Preskočiť na obsah
Poháňané NT Apex AI
Saint Etienne

Saint Etienne Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€73.30m Ø 23.4 Ligue 2
104
Predikované zápasy
66.3%
Miera úspešnosti
WWDLWW
Aktuálna forma
2.53
Góly / Zápas
Saint Etienne skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
Saint Etienne mal viac ako 2.5 gólu v 92% z posledných 12 zápasov
Saint Etienne je doma v posledných 11 zápasoch neporazený
Žiadne nadchádzajúce zápasy

Tím Saint Etienne nemá momentálne naplánovaný žiadny zápas. Nižšie si pozrite nedávne výsledky a štatistiky sezóny.

Posledné zápasy

RED Star FC 93 vs Saint Etienne, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 3.10 domáci, 3.70 remíza, 2.27 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.40, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 0–1, tip vyšiel.
Koniec
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Áno
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Saint Etienne vs Rodez, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.38 domáci, 5.40 remíza, 8.00 hostia. Najlepší tip: padne viac než 2.5 gólu, kurz 1.47, spoľahlivosť 7.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip nevyšiel.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne2
Rodez0
1.38
▴5.40
▴8.00
2
▴8.00
O2.5
▴1.47
Áno
▴1.70
O2.5
▴1.47
7.6
O2.5
▴1.477.6
Metz vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 3.70 domáci, 3.65 remíza, 1.98 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.30, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 2–2, tip vyšiel.
Koniec
Metz2
Saint ESt Etienne2
▴3.70
▴3.65
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.24
Áno
▾1.64
X2
▾1.30
8.5
✓ X2
▾1.308.5
Dunkerque vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 5.40 domáci, 4.25 remíza, 1.61 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.17, spoľahlivosť 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip nevyšiel.
Koniec
Dunkerque2
Saint ESt Etienne1
▴5.40
▴4.25
▾1.61
2
▾1.61
O2.5
▾1.63
Áno
▾1.67
X2
▾1.17
8.5
X2
▾1.178.5
Saint Etienne vs Montpellier, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.58 domáci, 4.45 remíza, 5.80 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.58, spoľahlivosť 8.8/10. Konečný výsledok 3–1, tip vyšiel.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne3
Montpellier1
▾1.58
▴4.45
▴5.80
1
▾1.58
O2.5
▾1.67
Nie
▾2.07
1
▾1.58
8.8
✓ 1
▾1.588.8
Dijon vs Saint E, Ligue 2, výkop 19:45. Kurzy: 5.15 domáci, 3.90 remíza, 1.73 hostia. Najlepší tip: hostia neprehrajú, kurz 1.19, spoľahlivosť 7.3/10. Konečný výsledok 2–3, tip vyšiel.
Koniec
Dijon2
Saint ESt Etienne3
▴5.15
▴3.90
▾1.73
2
▾1.73
U3.5
▴1.34
Nie
▾1.88
X2
▾1.19
7.3
✓ X2
▾1.197.3
Saint Etienne vs Grenoble, Ligue 2, výkop 19:00. Kurzy: 1.39 domáci, 5.10 remíza, 8.70 hostia. Najlepší tip: výhra domácich, kurz 1.39, spoľahlivosť 8.8/10. Konečný výsledok 4–0, tip vyšiel.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne4
Grenoble0
▴1.39
▴5.10
▴8.70
1
▴1.39
O2.5
▴1.77
Nie
▾1.75
1
▴1.39
8.8
✓ 1
▴1.398.8
Saint Etienne vs Clermont Foot, Ligue 2, výkop 19:45. Kurzy: 1.45 domáci, 4.65 remíza, 7.40 hostia. Najlepší tip: padne menej než 3.5 gólu, kurz 1.47, spoľahlivosť 5.6/10. Konečný výsledok 3–1, tip nevyšiel.
Koniec
Saint EtienneSt Etienne3
Clermont FootClermont1
▾1.45
▴4.65
▴7.40
1
▾1.45
U3.5
▾1.47
Áno
▴1.92
U3.5
▾1.47
5.6
U3.5
▾1.475.6

St Etienne Priemerné štatistiky

Posledných 10 zápasov
Očakávané gólyxG na zápas
1.88
StrelyNa bránu / zápas
6.3
Držanie lopty
54%
RohyPriemer na zápas
4
DisciplínaKarty / zápas
1.6
Percento výhier
80%

Štatistiky sezóny

Ligue 2 Francúzsko · Sezóna 2026
7Zápasy Percento výhier 71%
Prehľad výkonov
Stat Doma Vonku Celkom
Zápasy347
Výhry325
Remízy011
Prehry011
Strelené góly10919
Inkasované góly268
Priemer strelených gólov3.32.32.7
Priemer inkasovaných gólov0.71.51.1
Čisté kontá112
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma4-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma-
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma4
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku2
Série
Výhry5
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–0
0-15
5–0
16-30
4–1
31-45
2–4
46-60
5–0
61-75
2–3
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
4-2-3-15 G
4-4-22 G
12Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
7 zápasov
Nad 1.586%
6 zápasov
Nad 2.571%
5 zápasov
Nad 3.514%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
J. Breum J. Breum 22 MID 7.42
Á. Csongvai Á. Csongvai 25 MID 7.39
A. Boakye A. Boakye 25 MID 7.34
I. Cardona I. Cardona 28 FWD 7.17
S. Nair S. Nair 23 DEF 7.08
T. Ballo T. Ballo 23 FWD 7.00
L. Stassin L. Stassin 21 FWD 6.90
J. Le Cardinal J. Le Cardinal 28 DEF 6.89
Z. Davitashvili Z. Davitashvili 24 FWD 6.88
M. Bernauer M. Bernauer 27 MID 6.88
K. Pedro K. Pedro 19 DEF 6.84
G. Larsonneur G. Larsonneur 28 GK 6.67
J. Duffus J. Duffus 21 FWD 6.58
M. Jaber M. Jaber 26 MID 6.52
E. Dhaoui E. Dhaoui 17 MID 6.50
B. Old B. Old 23 FWD 6.48
T. Svetlin T. Svetlin 24 MID 5.82
João Ferreira João Ferreira 25 DEF 5.57
Adam Baallal Adam Baallal 19 MID 4.59
N. Kasia Nkondo N. Kasia Nkondo 17 DEF 4.29
Chico Lamba Chico Lamba 23 DEF 2.03
Mamour Ndiaye Mamour Ndiaye 20 GK 1.73
N. El Jamali N. El Jamali 18 MID 1.53

Tabuľka

Francúzsko - Ligue 2
# Tím Z G B
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

Tipy a predpovede na Saint Etienne

Hľadáte tipy na Saint Etienne? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Saint Etienne generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 104 zápasov s účasťou Saint Etienne s presnosťou najlepšieho tipu 66.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy skórujú, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Ligue 2 má Saint Etienne na konte 5 výhier, 1 remíz a 1 prehier v 7 zápasoch, so 19 strelenými gólmi (2.7 na zápas) a 8 inkasovanými, s 2 čistými kontami.

Za posledných 10 zápasov má Saint Etienne priemerne 54% držanie lopty, 1.88 xG a 4 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 80%.

Saint Etienne má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €73.30m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Saint Etienne zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Saint Etienne je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.