Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Nijlen

Nijlen Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

21
Tipované zápasy
71.4%
Úspešnosť tipov
WLDWLW
Aktuálna forma
1.33
Góly / zápas
Nijlen inkasoval aspoň 1 gól v posledných 9 zápasoch
Nijlen nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Nijlen vs Bocholt, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 3.22 domáci, 3.81 remíza, 1.86 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.56, dôvera 6.7/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Nijlen1
Bocholter0
▴3.22
▴3.81
▾1.86
1
▴3.22
O2.5
1.56
Áno
▴1.53
O2.5
1.56
6.7
O2.5
1.566.7
Rupel Boom vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 13:30. Kurzy: 1.58 domáci, 4.20 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.00, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Boom1
Nijlen0
1.58
4.20
3.80
2
3.80
O2.5
1.33
Áno
1.40
X2
2.00
7.3
X2
2.007.3
Nijlen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 4.35 domáci, 4.70 remíza, 1.44 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.44, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–3, tip trafený.
Kon.
Nijlen3
Hades3
4.35
4.70
1.44
1X
2.27
O2.5
1.31
Áno
1.44
ODG
1.44
8.0
✓ ODG
1.448.0
Diegem Sport vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.51 domáci, 4.45 remíza, 5.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 1–4, tip trafený.
Kon.
Diegem1
Nijlen4
1.51
▾4.45
▴5.50
1
1.51
O2.5
▾1.38
Áno
▾1.50
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, výkop 13:30. Kurzy: 2.75 domáci, 3.85 remíza, 2.22 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.67, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 1–5, tip trafený.
Kon.
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Áno
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Sint-Truiden II vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.07 domáci, 3.85 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.37, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
St. Truiden 21
Nijlen2
2.07
3.85
2.65
1
2.07
O2.5
1.37
Áno
1.37
ODG
1.37
7.3
✓ ODG
1.377.3
Nijlen vs Wellen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 3.30 domáci, 4.20 remíza, 1.72 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.38, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Nijlen1
Wellen1
3.30
4.20
1.72
2
1.72
O2.5
1.34
Áno
1.38
ODG
1.38
5.0
✓ ODG
1.385.0
Rotselaar vs Nijlen, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 2.32 domáci, 3.45 remíza, 2.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.37, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Rotselaar0
Nijlen2
2.32
3.45
2.50
1
2.32
O2.5
1.37
Áno
1.34
O2.5
1.37
8.0
O2.5
1.378.0

Štatistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgicko · Sezóna 2026
11Zápasy Percento výhier 36%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy6511
Výhry134
Remízy202
Prehry325
Strelené góly7815
Inkasované góly18523
Priemer strelených gólov1.21.61.4
Priemer inkasovaných gólov3.01.02.1
Čisté kontá112
Bez streleného gólu123
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma1-0
Vonku1-4
Najvyššia prehra
Doma0-5
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma5
Vonku2
Série
Výhry1
Prehry2
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.573%
8 zápasov
Nad 1.536%
4 zápasov
Nad 2.518%
2 zápasov
Nad 3.59%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Belgicko - Second Amateur Division - VFV B
# Tím Z G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Tipy a predpovede na Nijlen

Hľadáte tipy na Nijlen? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Nijlen, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 21 zápasov s účasťou Nijlen s úspešnosťou Best Tip 71.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second Amateur Division - VFV B má Nijlen po 11 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 2, prehry: 5. Strelené góly: 15 (1.4 na zápas), inkasované: 23, čisté kontá: 2.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Nijlen zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Nijlen je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.