Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Jeonbuk Motors II

Jeonbuk Motors II Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

40
Prognozirane utakmice
55.0%
Stepen predvidljivosti
LLLLLD
Trenutna forma
1
Golovi / Meč
Jeonbuk Motors II je izgubio poslednjih 4 utakmica
Jeonbuk Motors II je primio najmanje jedan gol u poslednjih 13 utakmica
Jeonbuk Motors II nije dobio crveni karton u poslednjih 15 utakmica
Nema predstojećih utakmica

Jeonbuk Motors II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Chuncheon vs Jeonbuk Motors II, K3 League, početak u 06:00. Kvote: 1.55 domaćin, 4.25 nerešeno, 6.50 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.55, poverenje 3.8/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Chuncheon3
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 22
▾1.55
▴4.25
▴6.50
1
▾1.55
O2.5
▴1.76
GG
▴1.91
1
▾1.55
3.8
✓ 1
▾1.553.8
Yeoju Sejong vs Jeonbuk Motors II, K3 League, početak u 06:00. Kvote: 1.78 domaćin, 3.60 nerešeno, 4.35 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.78, poverenje 6.2/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Yeoju Sejong2
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 21
▾1.78
▴3.60
▴4.35
1
▾1.78
O2.5
▴1.78
GG
▴1.73
1
▾1.78
6.2
✓ 1
▾1.786.2
Jeonbuk Motors II vs Mokpo City, K3 League, početak u 09:00. Kvote: 3.05 domaćin, 3.25 nerešeno, 2.38 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.32, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 21
Mokpo CityMokpo3
▴3.05
▴3.25
▾2.38
X2
1.38
U3.5
1.32
NG
▾2.05
U3.5
▾1.32
5.1
U3.5
▾1.325.1
Gangneung City vs Jeonbuk Motors II, K3 League, početak u 11:00. Kvote: 1.76 domaćin, 3.60 nerešeno, 4.75 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.76, poverenje 7.8/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Gangneung CityGangneung2
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 21
▾1.76
▴3.60
▴4.75
1
▾1.76
U3.5
▴1.32
NG
▾1.88
1
▾1.76
7.8
✓ 1
▾1.767.8
Jeonbuk Motors II vs Ulsan Citizen, K3 League, početak u 09:00. Kvote: 3.30 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.10 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 2.10, poverenje 5.9/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 20
Ulsan Citizen1
3.30
▴3.35
2.10
2
2.10
O1.5
1.33
GG
1.80
2
2.10
5.9
✓ 2
2.105.9
Changwon City vs Jeonbuk Motors II, K3 League, početak u 11:00. Kvote: 1.62 domaćin, 3.90 nerešeno, 5.40 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.62, poverenje 5.7/10. Konačan rezultat 1–1, tip nije pogođen.
Kraj
Changwon CityChangwon1
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 21
▴1.62
▴3.90
▾5.40
1
▴1.62
O2.5
▾1.72
GG
▾1.81
1
▴1.62
5.7
1
▴1.625.7
Dangjin Citizen vs Jeonbuk Motors II, K3 League, početak u 11:00. Kvote: 1.68 domaćin, 3.85 nerešeno, 4.65 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.20, poverenje 10/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Dangjin Citizen 2
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 20
▾1.68
▴3.85
▴4.65
1
▾1.68
O1.5
▾1.25
GG
▴1.77
1X
▾1.20
10
✓ 1X
▾1.2010
Yangpyeong vs Jeonbuk II, K3 League, početak u 10:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.40 nerešeno, 4.10 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.25, poverenje 2.8/10. Konačan rezultat 5–2, tip pogođen.
Kraj
Yangpyeong5
Jeonbuk IIJeonbuk 22
▾1.88
▴3.40
▴4.10
1
▾1.88
U2.5
1.72
NG
▴1.85
1X
▾1.25
2.8
✓ 1X
▾1.252.8

