.20 domáci, 3.80 remíza, 2.87 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.76, dôvera 4.3/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
Omiya Ardija0
Toyama3
▴2.20
▴3.80
▴2.87
X
▴3.80
U3.5
▴1.76
Nie
▴2.77
U3.5
▴1.76
4.3
✓ U3.5
▴1.764.3
Sagan Tosu vs Omiya Ardija, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 2.37 domáci, 3.50 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.47, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Sagan Tosu2
Omiya Ardija1
▾2.37
3.50
▴2.70
1
▾2.37
U3.5
▴1.45
Áno
▾1.56
1X
▾1.47
5.8
✓ 1X
▾1.475.8
Omiya Ardija vs Vanraure H, J2 League, výkop 06:00. Kurzy: 1.56 domáci, 4.20 remíza, 5.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.56, dôvera 5.6/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Omiya Ardija3
Vanraure1
▾1.56
▴4.20
▴5.40
1
▾1.56
U3.5
▾1.44
Áno
▴1.78
1
▾1.56
5.6
✓ 1
▾1.565.6

Štatistiky sezóny

J2 League Japonsko · Sezóna 2026
14Zápasy Percento výhier 43%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7714
Výhry336
Remízy336
Prehry112
Strelené góly131225
Inkasované góly9817
Priemer strelených gólov1.91.71.8
Priemer inkasovaných gólov1.31.11.2
Čisté kontá213
Bez streleného gólu213
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-1
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku2
Série
Výhry3
Prehry2
Penalty
2/ 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
4–2
0-15
2–1
16-30
4–4
31-45
3–2
46-60
4–5
61-75
8–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-3-31 G
24Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.579%
11 zápasov
Nad 1.550%
7 zápasov
Nad 2.529%
4 zápasov
Nad 3.514%
2 zápasov
Nad 4.57%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
F. González F. González 33 FWD 6.65
O. Sunday O. Sunday 22 FWD -
Caprini Caprini 28 FWD -
T. Tomiyama T. Tomiyama 35 FWD -
K. Fujii K. Fujii 24 FWD -
Y. Toyokawa Y. Toyokawa 31 FWD -
K. Sugimoto K. Sugimoto 33 FWD -
T. Yachida T. Yachida 24 MID -
Arthur Silva Arthur Silva 30 MID -
S. Yasumitsu S. Yasumitsu 26 MID -
K. Nakayama K. Nakayama 23 MID -
T. Izumi T. Izumi 25 MID -
M. Kojima M. Kojima 29 MID -
T. Ishikawa T. Ishikawa 34 MID -
K. Sekiguchi K. Sekiguchi 24 DEF -
Y. Murakami Y. Murakami 23 DEF -
T. Wada T. Wada 35 DEF -
W. Shimoguchi W. Shimoguchi 27 DEF -
M. Hamada M. Hamada 35 DEF -
R. Motegi R. Motegi 29 DEF -
N. Urakami N. Urakami 29 DEF -
R. Ichihara R. Ichihara 20 DEF -
T. Kasahara T. Kasahara 37 GK -
Gabriel Gabriel 30 DEF -

Tabuľka

Japonsko - J2 League
# Tím Z G B
1 Vegalta Sendai 14 23-13 27
2 Albirex Niigata 14 21-24 26
3 Kataller Toyama 14 26-14 25
4 Yokohama FC 14 26-16 25
5 Omiya Ardija 14 25-17 24
6 Tegevajaro Miyazaki 14 21-16 23
7 Shonan Bellmare 14 15-13 22
8 Iwaki 14 23-20 20
9 Consadole Sapporo 14 17-19 20
10 Oita Trinita 14 17-12 19
11 Jubilo Iwata 14 16-15 19
12 Blaublitz Akita 14 15-15 17
13 Sagan Tosu 14 14-17 17
14 Tokushima Vortis 14 11-14 17
15 Fujieda MYFC 14 16-15 16
16 Montedio Yamagata 14 13-14 16
17 Vanraure Hachinohe 14 11-24 14
18 Tochigi City 14 21-25 12
19 Imabari 14 16-27 12
20 Ventforet Kofu 14 11-28 12
Promotion Promotion Play-offs Relegation

Tipy a predpovede na Omiya Ardija

Hľadáte tipy na Omiya Ardija? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Omiya Ardija, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 76 zápasov s účasťou Omiya Ardija s úspešnosťou Best Tip 77.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne J2 League má Omiya Ardija po 14 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 6, prehry: 2. Strelené góly: 25 (1.8 na zápas), inkasované: 17, čisté kontá: 3.

Omiya Ardija má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €11.20m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Omiya Ardija zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Omiya Ardija je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.