Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Mount Pleasant Academy

Mount Pleasant Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€550.00Th. Ø 25.3 Premier League
93
Tipované zápasy
69.9%
Úspešnosť tipov
WWDDWL
Aktuálna forma
1.13
Góly / zápas
Mount Pleasant Academy je v posledných 5 zápasoch neporazený
Mount Pleasant Academy mal v posledných 7 zápasoch menej ako 3.5 gólu
Mount Pleasant Academy nemal v posledných 28 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Premier League · po 2. novembra · 22:05
Molynes
VS
Mount Pleasant
Best Tip
Kurz
Dôvera 5.9/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Montego Bay United vs Mount Pleasant Academy, Premier League, výkop 23:00. Kurzy: 2.65 domáci, 3.05 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Montego Bay 2
Mount Pleasant3
▾2.65
▴3.05
▴2.75
1X
▾1.45
O1.5
▾1.40
Áno
▾1.87
O1.5
▾1.40
4.0
✓ O1.5
▾1.404.0
Harbour View vs Mount P, Premier League, výkop 01:00. Kurzy: 8.50 domáci, 4.85 remíza, 1.37 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.57, dôvera 1.8/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Harbour View1
Mount Pleasant1
▾8.50
▾4.85
▴1.37
X2
▴1.09
O2.5
▾1.57
Áno
▾1.83
O2.5
▴1.57
1.8
O2.5
▴1.571.8
Mount Pleasant Academy vs Spanish Town Police, Premier League, výkop 00:00. Kurzy: 1.08 domáci, 12.00 remíza, 26.00 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 2.05, dôvera 4.6/10. Konečný výsledok 4–0, tip netrafený.
Kon.
Mount Pleasant4
Spanish T0
▴1.08
12.00
▾26.00
1
▴1.08
U3.5
▴2.05
Áno
▾3.30
U3.5
▴2.05
4.6
U3.5
▴2.054.6
Humble Lions vs Mount Pleasant Academy, Premier League, výkop 21:30. Kurzy: 5.70 domáci, 4.50 remíza, 1.42 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–4, tip netrafený.
Kon.
Humble Lions0
Mount Pleasant4
5.70
4.50
1.42
2
1.42
U3.5
1.40
Nie
1.83
U3.5
1.40
5.0
U3.5
1.405.0
Vere United vs Mount Pleasant Academy, Premier League, výkop 21:30. Kurzy: 13.00 domáci, 5.92 remíza, 1.19 hostia. Best Tip: hostia dajú ≥2 góly, kurz 1.30, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
Vere United0
Mount Pleasant3
13.00
5.92
1.19
2
1.19
O2.5
1.50
Áno
2.16
AS2+
1.30
4.5
✓ AS2+
1.304.5

Štatistiky sezóny

Premier League Jamajka · Sezóna 2026
4Zápasy Percento výhier 25%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy224
Výhry011
Remízy101
Prehry112
Strelené góly123
Inkasované góly246
Priemer strelených gólov0.51.00.8
Priemer inkasovaných gólov1.02.01.5
Čisté kontá011
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma-
Vonku0-2
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma1
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku4
Série
Výhry1
Prehry2
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–2
0-15
3–0
16-30
0–1
31-45
0–3
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.550%
2 zápasov
Nad 1.525%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Jamajka - Premier League
# Tím Z G B
1 Tru-Juice 8 16-3 17
2 Racing United 8 19-11 16
3 Waterhouse 7 17-2 15
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Cavalier 6 9-9 10
7 Arnett Gardens 7 15-11 9
8 Chapelton 8 4-11 9
9 Portmore United 5 8-5 7
10 Mount Pleasant Academy 5 5-7 7
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 7 6-16 6
13 Treasure Beach 7 8-16 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Tipy a predpovede na Mount Pleasant Academy

Hľadáte tipy na Mount Pleasant Academy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Mount Pleasant Academy, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 93 zápasov s účasťou Mount Pleasant Academy s úspešnosťou Best Tip 69.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Premier League má Mount Pleasant Academy po 4 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 1, prehry: 2. Strelené góly: 3 (0.8 na zápas), inkasované: 6, čisté kontá: 1.

Mount Pleasant Academy má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €550.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Mount Pleasant Academy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Mount Pleasant Academy je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.