Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Kalamazoo FC

Kalamazoo FC Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€200.00Th. Ø 27.0 USL League Two
3
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
LWLLW
Aktuální forma
2.27
Góly / Zápas
Kalamazoo FC měl v posledních 8 zápasech over 1.5 gólu
Kalamazoo FC neměl v posledních 20 zápasech žádnou červenou kartu
Žádné nadcházející zápasy

Tým Kalamazoo FC nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

AFC Ann Arbor vs Kalamazoo FC, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 2.17 domácí, 4.10 remíza, 2.65 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.31, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Konec
AFC Ann ArborAnn Arbor3
Kalamazoo FC2
▴2.17
▾4.10
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▾1.31
Ano
▾1.32
O2.5
▾1.31
4.5
✓ O2.5
▾1.314.5
Kalamazoo FC vs Lansing City, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.11 domácí, 10.50 remíza, 15.00 hosté. Nejlepší tip: padne více než 3.5 gólu, kurz 1.33, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip nevyšel.
Konec
Kalamazoo FC3
Lansing City0
▾1.11
▴10.50
▴15.00
1
▾1.11
O3.5
▾1.33
Ano
1.58
O3.5
▾1.33
5.0
O3.5
▾1.335.0
Kalamazoo FC vs Flint C, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 6.30 domácí, 4.55 remíza, 1.40 hosté. Nejlepší tip: výhra hostů, kurz 1.40, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Kalamazoo FC0
Flint CFlint City2
6.30
▾4.55
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
▴1.40
Ano
▾1.60
2
▴1.40
5.0
✓ 2
▴1.405.0
Flint City Bucks vs Kalamazoo FC, USL League Two, výkop 00:00. Kurzy: 1.45 domácí, 5.10 remíza, 5.40 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.45, důvěra 2.8/10. Konečný výsledek 7–0, tip vyšel.
Konec
Flint City BucksFlint City7
Kalamazoo FC0
▴1.45
▾5.10
▾5.40
1
▴1.45
U3.5
▴1.62
Ano
▾1.63
1
▴1.45
2.8
✓ 1
▴1.452.8
Kurzy: 1.44 domácí, 4.30 remíza, 5.20 hosté. Nejlepší tip: hosté dají gól, kurz 1.45, důvěra 4.2/10. Konečný výsledek 1–0.
Konec
Kalamazoo FC1
Oakland County0
1.44
4.30
5.20
1X
1.14
O2.5
1.42
Ano
1.55
AS
1.45
4.2
AS
1.454.2

Statistiky sezóny

USL League Two USA · Sezóna 2026
11Zápasy Procento výher 55%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy6511
Výhry336
Remízy101
Prohry224
Vstřelené góly121628
Obdržené góly81119
Průměr vstřelených gólů2.03.22.5
Průměr obdržených gólů1.32.21.7
Čistá konta224
Bez vstřeleného gólu112
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté0-7
Nejtěžší porážka
Domácí0-2
Hosté7-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté7
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté7
Série
Výhry3
Prohry2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.582%
9 zápasů
Nad 1.555%
6 zápasů
Nad 2.536%
4 zápasů
Nad 3.527%
3 zápasů
Nad 4.518%
2 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

USA - USL League Two
# Tým Z G B
1 Flint City Bucks 12 30-11 27
2 Midwest United 12 27-10 25
3 Ann Arbor 12 21-18 21
4 Oakland County 12 22-17 20
5 Northern Indiana 12 15-19 17
6 Union Macomb 12 15-19 14
7 Kalamazoo FC 12 14-24 14
8 Lansing City 12 7-33 0
Playoffs

V aktuální sezóně USL League Two zaznamenal tým Kalamazoo FC 6 výher, 1 remíz a 4 proher v 11 zápasech, vstřelil 28 gólů (2.5 na zápas) a inkasoval 19, přičemž udržel 4 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Kalamazoo FC činí €200.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Kalamazoo FC zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Kalamazoo FC je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.