Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Novohrad Lučenec

MSK Lucenec Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

8
Tipované zápasy
75.0%
Úspešnosť tipov
WWLLLW
Aktuálna forma
1.80
Góly / zápas
Oba tímy dali gól v posledných 5 zápasoch tímu Novohrad Lučenec
Novohrad Lučenec inkasoval 2+ góly v posledných 4 zápasoch
Novohrad Lučenec nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Dolny Kubin vs Novohrad Lucenec, 3. liga - Center, výkop 12:00. Kurzy: 2.22 domáci, 3.60 remíza, 2.80 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.60, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
D. Kubin1
MSK Lucenec2
2.22
3.60
2.80
2
2.80
O2.5
1.57
Áno
1.50
X2
1.60
3.7
✓ X2
1.603.7
Novohrad Lucenec vs Kysucke Nove Mesto, 3. liga - Center, výkop 12:30. Kurzy: 1.45 domáci, 4.25 remíza, 5.60 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.45, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
MSK Lucenec3
K. Nove Mesto2
▾1.45
▴4.25
▴5.60
1
▾1.45
O2.5
▴1.49
Áno
▾1.66
1
▾1.45
5.0
✓ 1
▾1.455.0
Namestovo vs Novohrad Lucenec, 3. liga - Center, výkop 13:30. Kurzy: 1.21 domáci, 6.00 remíza, 9.70 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.21, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Namestovo3
MSK Lucenec2
▾1.21
6.00
▴9.70
1
▾1.21
O2.5
1.36
Nie
1.83
1
▾1.21
5.0
✓ 1
▾1.215.0
Novohrad Lucenec vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, výkop 14:00. Kurzy: 4.10 domáci, 3.80 remíza, 1.67 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.67, dôvera 4.9/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
MSK Lucenec2
Ruzomberok B3
▴4.10
▴3.80
▾1.67
2
▾1.67
O2.5
1.53
Áno
1.57
2
▾1.67
4.9
✓ 2
▾1.674.9
Fomat Martin vs Novohrad Lucenec, 3. liga - Center, výkop 14:00. Kurzy: 1.53 domáci, 4.20 remíza, 4.60 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.54, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
MSK Martin2
MSK Lucenec1
▾1.53
▴4.20
▴4.60
1
▾1.53
O2.5
1.42
Áno
1.54
ODG
1.54
5.0
✓ ODG
1.545.0
Novohrad Lucenec vs Banik Kalinovo, 3. liga - Center, výkop 14:30. Kurzy: 1.80 domáci, 3.55 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.80, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
MSK Lucenec2
Kalinovo1
1.80
▾3.55
▴3.70
1
1.80
O2.5
1.66
Nie
2.15
1
1.80
5.0
✓ 1
1.805.0
Banska Byst II vs Novohrad Lucenec, 3. liga - Center, výkop 09:30. Kurzy: 3.40 domáci, 3.65 remíza, 1.87 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.35, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Banska II2
MSK Lucenec0
3.40
3.65
1.87
2
▴2.10
O2.5
1.58
Áno
▾1.53
X2
▴1.35
5.0
X2
▴1.355.0
Novohrad Lucenec vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 15:00. Kurzy: 3.40 domáci, 3.55 remíza, 1.88 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
MSK Lucenec1
Podkonice1
▴3.40
▴3.55
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
1.65
Áno
1.61
X2
▾1.26
4.0
✓ X2
▾1.264.0

Štatistiky sezóny

3. liga - Center Slovensko · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7512
Výhry404
Remízy101
Prehry257
Strelené góly15520
Inkasované góly101121
Priemer strelených gólov2.11.01.7
Priemer inkasovaných gólov1.42.21.8
Čisté kontá101
Bez streleného gólu022
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma2-3
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.583%
10 zápasov
Nad 1.558%
7 zápasov
Nad 2.525%
3 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovensko - 3. liga - Center
# Tím Z G B
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Tipy a predpovede na Novohrad Lučenec

Hľadáte tipy na Novohrad Lučenec? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Novohrad Lučenec, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 8 zápasov s účasťou Novohrad Lučenec s úspešnosťou Best Tip 75.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 3. liga - Center má Novohrad Lučenec po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 1, prehry: 7. Strelené góly: 20 (1.7 na zápas), inkasované: 21, čisté kontá: 1.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Novohrad Lučenec zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Novohrad Lučenec je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.