Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Podkonice

Podkonice Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€25.00Th. Ø 21.0 3. liga - Center
11
Tipované zápasy
81.8%
Úspešnosť tipov
WLDDLD
Aktuálna forma
2
Góly / zápas
Podkonice skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
Oba tímy dali gól v 92% z posledných 12 zápasov tímu Podkonice
Podkonice je v posledných 6 zápasoch bez výhry
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Filakovo vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 12:00. Kurzy: 1.73 domáci, 3.60 remíza, 4.00 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.58, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Filakovo1
Podkonice2
1.73
▾3.60
▴4.00
1
1.73
O2.5
▴1.58
Áno
▴1.58
O2.5
▴1.58
8.0
✓ O2.5
▴1.588.0
Podkonice vs Rimavska Sobota, 3. liga - Center, výkop 12:30. Kurzy: 1.65 domáci, 4.25 remíza, 4.90 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.46, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
Podkonice1
Rimavska Sobota4
▴1.65
▾4.25
▾4.90
1
▴1.65
O2.5
▾1.46
Áno
▾1.50
O2.5
▾1.46
5.0
✓ O2.5
▾1.465.0
Dolny Kubin vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 13:30. Kurzy: 2.85 domáci, 3.85 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.34, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
D. Kubin1
Podkonice1
2.85
▾3.85
2.02
2
2.02
O2.5
1.46
Áno
1.47
X2
1.34
5.0
✓ X2
1.345.0
Podkonice vs Kysucke N, 3. liga - Center, výkop 14:00. Kurzy: 1.33 domáci, 5.10 remíza, 6.60 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Podkonice1
K. Nove Mesto1
▾1.33
▴5.10
▴6.60
1
▾1.33
O2.5
1.33
Áno
1.58
O2.5
1.33
5.0
O2.5
1.335.0
Namestovo vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 14:00. Kurzy: 1.36 domáci, 4.80 remíza, 6.40 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.36, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Namestovo2
Podkonice1
1.36
▴4.80
6.40
1
1.36
O2.5
1.40
Áno
▾1.66
1
1.36
8.0
✓ 1
1.368.0
Podkonice vs Ruzomberok II, 3. liga - Center, výkop 14:30. Kurzy: 2.12 domáci, 3.45 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.50, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 4–4, tip trafený.
Kon.
Podkonice4
Ruzomberok B4
▴2.12
▾3.45
▾3.40
1
▴2.80
O2.5
▴1.62
Áno
▾1.50
ODG
▾1.50
5.7
✓ ODG
▾1.505.7
Fomat Martin vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 14:30. Kurzy: 2.05 domáci, 3.50 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.52, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 4–3, tip trafený.
Kon.
MSK Martin4
Podkonice3
▴2.05
▾3.50
3.10
2
3.10
O2.5
1.58
Áno
1.52
ODG
1.52
5.0
✓ ODG
1.525.0
Podkonice vs Banik K, 3. liga - Center, výkop 15:00. Kurzy: 1.47 domáci, 4.80 remíza, 7.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.47, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Podkonice3
Kalinovo2
▾1.47
▴4.80
▴7.00
1
▾1.47
O2.5
▴1.46
Nie
▾1.97
1
▾1.47
5.0
✓ 1
▾1.475.0
Novohrad Lucenec vs Podkonice, 3. liga - Center, výkop 15:00. Kurzy: 3.40 domáci, 3.55 remíza, 1.88 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.26, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
MSK Lucenec1
Podkonice1
▴3.40
▴3.55
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
1.65
Áno
1.61
X2
▾1.26
4.0
✓ X2
▾1.264.0
Podkonice vs Banska II, 3. liga - Center, výkop 15:30. Kurzy: 1.52 domáci, 4.15 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 1.0/10. Konečný výsledok 4–1, tip netrafený.
Kon.
Podkonice4
Banska II1
▴1.52
▴4.15
▾5.10
1X
▴1.14
U3.5
1.44
Áno
1.76
U3.5
1.44
1.0
U3.5
1.441.0

Štatistiky sezóny

3. liga - Center Slovensko · Sezóna 2026
12Zápasy Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy7512
Výhry404
Remízy224
Prehry134
Strelené góly19726
Inkasované góly121123
Priemer strelených gólov2.71.42.2
Priemer inkasovaných gólov1.72.21.9
Čisté kontá202
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-1
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma1-4
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku4
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
12 zápasov
Nad 1.550%
6 zápasov
Nad 2.550%
6 zápasov
Nad 3.517%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Slovensko - 3. liga - Center
# Tím Z G B
1 MFK Bytča 25 55-30 56
2 Námestovo 25 62-28 51
3 Banská Byst II 25 44-27 49
4 Novohrad Lučenec 25 38-30 43
5 Fomat Martin 25 49-33 40
6 Fiľakovo 25 43-43 40
7 Ružomberok II 25 50-40 36
8 Rimavská Sobota 25 53-57 35
9 Podkonice 25 40-38 34
10 Baník Kalinovo 25 30-43 29
11 Oravské Veselé 25 34-43 25
12 Dolný Kubín 25 40-61 21
13 Jednota Bánová 25 26-57 15
14 Kysucké Nové Mesto 25 17-51 15

Tipy a predpovede na Podkonice

Hľadáte tipy na Podkonice? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Podkonice, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 11 zápasov s účasťou Podkonice s úspešnosťou Best Tip 81.8%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne 3. liga - Center má Podkonice po 12 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 4, prehry: 4. Strelené góly: 26 (2.2 na zápas), inkasované: 23, čisté kontá: 2.

Podkonice má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €25.00Th..

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Podkonice zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Podkonice je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.