Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Mount Pleasant Academy

Mount Pleasant Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€550.00Th. Ø 25.3 Premier League
95
Прогнозирани мачове
70.5%
Предвидимост
DWWWDD
Скорошна форма
1.27
Голове / мач
Mount Pleasant Academy имаше 10+ корнера в последните 2 мача
Mount Pleasant Academy е без загуба в последните 7 мача
Mount Pleasant Academy отбеляза гол в последните 7 мача
Следващ мач Premier League · нд, 8 ноември · 20:00 ч.
Mount Pleasant
VS
Tivoli
Best Tip
Коефициент
Увереност 7.4/10
Отключи прогнозата

Последни мачове

Arnett Gardens срещу Mount Pleasant Academy, Premier League, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 4.00, равен 3.90, гост 1.72. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.21, увереност 6.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Arnett Gardens1
Mount Pleasant1
▴4.00
▴3.90
▾1.72
2
▾1.72
O2.5
▾1.52
Не
▴2.32
X2
▾1.21
6.0
✓ X2
▾1.216.0
Molynes United срещу Mount Pleasant Academy, Premier League, начален час 22:05. Коефициенти: домакин 5.90, равен 4.40, гост 1.45. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.53, увереност 5.9/10. Краен резултат 1–2, печеливша прогноза.
Край
Molynes 1
Mount Pleasant2
▴5.90
▴4.40
▾1.45
2
▾1.45
U3.5
▴1.53
Не
▴2.02
U3.5
▴1.53
5.9
✓ U3.5
▴1.535.9
Mount Pleasant Academy срещу Montego Bay United, Premier League, начален час 01:00. Коефициенти: домакин 2.60, равен 3.10, гост 2.72. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.24, увереност 6.6/10. Краен резултат 2–1, печеливша прогноза.
Край
Mount Pleasant2
Montego Bay1
▴2.60
▾3.10
▾2.72
1X
▴1.44
U3.5
▾1.24
Не
▾1.88
U3.5
▾1.24
6.6
✓ U3.5
▾1.246.6
Mount Pleasant Academy срещу Cavalier, CONCACAF Caribbean Club Championship, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 1.58, равен 3.80, гост 5.10. Best Tip: най-много 3 отбелязани гола, коефициент 1.33, увереност 5.1/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Mount Pleasant (Jam)1
Cavalier (Jam)0
▾1.58
▴3.80
▴5.10
1
▾1.58
U3.5
▾1.33
Не
▾1.87
U3.5
▾1.33
5.1
✓ U3.5
▾1.335.1
Portmore United срещу Mount Pleasant Academy, CONCACAF Caribbean Club Championship, начален час 00:00. Коефициенти: домакин 3.05, равен 3.05, гост 2.22. Best Tip: поне 2 отбелязани гола, коефициент 1.36, увереност 5.2/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Край
Portmore (Jam) 0
Mount Pleasant (Jam)1
▴3.05
▾3.05
▾2.22
1
▴3.05
O1.5
▴1.36
Да
▴1.90
O1.5
▴1.36
5.2
O1.5
▴1.365.2
Salcedo срещу Mount P, CONCACAF Caribbean Club Championship, начален час 01:00. Коефициенти: домакин 3.50, равен 3.10, гост 2.05. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.62, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–1, печеливша прогноза.
Край
Salcedo (Dom)1
Mount Pleasant (Jam)1
▴3.50
▴3.10
▾2.05
1
▴3.50
U2.5
▴1.58
Не
▾1.76
1X
▴1.62
5.0
✓ 1X
▴1.625.0
Mount Pleasant Academy срещу Cibao, CONCACAF Caribbean Club Championship, начален час 23:00. Коефициенти: домакин 1.98, равен 3.10, гост 3.55. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.98, увереност 4.1/10. Краен резултат 1–2, губеща прогноза.
Край
Mount Pleasant (Jam)1
Cibao (Dom)2
▴1.98
▾3.10
▾3.55
1
▴1.98
O1.5
▴1.31
Да
1.83
1
▴1.98
4.1
1
▴1.984.1

Сезонна статистика

Premier League Ямайка · Сезон 2026
7Мачове Процент победи 43%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове347
Победи123
Равенства112
Загуби112
Вкарани голове358
Допуснати голове369
Средно вкарани голове1.01.31.1
Средно допуснати голове1.01.51.3
Сухи мрежи011
Без вкаран гол112
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин2-1
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост4-0
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост4
Серии
Победи2
Загуби2
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–2
0-15
4–1
16-30
0–1
31-45
1–3
46-60
3–2
61-75
0–0
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.571%
5 мача
Над 1.543%
3 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Ямайка - Premier League
# Отбор М Г Т
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Mount Pleasant Academy

Търсите прогнози за Mount Pleasant Academy? NerdyTips предлага футболни прогнози за Mount Pleasant Academy, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 95 мача с участието на Mount Pleasant Academy с точност на Best Tip от 70.5%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Premier League Mount Pleasant Academy записа 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в 7 мача, отбелязвайки 8 гола (1.1 на мач) и допускайки 9, при 1 мача без допуснат гол.

Mount Pleasant Academy в момента има приблизителна пазарна стойност от €550.00Th..

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Mount Pleasant Academy остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Mount Pleasant Academy е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.