Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Sint-Truiden II

St. Truiden 2 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

20
Tipované zápasy
75.0%
Úspešnosť tipov
DWWWLL
Aktuálna forma
2.73
Góly / zápas
Sint-Truiden II mal viac ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Sint-Truiden II nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Second Amateur Division - VFV B · ne 8. novembra · 10:00
St. Truiden 2
VS
Wellen
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Bocholt vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.80 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.34, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Bocholter0
St. Truiden 20
▾1.75
4.80
▴3.65
X
4.80
O2.5
1.34
Áno
1.36
O2.5
1.34
8.0
O2.5
1.348.0
Sint-Truiden II vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 1.59 domáci, 4.15 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 7–5, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 27
Tongeren5
1.59
4.15
3.80
1
1.59
O2.5
1.35
Áno
1.42
O2.5
1.35
6.7
✓ O2.5
1.356.7
Hades vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 18:30. Kurzy: 1.52 domáci, 4.40 remíza, 4.15 hostia. Best Tip: aspoň 4 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Hades1
St. Truiden 22
1.52
4.40
4.15
1
1.52
O3.5
1.62
Áno
1.32
O3.5
1.62
8.0
O3.5
1.628.0
Sint-Truiden II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.70 remíza, 2.77 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.32, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
Áno
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Rupel Boom vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 2.10 domáci, 3.55 remíza, 2.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 7.1/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Boom2
St. Truiden 21
2.10
3.55
2.75
2
2.75
O2.5
1.44
Áno
1.41
O2.5
1.44
7.1
✓ O2.5
1.447.1
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.07 domáci, 3.85 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.37, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Áno
1.37
ODG
1.37
7.3
✓ ODG
1.377.3
Eendracht Termien vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 1.54 domáci, 3.90 remíza, 4.55 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.46, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Eendr. Termien3
St. Truiden 21
1.54
3.90
4.55
2
4.55
O2.5
1.39
Áno
1.46
ODG
1.46
8.0
✓ ODG
1.468.0
Sint-Truiden II vs Diegem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 3.70 domáci, 4.00 remíza, 1.66 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.44, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 6–2, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 26
Diegem2
3.70
4.00
1.66
1
3.70
O3.5
2.00
Áno
1.44
ODG
1.44
8.0
✓ ODG
1.448.0
Berg en Dal vs Sint-Truiden II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 15:00. Kurzy: 6.20 domáci, 4.50 remíza, 1.34 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.34, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 3–2, tip netrafený.
Kon.
Berg en Dal3
St. Truiden 22
6.20
4.50
1.34
2
1.34
O2.5
1.49
Áno
1.72
2
1.34
7.8
2
1.347.8

Štatistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgicko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 40%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry314
Remízy022
Prehry224
Strelené góly17421
Inkasované góly14620
Priemer strelených gólov3.40.82.1
Priemer inkasovaných gólov2.81.22.0
Čisté kontá123
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma6-2
Vonku1-2
Najvyššia prehra
Doma0-5
Vonku3-1
Najviac strelených gólov
Doma7
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku3
Série
Výhry3
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.570%
7 zápasov
Nad 1.540%
4 zápasov
Nad 2.530%
3 zápasov
Nad 3.520%
2 zápasov
Nad 4.520%
2 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Belgicko - Second Amateur Division - VFV B
# Tím Z G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Sint-Truiden II

Hľadáte tipy na Sint-Truiden II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Sint-Truiden II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 20 zápasov s účasťou Sint-Truiden II s úspešnosťou Best Tip 75.0%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second Amateur Division - VFV B má Sint-Truiden II po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 2, prehry: 4. Strelené góly: 21 (2.1 na zápas), inkasované: 20, čisté kontá: 3.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Sint-Truiden II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Sint-Truiden II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.