Jeonbuk 2 Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
ŠuteviU okvir gola / utakmica
2.1
Posed lopte
50%
KorneriProsek po utakmici
2.4
Procenat pobeda
0%

Statistika sezone

K3 League Južna Koreja · Sezona 2026
23Utakmice Procenat pobeda 4%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice111223
Pobede101
Nerešeno347
Porazi7815
Postignuti golovi14923
Primljeni golovi213051
Prosek postignutih golova1.30.81.0
Prosek primljenih golova1.92.52.2
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola246
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin2-0
Gost-
Najveći poraz
Domaćin1-3
Gost6-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost6
Serije
Pobede1
Porazi3
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
4–3
0-15
1–6
16-30
6–17
31-45
2–5
46-60
3–9
61-75
7–10
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.574%
17 Utakmice
Preko 1.522%
5 Utakmice
Preko 2.54%
1 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
J. Anasmo J. Anasmo 21 MID -
Jeong Sang-Woon Jeong Sang-Woon 22 FWD -
Kang Hyeon-Jong Kang Hyeon-Jong 21 FWD -
Park Jae-Yong Park Jae-Yong 25 FWD -
Um Seung-Min Um Seung-Min 22 FWD -
Kim Chang-Hun Kim Chang-Hun 21 FWD -
Han Kyo-Won Han Kyo-Won 35 MID -
Yoon Hyun-Seok Yoon Hyun-Seok 22 MID -
Jang Nam-ung Jang Nam-ung 21 MID -
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID -
Kim Min-Jae Kim Min-Jae 21 MID -
Lee Kyu-Dong Lee Kyu-Dong 21 MID -
Han Seok-Jin Han Seok-Jin 18 MID -
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF -
Seo Jeong-Hyeok Seo Jeong-Hyeok 19 DEF -
Choi Chul-Soon Choi Chul-Soon 38 DEF -
Hwang Seung-Jun Hwang Seung-Jun 20 DEF -
Yun Ju-Young Yun Ju-Young 20 DEF -
Kim Jun-Yeong Kim Jun-Yeong 21 DEF -
Lee Jae-Jun Lee Jae-Jun 19 DEF -
Hwang Jung-Gu Hwang Jung-Gu 20 DEF -
Park Kyu-Min Park Kyu-Min 24 DEF -
Gong Si-Hyeun Gong Si-Hyeun 20 GK -
Kim Su-Hyung Kim Su-Hyung 18 DEF -
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF -
Jeon Ji-Wan Jeon Ji-Wan 21 GK -
Kim Jeong-Hoon Kim Jeong-Hoon 24 GK -
Lee Jun-Ho Lee Jun-Ho 23 DEF -

Tabela

Južna Koreja - K3 League
# Tim O G B
1 Siheung Citizen 24 38-22 55
2 Pocheon 24 41-20 49
3 Daejeon Korail 24 33-19 41
4 Busan Transportation 24 42-30 40
5 Gyeongju HNP 24 36-32 36
6 Dangjin Citizen 24 47-39 34
7 Chuncheon 24 42-37 33
8 Gangneung City 24 23-33 30
9 Changwon City 24 27-31 29
10 Ulsan Citizen 24 25-28 28
11 Yeoju Sejong 24 27-31 28
12 Mokpo City 24 23-37 25
13 Yangpyeong 24 30-46 20
14 Jeonbuk Motors II 24 25-54 10

Jeonbuk Motors II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Jeonbuk Motors II prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Jeonbuk Motors II generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 40 utakmica sa učešćem Jeonbuk Motors II, uz tačnost najboljeg tipa od 55.0%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni K3 League, Jeonbuk Motors II beleži 1 pobeda, 7 remija i 15 poraza u 23 utakmica, uz 23 postignutih golova (1.0 po utakmici) i 51 primljenih, sa 2 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Jeonbuk Motors II prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Jeonbuk Motors II je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.