Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Deportivo Ocotal

Deportivo Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€125.00Th. Ø 25.0 Primera Division
23
Prognozirane utakmice
73.9%
Predvidljivost
LLWDLL
Trenutna forma
1.07
Golova po meču
Deportivo Ocotal gubi 4 puta zaredom
Utakmice tima Deportivo Ocotal: preko 1.5 gola 10 puta zaredom
Deportivo Ocotal prima 2+ gola 4 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Deportivo Ocotal vs Matagalpa, Primera Division, početak u 00:00. Kvote: 2.90 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.15 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.57, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 0–1, tip nije pogođen.
Kraj
Deportivo0
Matagalpa1
2.90
3.50
2.15
X
3.50
O2.5
1.57
GG
1.50
O2.5
1.57
3.3
O2.5
1.573.3
Rancho Santana vs Deportivo Ocotal, Primera Division, početak u 23:00. Kvote: 1.51 domaćin, 3.95 nerešeno, 5.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.65, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Rancho Santana3
Deportivo1
1.51
3.95
5.40
1
1.51
O2.5
1.65
NG
2.00
O2.5
1.65
5.0
✓ O2.5
1.655.0
Deportivo Ocotal vs UNAN Managua, Primera Division, početak u 00:00. Kvote: 2.95 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.12 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.42, poverenje 4.6/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Deportivo1
UNAN Managua0
2.95
3.50
2.12
2
2.12
U3.5
1.42
GG
1.57
U3.5
1.42
4.6
✓ U3.5
1.424.6
Rancho Santana vs Deportivo Ocotal, Primera Division, početak u 00:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.99 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.32, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Rancho Santana 21
Deportivo1
2.10
3.45
2.99
1
2.10
O2.5
1.68
GG
1.56
1X
1.32
8.0
✓ 1X
1.328.0
Deportivo Ocotal vs Real Esteli, Primera Division, početak u 01:00. Kvote: 5.00 domaćin, 4.20 nerešeno, 1.53 gost. Best Tip: pobeda gosta, kvota 1.53, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–4, tip pogođen.
Kraj
Deportivo3
Esteli4
5.00
4.20
1.53
2
1.53
O2.5
1.47
NG
2.25
2
1.53
5.0
✓ 2
1.535.0
Jalapa vs Deportivo Ocotal, Primera Division, početak u 22:00. Kvote: 1.77 domaćin, 3.60 nerešeno, 3.85 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.77, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Jalapa3
Deportivo0
1.77
3.60
3.85
1
1.77
U3.5
1.39
NG
2.10
1
1.77
6.1
✓ 1
1.776.1
H&H Export vs Deportivo Ocotal, Primera Division, početak u 22:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.70 nerešeno, 3.60 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
H&H Export4
Deportivo0
1.90
3.70
3.60
1
1.90
U3.5
1.42
NG
2.23
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
Managua vs Deportivo Ocotal, Primera Division, početak u 03:00. Kvote: 1.57 domaćin, 3.80 nerešeno, 4.89 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.14, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Managua3
Deportivo1
1.57
3.80
4.89
1
1.57
O2.5
1.65
GG
1.67
1X
1.14
5.0
✓ 1X
1.145.0
Kvote: 1.37 domaćin, 4.40 nerešeno, 7.00 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.37, poverenje 3.6/10. Konačan rezultat 2–1.
Kraj
Deportivo2
Juventus M1
1.37
4.40
7.00
1
1.37
O2.5
1.65
GG
1.90
1
1.37
3.6
1
1.373.6

Statistika sezone

Nema dostupnih podataka za ovu sezonu

Statistika trenutno nije dostupna za ovaj tim.

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Deportivo Ocotal prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Deportivo Ocotal prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Deportivo Ocotal koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 23 utakmica sa učešćem tima Deportivo Ocotal, uz tačnost Best Tip-a od 73.9%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

Deportivo Ocotal trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €125.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Deportivo Ocotal ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Deportivo Ocotal je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.