PE Sant Jordi Tipy, statistiky a forma
AI sázkové tipy, statistiky a forma — aktualizováno denně.
5
Predikované zápasy
–
Míra úspěšnosti
DWLDDW
Aktuální forma
1.33
Góly / zápas
Zatím žádné tipy
Tipy počítáme zhruba 4 dny před výkopem, takže nadcházející zápasy se tu brzy objeví.
Poslední zápasy
Mercadal vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 14:00. Kurzy: 2.50 domácí, 3.15 remíza, 2.70 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.50, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Mercadal1
PE Sant Jordi1PE Sant Jordi vs Alcudia, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 15:00. Kurzy: 2.40 domácí, 3.25 remíza, 2.75 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–0, tip vyšel.
PE Sant Jordi3
Alcudia0Constancia vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 16:00. Kurzy: 1.26 domácí, 4.40 remíza, 8.00 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.26, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 3–2, tip vyšel.
Constancia3
PE Sant Jordi2PE Sant Jordi vs Inter Ibiza, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 16:00. Kurzy: 1.60 domácí, 3.75 remíza, 5.10 hosté. Best Tip: výhra domácích, kurz 1.62, důvěra 3.8/10. Konečný výsledek 0–0, tip nevyšel.
PE Sant Jordi0
Inter Ibiza0PE Sant Jordi vs Andratx, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 11:00. Kurzy: 3.10 domácí, 3.25 remíza, 2.18 hosté. Best Tip: hosté neprohrají, kurz 1.40, důvěra 3.1/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
PE Sant Jordi2
Andratx2Portmany vs PE Sant Jordi, Tercera División RFEF - Group 11, výkop 18:00. Kurzy: 2.25 domácí, 3.30 remíza, 2.82 hosté. Best Tip: domácí neprohrají, kurz 1.36, důvěra 2.7/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Portmany0
PE Sant Jordi1
Konec
2.50
3.15
2.70
2
U2.5
Ne
X2
5.0
✓ X2
Konec
2.40
3.25
2.75
1
U3.5
Ne
1X
5.0
✓ 1X
Konec
1.26
4.40
8.00
1
U3.5
Ne
1
5.0
✓ 1
Konec
1.60
3.75
5.10
1
U3.5
Ne
1
3.8
1
Konec
3.10
3.25
2.18
2
U3.5
Ano
X2
3.1
✓ X2
Konec
2.25
3.30
2.82
1
U3.5
Ano
1X
2.7
1X
Statistiky sezóny
Tercera División RFEF - Group 11
8Zápasy
Procento výher 50%
Přehled výkonů
| Údaj | Domácí | Hosté | Celkem |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 4 | 4 | 8 |
| Výhry | 2 | 2 | 4 |
| Remízy | 2 | 1 | 3 |
| Prohry | 0 | 1 | 1 |
| Vstřelené góly | 6 | 9 | 15 |
| Inkasované góly | 2 | 7 | 9 |
| Průměr vstřelených gólů | 1.5 | 2.3 | 1.9 |
| Průměr inkasovaných gólů | 0.5 | 1.8 | 1.1 |
| Čistá konta | 3 | 1 | 4 |
| Bez vstřeleného gólu | 1 | 1 | 2 |
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí3-0
Hosté0-3
Nejtěžší porážka
Domácí-
Hosté3-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí3
Hosté4
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí2
Hosté3
Série
Výhry2
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Vstřelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
0Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.575%
6 zápasů
Nad 1.563%
5 zápasů
Nad 2.538%
3 zápasů
Nad 3.513%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů
Hráči
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
9 | 20-8 | 21 |
| 2 |
|
9 | 15-5 | 18 |
| 3 |
|
8 | 11-2 | 18 |
| 4 |
|
9 | 15-9 | 18 |
| 5 |
|
8 | 18-9 | 17 |
| 6 |
|
8 | 15-9 | 15 |
| 7 |
|
9 | 16-11 | 14 |
| 8 |
|
8 | 13-8 | 14 |
| 9 |
|
9 | 10-6 | 14 |
| 10 |
|
9 | 14-13 | 13 |
| 11 |
|
9 | 10-11 | 13 |
| 12 |
|
9 | 13-15 | 12 |
| 13 |
|
9 | 9-16 | 8 |
| 14 |
|
9 | 12-18 | 6 |
| 15 |
|
9 | 10-21 | 5 |
| 16 |
|
9 | 8-19 | 5 |
| 17 |
|
8 | 6-18 | 4 |
| 18 |
|
8 | 4-21 | 2 |
Promotion
Promotion - Tercera RFEF - Group 11 (Play Offs)
Relegation
Bilance týmu PE Sant Jordi v aktuální sezóně Tercera División RFEF - Group 11: odehrané zápasy 8, výhry 4, remízy 3, prohry 1, vstřelené góly 15 (1.9 na zápas), inkasované góly 9 a čistá konta 4.
NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na PE Sant Jordi zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.
PE Sant Jordi je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.