Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Kalamazoo FC

Kalamazoo FC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€200.00Th. Ø 27.0 USL League Two
3
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LWLLW
Viimeaikainen vire
2.27
Maalit / Ottelu
Kalamazoo FC:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Kalamazoo FC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 20 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Kalamazoo FC ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

AFC Ann Arbor vs Kalamazoo FC, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 2.17 koti, 4.10 tasapeli, 2.65 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.31, luottamus 4.5/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
AFC Ann ArborAnn Arbor3
Kalamazoo FC2
▴2.17
▾4.10
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▾1.31
Kyllä
▾1.32
O2.5
▾1.31
4.5
✓ O2.5
▾1.314.5
Kalamazoo FC vs Lansing City, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.11 koti, 10.50 tasapeli, 15.00 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.33, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–0, vihje ei osunut.
Loppu
Kalamazoo FC3
Lansing City0
▾1.11
▴10.50
▴15.00
1
▾1.11
O3.5
▾1.33
Kyllä
1.58
O3.5
▾1.33
5.0
O3.5
▾1.335.0
Kalamazoo FC vs Flint C, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 6.30 koti, 4.55 tasapeli, 1.40 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.40, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Kalamazoo FC0
Flint CFlint City2
6.30
▾4.55
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▴1.40
Kyllä
▾1.60
2
▴1.40
5.0
✓ 2
▴1.405.0
Flint City Bucks vs Kalamazoo FC, USL League Two, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.45 koti, 5.10 tasapeli, 5.40 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.45, luottamus 2.8/10. Lopputulos 7–0, vihje osui.
Loppu
Flint City BucksFlint City7
Kalamazoo FC0
▴1.45
▾5.10
▾5.40
1
▴1.45
U3.5
▴1.62
Kyllä
▾1.63
1
▴1.45
2.8
✓ 1
▴1.452.8
Kertoimet: 1.44 koti, 4.30 tasapeli, 5.20 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue tekee maalin, kerroin 1.45, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–0.
Loppu
Kalamazoo FC1
Oakland County0
1.44
4.30
5.20
1X
1.14
O2.5
1.42
Kyllä
1.55
AS
1.45
4.2
AS
1.454.2

Kauden tilastot

USL League Two Yhdysvallat · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 55%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut6511
Voitot336
Tasapelit101
Tappiot224
Tehdyt maalit121628
Päästetyt maalit81119
Tehtyjen maalien keskiarvo2.03.22.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.21.7
Nollapelit224
Ottelut ilman maalia112
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras0-7
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras7-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras7
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras7
Putket
Voitot3
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.582%
9 Ottelut
Yli 1.555%
6 Ottelut
Yli 2.536%
4 Ottelut
Yli 3.527%
3 Ottelut
Yli 4.518%
2 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Yhdysvallat - USL League Two
# Joukkue O M P
1 Flint City Bucks 12 30-11 27
2 Midwest United 12 27-10 25
3 Ann Arbor 12 21-18 21
4 Oakland County 12 22-17 20
5 Northern Indiana 12 15-19 17
6 Union Macomb 12 15-19 14
7 Kalamazoo FC 12 14-24 14
8 Lansing City 12 7-33 0
Playoffs

Nykyisellä USL League Two-kaudella Kalamazoo FC on saavuttanut 6 voittoa, 1 tasapeliä ja 4 tappiota 11 ottelussa, tehden 28 maalia (2.5 per ottelu) ja päästäen 19, pitäen 4 nollapeliä.

Joukkueen Kalamazoo FC arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €200.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Kalamazoo FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Kalamazoo FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.