PE Sant Jordi Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
5
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
DWLDDW
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy
Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.
Posledné zápasy
Mercadal vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 14:00. Kurzy: 2.50 domáci, 3.15 remíza, 2.70 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.50, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Mercadal1
PE Sant Jordi1PE Sant Jordi vs Alcudia, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 15:00. Kurzy: 2.40 domáci, 3.25 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.38, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
PE Sant Jordi3
Alcudia0Constancia vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 16:00. Kurzy: 1.26 domáci, 4.40 remíza, 8.00 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.26, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Constancia3
PE Sant Jordi2PE Sant Jordi vs Inter Ibiza, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 16:00. Kurzy: 1.60 domáci, 3.75 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.62, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
PE Sant Jordi0
Inter Ibiza0PE Sant Jordi vs Andratx, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 11:00. Kurzy: 3.10 domáci, 3.25 remíza, 2.18 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, dôvera 3.1/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
PE Sant Jordi2
Andratx2Portmany vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 18:00. Kurzy: 2.25 domáci, 3.30 remíza, 2.82 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.36, dôvera 2.7/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Portmany0
PE Sant Jordi1
Kon.
2.50
3.15
2.70
2
U2.5
Nie
X2
5.0
✓ X2
Kon.
2.40
3.25
2.75
1
U3.5
Nie
1X
5.0
✓ 1X
Kon.
1.26
4.40
8.00
1
U3.5
Nie
1
5.0
✓ 1
Kon.
1.60
3.75
5.10
1
U3.5
Nie
1
3.8
1
Kon.
3.10
3.25
2.18
2
U3.5
Áno
X2
3.1
✓ X2
Kon.
2.25
3.30
2.82
1
U3.5
Áno
1X
2.7
1X
Štatistiky sezóny
Tercera División RFEF - Group 11
8Zápasy
Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 4 | 4 | 8 |
| Výhry | 2 | 2 | 4 |
| Remízy | 2 | 1 | 3 |
| Prehry | 0 | 1 | 1 |
| Strelené góly | 6 | 9 | 15 |
| Inkasované góly | 2 | 7 | 9 |
| Priemer strelených gólov | 1.5 | 2.3 | 1.9 |
| Priemer inkasovaných gólov | 0.5 | 1.8 | 1.1 |
| Čisté kontá | 3 | 1 | 4 |
| Bez streleného gólu | 1 | 1 | 2 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.575%
6 zápasov
Nad 1.563%
5 zápasov
Nad 2.538%
3 zápasov
Nad 3.513%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20-8 | 21 |
| 2 |
|
9 | 15-5 | 18 |
| 3 |
|
8 | 11-2 | 18 |
| 4 |
|
9 | 15-9 | 18 |
| 5 |
|
8 | 18-9 | 17 |
| 6 |
|
8 | 15-9 | 15 |
| 7 |
|
9 | 16-11 | 14 |
| 8 |
|
8 | 13-8 | 14 |
| 9 |
|
9 | 10-6 | 14 |
| 10 |
|
9 | 14-13 | 13 |
| 11 |
|
9 | 10-11 | 13 |
| 12 |
|
9 | 13-15 | 12 |
| 13 |
|
9 | 9-16 | 8 |
| 14 |
|
9 | 12-18 | 6 |
| 15 |
|
9 | 10-21 | 5 |
| 16 |
|
9 | 8-19 | 5 |
| 17 |
|
8 | 6-18 | 4 |
| 18 |
|
8 | 4-21 | 2 |
Promotion
Promotion - Tercera RFEF - Group 11 (Play Offs)
Relegation
V aktuálnej sezóne Tercera División RFEF - Group 11 má PE Sant Jordi po 8 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 3, prehry: 1. Strelené góly: 15 (1.9 na zápas), inkasované: 9, čisté kontá: 4.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na PE Sant Jordi zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
PE Sant Jordi je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.