Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
RFC Seraing Reserve U21

Seraing U21 Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

8
Tipované zápasy
62.5%
Úspešnosť tipov
LDWLWW
Aktuálna forma
2.33
Góly / zápas
RFC Seraing Reserve U21 mal viac ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
RFC Seraing Reserve U21 skóroval v posledných 9 zápasoch
Oba tímy dali gól v posledných 6 zápasoch tímu RFC Seraing Reserve U21
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

RFC Seraing Reserve U21 vs Francs Borains U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 1.78 domáci, 4.05 remíza, 3.55 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.30, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
Seraing U210
Francs B. U212
1.78
4.05
3.55
1
1.78
O2.5
1.30
Áno
1.32
O2.5
1.30
8.0
O2.5
1.308.0
Westerlo U21 vs RFC S, Reserve Pro League, výkop 19:30. Kurzy: 1.92 domáci, 4.10 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Westerlo U211
Seraing U211
1.92
4.10
3.30
1
▾1.90
O2.5
▴1.42
Áno
1.44
1X
▾1.28
7.3
✓ 1X
▾1.287.3
RFC Seraing Reserve U21 vs Lierse K. U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 1.75 domáci, 4.00 remíza, 3.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.75, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Seraing U213
Lierse U211
▾1.75
▴4.00
▴3.75
1
▾1.75
O2.5
▾1.38
Áno
▾1.43
1
▾1.75
7.3
✓ 1
▾1.757.3
RFC Seraing Reserve U21 vs RAAL La Louviere U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 2.00 domáci, 3.80 remíza, 3.15 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.35, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Seraing U21 21
RAAL U21 2
2.00
3.80
3.15
2
3.15
O2.5
1.35
Áno
1.35
ODG
1.35
5.0
✓ ODG
1.355.0
RFC de Liege U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 9.70 domáci, 6.60 remíza, 1.20 hostia. Best Tip: hostia vyhrajú aspoň o 2 góly, kurz 1.48, dôvera 6.6/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
RFC Liege U21 1
Seraing U212
9.70
6.60
1.20
2
1.22
O3.5
1.57
Áno
1.55
H2
1.48
6.6
H2
1.486.6
RFC de Liege U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 12.00 domáci, 7.00 remíza, 1.14 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.20, dôvera 5.5/10. Konečný výsledok 1–5, tip trafený.
Kon.
RFC Liege U211
Seraing U215
12.00
7.00
1.14
2
1.14
O2.5
1.20
Áno
1.61
O2.5
1.20
5.5
✓ O2.5
1.205.5
Francs Borains U21 vs RFC Seraing Reserve U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 6.75 domáci, 4.90 remíza, 1.32 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.32, dôvera 8.5/10. Konečný výsledok 2–1, tip netrafený.
Kon.
Francs B. U212
Seraing U211
6.75
4.90
1.32
2
1.32
O2.5
1.29
Áno
1.48
2
1.32
8.5
2
1.328.5
RFC Seraing Reserve U21 vs Kortrijk U21, Reserve Pro League, výkop 19:00. Kurzy: 2.32 domáci, 4.05 remíza, 2.45 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.47, dôvera 4.5/10. Konečný výsledok 0–3, tip netrafený.
Kon.
Seraing U210
Kortrijk U213
▴2.32
▾4.05
2.45
1
2.32
O2.5
▾1.20
Áno
▾1.24
1X
1.47
4.5
1X
1.474.5

Štatistiky sezóny

Reserve Pro League Belgicko · Sezóna 2026
6Zápasy Percento výhier 50%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy336
Výhry123
Remízy011
Prehry202
Strelené góly4610
Inkasované góly538
Priemer strelených gólov1.32.01.7
Priemer inkasovaných gólov1.71.01.3
Čisté kontá000
Bez streleného gólu101
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma3-1
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-2
Vonku-
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku1
Série
Výhry2
Prehry1
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
1–0
0-15
1–1
16-30
0–1
31-45
2–2
46-60
3–3
61-75
2–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
2Červené
Strelené góly
Nad 0.583%
5 zápasov
Nad 1.550%
3 zápasov
Nad 2.533%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Tipy a predpovede na RFC Seraing Reserve U21

Hľadáte tipy na RFC Seraing Reserve U21? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na RFC Seraing Reserve U21, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 8 zápasov s účasťou RFC Seraing Reserve U21 s úspešnosťou Best Tip 62.5%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Reserve Pro League má RFC Seraing Reserve U21 po 6 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 3, remízy: 1, prehry: 2. Strelené góly: 10 (1.7 na zápas), inkasované: 8, čisté kontá: 0.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na RFC Seraing Reserve U21 zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

RFC Seraing Reserve U21 je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.