Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Westerlo U21

Westerlo U21 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

45
Tipované zápasy
71.1%
Úspešnosť tipov
DLWWLW
Aktuálna forma
2.07
Góly / zápas
Westerlo U21 mal viac ako 2.5 gólu vo všetkých posledných 12 zápasoch
Westerlo U21 skóroval vo všetkých z posledných 10 zápasov
Westerlo U21 mal viac ako 2.5 gólu v 100% z posledných 12 zápasov
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Westerlo U21 vs RFC S, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 1.92 domáci, 4.10 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Westerlo U211
Seraing U211
1.92
4.10
3.30
1
▾1.90
O2.5
▴1.42
Áno
1.44
1X
▾1.28
7.3
✓ 1X
▾1.287.3
RAAL La Louviere U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 2.78 domáci, 3.75 remíza, 2.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
RAAL U212
Westerlo U211
▾2.78
▴3.75
▴2.25
2
▴2.25
O2.5
▾1.38
Áno
▾1.33
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Westerlo U21 vs Kortrijk U21, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 3.10 domáci, 3.65 remíza, 2.20 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.44, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Westerlo U212
Kortrijk U211
▾3.10
▾3.65
▴2.20
1
▾3.10
O2.5
▴1.44
Áno
▾1.40
O2.5
▴1.44
6.8
✓ O2.5
▴1.446.8
RWDM U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 2.25 domáci, 3.80 remíza, 2.60 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.36, dôvera 6.8/10. Konečný výsledok 0–3, tip trafený.
Kon.
RWDM U210
Westerlo U213
2.25
3.80
2.60
1X
1.41
O2.5
1.36
Áno
1.35
O2.5
1.36
6.8
✓ O2.5
1.366.8
Westerlo U21 vs Waasland-Bever, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 1.98 domáci, 4.20 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.48, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Westerlo U211
Beveren U213
▴1.98
▴4.20
▾3.10
1
▴1.98
O2.5
▾1.42
Áno
▾1.48
ODG
▾1.48
7.3
✓ ODG
▾1.487.3
Francs Borains U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 4.35 domáci, 4.30 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.35, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Kon.
Francs B. U212
Westerlo U214
4.35
4.30
1.60
2
1.60
O2.5
1.35
Áno
1.42
O2.5
1.35
8.5
✓ O2.5
1.358.5
RFC de Liege U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 25.00 domáci, 13.00 remíza, 1.08 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.15, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 0–7, tip trafený.
Kon.
RFC Liege U21 0
Westerlo U217
▴25.00
▴13.00
▾1.08
2
▾1.08
O2.5
▾1.15
Áno
▾2.02
O2.5
▾1.15
8.5
✓ O2.5
▾1.158.5
Westerlo U21 vs Lierse K. U21, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 1.62 domáci, 4.75 remíza, 4.85 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.38, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Westerlo U212
Lierse U212
▾1.62
▴4.75
▴4.85
1
▾1.62
O2.5
▾1.38
Áno
▾1.45
O2.5
▾1.38
7.0
✓ O2.5
▾1.387.0
Patro Eisden U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 4.00 domáci, 4.00 remíza, 1.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.46, dôvera 5.8/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Patro E1
Westerlo U212
▴4.00
▴4.00
▾1.75
1
▴4.00
O2.5
▾1.46
Áno
▴1.49
O2.5
▾1.46
5.8
✓ O2.5
▾1.465.8
Royal Union SG U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 1.80 domáci, 3.75 remíza, 3.60 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 4.4/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
Union S1
Westerlo U213
1.80
3.75
3.60
1
1.80
U3.5
1.50
Áno
1.50
U3.5
1.50
4.4
U3.5
1.504.4
Lokeren-Temse U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 18:30. Kurzy: 4.00 domáci, 3.75 remíza, 1.73 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.73, dôvera 3.3/10. Konečný výsledok 0–0, tip netrafený.
Kon.
Lokeren-Tems0
Westerlo U210
4.00
3.75
1.73
2
1.73
U3.5
1.44
Nie
2.10
2
1.73
3.3
2
1.733.3
Deinze U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 18:30. Kurzy: 1.81 domáci, 3.64 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.65, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–3, tip trafený.
Kon.
Deinze U211
Westerlo U21 3
1.81
3.64
3.70
1
1.81
O2.5
1.65
Áno
1.59
O2.5
1.65
5.0
✓ O2.5
1.655.0
KV Oostende U21 vs Westerlo U21, Reserve Pro League, výkop 18:30. Kurzy: 2.55 domáci, 3.50 remíza, 2.30 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 5–1, tip trafený.
Kon.
Oostende U5
Westerlo U211
2.55
3.50
2.30
1
2.55
O2.5
1.40
Áno
1.36
O2.5
1.40
8.5
✓ O2.5
1.408.5
Westerlo U21 vs Sint-Truiden U21, Reserve Pro League, výkop 10:45. Kurzy: 1.52 domáci, 4.40 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.40, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Westerlo U211
Sint-Trui1
1.52
4.40
4.75
1
1.52
O2.5
1.40
Nie
2.57
O2.5
1.40
6.4
O2.5
1.406.4

Štatistiky sezóny

Reserve Pro League Belgicko · Sezóna 2026
7Zápasy Percento výhier 57%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy347
Výhry134
Remízy101
Prehry112
Strelené góly41115
Inkasované góly549
Priemer strelených gólov1.32.82.1
Priemer inkasovaných gólov1.71.01.3
Čisté kontá022
Bez streleného gólu000
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-1
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku2-1
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku2
Série
Výhry2
Prehry1
Penalty
0/ 1
0% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
2–1
0-15
2–2
16-30
2–1
31-45
2–2
46-60
3–3
61-75
4–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.5100%
7 zápasov
Nad 1.557%
4 zápasov
Nad 2.543%
3 zápasov
Nad 3.514%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Tipy a predpovede na Westerlo U21

Hľadáte tipy na Westerlo U21? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Westerlo U21, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 45 zápasov s účasťou Westerlo U21 s úspešnosťou Best Tip 71.1%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Reserve Pro League má Westerlo U21 po 7 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 1, prehry: 2. Strelené góly: 15 (2.1 na zápas), inkasované: 9, čisté kontá: 2.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Westerlo U21 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Westerlo U21 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.