1. Početna
  2. Lige
  3. First Amateur Division
  4. Sporting Charleroi II
Sporting Charleroi II

Sporting Charleroi II Prognoze, statistika i forma

KEY INSIGHT Najmanje jedan tim nije postigao gol u poslednjih 6 utakmica tima Sporting Charleroi II

Trenutna forma

WWWLL
28 Prognozirane utakmice
71.43% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

09:00

Završeno
Union Namur
Union Namur
3 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
4.15
3.95
1.71

2

1.71

U3.5

1.6

YES

1.6

X2

1.2
5/10

09:00

Završeno
Sporting II
Sporting Charleroi II
0 : 2
Standard Liege II
Standard II
2.02
3.55
3.3

1X

1.29

U3.5

1.56

NO

2.15

U3.5

1.56
4.2/10

09:00

Završeno
Stockay-Warfu
Stockay-Warfusee
0 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.47
3.3
2.85

2

2.85

O2.5

1.7

YES

1.6

O2.5

1.7
4/10

09:00

Završeno
Sporting II
Sporting Charleroi II
2 : 0
Crossing Schaerbeek
Crossing
2.02
3.6
3.4

1

2.02

O2.5

1.66

YES

1.59

1X

1.31
5/10

13:30

Završeno
Union II
Union Saint-Gilloise II
0 : 3
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.2
3.45
3.3

1

2.2

O2.5

1.68

YES

1.61

1X

1.34
5/10

14:00

Završeno
red card Charleroi B
Charleroi B
0 : 3
Namur
Namur
1.91
3.55
3.55

1

1.91

O2.5

1.7

YES

1.64

1

1.91
5/10

09:00

Završeno
Standard II
Standard Liege II
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
2.8
3.85
2.3

X2

1.37

U3.5

1.47

YES

1.68

U3.5

1.47
4.6/10

09:00

Završeno
Charleroi B
Charleroi B
0 : 0
Union Saint-Gilloise II
Union II red card
2.27
3.8
2.77

2

2.77

O2.5

1.68

YES

1.64

GG

1.64
5/10

14:00

Završeno
Lierse U
Lierse K. U21
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
1.82
4
3.5

X

4

O2.5

1.34

YES

1.36

O2.5

1.34
5/10

Sporting Charleroi II prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Sporting Charleroi II prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Sporting Charleroi II generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 28 utakmica sa učešćem Sporting Charleroi II, uz tačnost najboljeg tipa od 71.43%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони First Amateur Division, Sporting Charleroi II beleži 14 pobeda, 4 remija i 13 poraza u 31 utakmica, uz 48 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 48 primljenih, sa 7 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Sporting Charleroi II prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

First Amateur DivisionBelgium • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice161531
Pobede6814
Nerešeno314
Porazi7613
Postignuti golovi272148
Primljeni golovi291948
Prosek postignutih golova1.71.41.5
Prosek primljenih golova1.81.31.5
Utakmice bez primljenog gola257
Utakmice bez postignutog gola549
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 4-1
Gost 0-3
Najveći poraz
Domaćin 0-3
Gost 4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin 4
Gost 3
Najviše primljenih golova
Domaćin 3
Gost 4
Serije
Pobede 3
Porazi 3
Penali
5 / 5
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
Vreme kartona
46-60 1
76-90 1
2 Žuti
7 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 71%
22 Utakmice
Više od 1.5 48%
15 Utakmice
Više od 2.5 29%
9 Utakmice
Više od 3.5 6%
2 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Nema dostupnih podataka o igračima