Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Jeonbuk Motors II

Jeonbuk 2 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€625.00Th. Ø 20.9 K3 League
42
Tipované zápasy
54.8%
Úspešnosť tipov
LDLLLL
Aktuálna forma
0.93
Góly / zápas
Jeonbuk Motors II je v posledných 15 zápasoch bez výhry
Jeonbuk Motors II inkasoval aspoň 1 gól v posledných 15 zápasoch
Oba tímy dali gól v posledných 5 zápasoch tímu Jeonbuk Motors II
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Busan Transportation vs Jeonbuk Motors II, K3 League, výkop 05:00. Kurzy: 1.38 domáci, 5.00 remíza, 7.90 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.45, dôvera 5.2/10. Konečný výsledok 4–0, tip trafený.
Kon.
Busan Kyotong4
Jeonbuk 20
▾1.38
▴5.00
▴7.90
1
▾1.38
O2.5
▾1.45
Áno
▴1.70
O2.5
▾1.45
5.2
✓ O2.5
▾1.455.2
Jeonbuk Motors II vs Pocheon, K3 League, výkop 05:00. Kurzy: 8.75 domáci, 4.90 remíza, 1.33 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.33, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Jeonbuk 22
Pocheon2
▾8.75
▾4.90
▴1.33
2
▴1.33
O2.5
▴1.78
Áno
▴2.25
2
▴1.33
8.5
2
▴1.338.5
Chuncheon vs Jeonbuk Motors II, K3 League, výkop 06:00. Kurzy: 1.55 domáci, 4.25 remíza, 6.50 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.55, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Chuncheon3
Jeonbuk 22
▾1.55
▴4.25
▴6.50
1
▾1.55
O2.5
▴1.76
Áno
▴1.91
1
▾1.55
3.8
✓ 1
▾1.553.8
Yeoju Sejong vs Jeonbuk Motors II, K3 League, výkop 06:00. Kurzy: 1.78 domáci, 3.60 remíza, 4.35 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.78, dôvera 6.2/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Yeoju Sejong2
Jeonbuk 21
▾1.78
▴3.60
▴4.35
1
▾1.78
O2.5
▴1.78
Áno
▴1.73
1
▾1.78
6.2
✓ 1
▾1.786.2
Jeonbuk Motors II vs Mokpo City, K3 League, výkop 09:00. Kurzy: 3.05 domáci, 3.25 remíza, 2.38 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.32, dôvera 5.1/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
Jeonbuk 21
Mokpo3
▴3.05
▴3.25
▾2.38
X2
1.38
U3.5
1.32
Nie
▾2.05
U3.5
▾1.32
5.1
U3.5
▾1.325.1
Gangneung City vs Jeonbuk Motors II, K3 League, výkop 11:00. Kurzy: 1.76 domáci, 3.60 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.76, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Gangneung2
Jeonbuk 21
▾1.76
▴3.60
▴4.75
1
▾1.76
U3.5
▴1.32
Nie
▾1.88
1
▾1.76
7.8
✓ 1
▾1.767.8
Jeonbuk Motors II vs Ulsan Citizen, K3 League, výkop 09:00. Kurzy: 3.30 domáci, 3.35 remíza, 2.10 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 2.10, dôvera 5.9/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
Jeonbuk 20
Ulsan Citizen1
3.30
▴3.35
2.10
2
2.10
O1.5
1.33
Áno
1.80
2
2.10
5.9
✓ 2
2.105.9
Changwon City vs Jeonbuk Motors II, K3 League, výkop 11:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.90 remíza, 5.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.62, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Changwon1
Jeonbuk 21
▴1.62
▴3.90
▾5.40
1
▴1.62
O2.5
▾1.72
Áno
▾1.81
1
▴1.62
5.7
1
▴1.625.7

Štatistiky sezóny

K3 League Južná Kórea · Sezóna 2026
25Zápasy Percento výhier 4%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy121325
Výhry101
Remízy448
Prehry7916
Strelené góly161127
Inkasované góly233356
Priemer strelených gólov1.30.81.1
Priemer inkasovaných gólov1.92.52.2
Čisté kontá112
Bez streleného gólu246
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku6-1
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku6
Série
Výhry1
Prehry5
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
5–3
0-15
1–8
16-30
6–17
31-45
2–6
46-60
4–11
61-75
9–10
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.576%
19 zápasov
Nad 1.528%
7 zápasov
Nad 2.54%
1 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
J. Anasmo J. Anasmo 21 MID -
Jeong Sang-Woon Jeong Sang-Woon 22 FWD -
Kang Hyeon-Jong Kang Hyeon-Jong 21 FWD -
Park Jae-Yong Park Jae-Yong 25 FWD -
Um Seung-Min Um Seung-Min 22 FWD -
Kim Chang-Hun Kim Chang-Hun 21 FWD -
Han Kyo-Won Han Kyo-Won 35 MID -
Yoon Hyun-Seok Yoon Hyun-Seok 22 MID -
Jang Nam-ung Jang Nam-ung 21 MID -
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID -
Kim Min-Jae Kim Min-Jae 21 MID -
Lee Kyu-Dong Lee Kyu-Dong 21 MID -
Han Seok-Jin Han Seok-Jin 18 MID -
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF -
Seo Jeong-Hyeok Seo Jeong-Hyeok 19 DEF -
Choi Chul-Soon Choi Chul-Soon 38 DEF -
Hwang Seung-Jun Hwang Seung-Jun 20 DEF -
Yun Ju-Young Yun Ju-Young 20 DEF -
Kim Jun-Yeong Kim Jun-Yeong 21 DEF -
Lee Jae-Jun Lee Jae-Jun 19 DEF -
Hwang Jung-Gu Hwang Jung-Gu 20 DEF -
Park Kyu-Min Park Kyu-Min 24 DEF -
Gong Si-Hyeun Gong Si-Hyeun 20 GK -
Kim Su-Hyung Kim Su-Hyung 18 DEF -
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF -
Jeon Ji-Wan Jeon Ji-Wan 21 GK -
Kim Jeong-Hoon Kim Jeong-Hoon 24 GK -
Lee Jun-Ho Lee Jun-Ho 23 DEF -

Tabuľka

Južná Kórea - K3 League
# Tím Z G B
1 Siheung Citizen 26 38-22 57
2 Pocheon 26 43-22 51
3 Daejeon Korail 26 37-21 45
4 Busan Transportation 26 46-31 43
5 Gyeongju HNP 26 42-37 40
6 Dangjin Citizen 26 51-41 38
7 Chuncheon 26 45-40 36
8 Gangneung City 26 27-33 36
9 Ulsan Citizen 26 25-28 30
10 Yeoju Sejong 26 31-35 30
11 Changwon City 26 27-32 30
12 Mokpo City 26 24-40 26
13 Yangpyeong 26 32-53 20
14 Jeonbuk Motors II 26 27-60 11

Tipy a predpovede na Jeonbuk Motors II

Hľadáte tipy na Jeonbuk Motors II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Jeonbuk Motors II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 42 zápasov s účasťou Jeonbuk Motors II s úspešnosťou Best Tip 54.8%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne K3 League má Jeonbuk Motors II po 25 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 8, prehry: 16. Strelené góly: 27 (1.1 na zápas), inkasované: 56, čisté kontá: 2.

Jeonbuk Motors II má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €625.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Jeonbuk Motors II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Jeonbuk Motors II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.