Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Cappellen

Cappellen Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

26
Tipované zápasy
76.9%
Úspešnosť tipov
DWLLLD
Aktuálna forma
1.07
Góly / zápas
Cappellen nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Second Amateur Division - VFV B · ne 8. novembra · 14:00
Diegem
VS
Cappellen
Best Tip
Kurz
Dôvera 7.5/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Cappellen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 3.25 domáci, 4.10 remíza, 1.74 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.36, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Cappellen0
Wellen0
3.25
4.10
1.74
2
1.74
O2.5
1.36
Áno
1.40
O2.5
1.36
7.0
O2.5
1.367.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.08 domáci, 7.90 remíza, 11.00 hostia. Best Tip: domáci vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.58, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Áno
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Cappellen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 3.50 domáci, 4.50 remíza, 1.62 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 0–6, tip trafený.
Kon.
Cappellen0
Bocholter6
3.50
4.50
1.62
2
1.62
O2.5
1.31
Áno
1.39
O2.5
1.31
6.8
✓ O2.5
1.316.8
Sint-Truiden II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.70 remíza, 2.77 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.32, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 23
Cappellen0
2.05
3.70
2.77
1
2.05
O2.5
1.34
Áno
1.33
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 17:30. Kurzy: 1.50 domáci, 4.30 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.50, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Nie
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Cappellen vs Eendracht T, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 3.35 domáci, 3.90 remíza, 1.76 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.59, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 3–3, tip trafený.
Kon.
Cappellen3
Eendr. Termien3
3.35
3.90
1.76
2
1.76
O2.5
1.59
Áno
1.60
O2.5
1.59
6.8
✓ O2.5
1.596.8
Cappellen vs Rupel Boom, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 2.22 domáci, 4.00 remíza, 2.37 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.33, dôvera 4.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Cappellen1
Boom2
2.22
4.00
2.37
1
2.22
O2.5
1.33
Áno
1.34
O2.5
1.33
4.0
✓ O2.5
1.334.0
Cappellen vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.61 domáci, 4.15 remíza, 3.85 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.61, dôvera 5.7/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Cappellen2
Berg en Dal0
1.61
4.15
3.85
1
1.61
O2.5
1.57
Áno
1.63
1
1.61
5.7
✓ 1
1.615.7

Štatistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgicko · Sezóna 2026
9Zápasy Percento výhier 11%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy459
Výhry011
Remízy213
Prehry235
Strelené góly7310
Inkasované góly14923
Priemer strelených gólov1.80.61.1
Priemer inkasovaných gólov3.51.82.6
Čisté kontá011
Bez streleného gólu145
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma-
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-6
Vonku4-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma6
Vonku4
Série
Výhry0
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.544%
4 zápasov
Nad 1.533%
3 zápasov
Nad 2.533%
3 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Belgicko - Second Amateur Division - VFV B
# Tím Z G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Cappellen

Hľadáte tipy na Cappellen? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Cappellen, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 26 zápasov s účasťou Cappellen s úspešnosťou Best Tip 76.9%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second Amateur Division - VFV B má Cappellen po 9 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 1, remízy: 3, prehry: 5. Strelené góly: 10 (1.1 na zápas), inkasované: 23, čisté kontá: 1.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Cappellen zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Cappellen je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.