Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Kalamazoo FC

Kalamazoo FC Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€200.00Th. Ø 27.0 USL League Two
3
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
LWLLW
Aktuálna forma
2.27
Góly / zápas
Kalamazoo FC mal v posledných 8 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Kalamazoo FC nemal v posledných 20 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

AFC Ann Arbor vs Kalamazoo FC, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 2.17 domáci, 4.10 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Ann Arbor3
Kalamazoo FC2
▴2.17
▾4.10
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▾1.31
Áno
▾1.32
O2.5
▾1.31
4.5
✓ O2.5
▾1.314.5
Kalamazoo FC vs Lansing City, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.11 domáci, 10.50 remíza, 15.00 hostia. Best Tip: aspoň 4 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Kalamazoo FC3
Lansing City0
▾1.11
▴10.50
▴15.00
1
▾1.11
O3.5
▾1.33
Áno
1.58
O3.5
▾1.33
5.0
O3.5
▾1.335.0
Kalamazoo FC vs Flint C, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 6.30 domáci, 4.55 remíza, 1.40 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Kalamazoo FC0
Flint City2
6.30
▾4.55
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▴1.40
Áno
▾1.60
2
▴1.40
5.0
✓ 2
▴1.405.0
Flint City Bucks vs Kalamazoo FC, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.45 domáci, 5.10 remíza, 5.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.45, dôvera 2.8/10. Konečný výsledok 7–0, tip trafený.
Kon.
Flint City7
Kalamazoo FC0
▴1.45
▾5.10
▾5.40
1
▴1.45
U3.5
▴1.62
Áno
▾1.63
1
▴1.45
2.8
✓ 1
▴1.452.8
Kurzy: 1.44 domáci, 4.30 remíza, 5.20 hostia. Best Tip: hostia dajú gól, kurz 1.45, dôvera 4.2/10. Konečný výsledok 1–0.
Kon.
Kalamazoo FC1
Oakland County0
1.44
4.30
5.20
1X
1.14
O2.5
1.42
Áno
1.55
AS
1.45
4.2
AS
1.454.2

Štatistiky sezóny

USL League Two USA · Sezóna 2026
11Zápasy Percento výhier 55%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6511
Výhry336
Remízy101
Prehry224
Strelené góly121628
Inkasované góly81119
Priemer strelených gólov2.03.22.5
Priemer inkasovaných gólov1.32.21.7
Čisté kontá224
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-7
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku7-0
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku7
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku7
Série
Výhry3
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.582%
9 zápasov
Nad 1.555%
6 zápasov
Nad 2.536%
4 zápasov
Nad 3.527%
3 zápasov
Nad 4.518%
2 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

USA - USL League Two
# Tím Z G B
1 Flint City Bucks 12 30-11 27
2 Midwest United 12 27-10 25
3 Ann Arbor 12 21-18 21
4 Oakland County 12 22-17 20
5 Northern Indiana 12 15-19 17
6 Union Macomb 12 15-19 14
7 Kalamazoo FC 12 14-24 14
8 Lansing City 12 7-33 0
Playoffs

V aktuálnej sezóne USL League Two má Kalamazoo FC po 11 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 6, remízy: 1, prehry: 4. Strelené góly: 28 (2.5 na zápas), inkasované: 19, čisté kontá: 4.

Kalamazoo FC má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €200.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Kalamazoo FC zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Kalamazoo FC je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.