1. Fudbalski tipovi
  2. Lige
  3. Botola Pro
  4. FAR Rabat
FAR Rabat

FAR Rabat Prognoze, statistika i forma

Tržišna vrednost: €12.89m
KEY INSIGHT FAR Rabat je neporažen kod kuće u poslednjih 20 utakmica
TREND FAR Rabat nije pobedio u gostima u poslednjih 6 utakmica

Trenutna forma

DDLDW
87 Prognozirane utakmice
67.82% Stepen predvidljivosti

AI tipove

Pokreće NerdyTips

15:00

Završeno
FAR Rabat
FAR Rabat
2 : 1
Stade Marocain
Stade M
1.3
5.3
8.5

1

1.3

U3.5

1.57

NO

1.73

1

1.3
4.7/10

13:00

Završeno
FAR Rabat
FAR Rabat
0 : 0
CR Khemis Zemamra
Khemis Z
1.38
4.4
8.4

1

1.38

O1.5

1.3

YES

2.25

1

1.38
10/10

13:00

Završeno
CODM Meknes
CODM Meknes
3 : 2
FAR Rabat
FAR Rabat
7.4
4.25
1.5

2

1.5

U2.5

1.78

NO

1.6

2

1.5
5.3/10

13:00

Završeno
red card FAR Rabat
FAR Rabat
2 : 2
UTS Rabat
UTS Rabat red card
1.33
4.75
8.8

1

1.33

U3.5

1.34

NO

1.6

1

1.33
10/10

13:00

Završeno
Renaissance B
Renaissance Berkane
2 : 2
FAR Rabat
FAR Rabat red card
3.45
2.85
2.45

1X

1.55

U2.5

1.5

NO

1.78

U2.5

1.5
7.9/10

10:00

Završeno
FAR Rabat
FAR Rabat
2 : 0
Kawkab Marrakech
Kawkab M
1.32
4.55
10

X2

3.25

U3.5

1.26

NO

1.45

U3.5

1.26
3.9/10

10:00

Završeno
Olympique D
Olympique Dcheira
1 : 1
FAR Rabat
FAR Rabat
7
4
1.45

2

1.45

U3.5

1.33

NO

1.74

U3.5

1.33
7.3/10

11:00

Završeno
FAR Rabat
FAR Rabat
2 : 1
Wydad AC
Wydad
2.17
3.1
3.6

1

2.17

U2.5

1.6

NO

1.78

U2.5

1.6
6.3/10

16:00

Završeno
Maghreb Fes
Maghreb Fes
0 : 0
FAR Rabat
FAR Rabat
3.3
2.88
2.37

X

2.88

U2.5

1.48

NO

1.67

U2.5

1.48
5.3/10

15:00

Završeno
FAR Rabat
FAR Rabat
1 : 1
Mamelodi Sundowns
Mamelodi
2.32
3.1
3.7

2

3.7

U2.5

1.6

NO

1.8

U2.5

1.6
5.1/10

10:00

Završeno
Mamelodi
Mamelodi Sundowns
1 : 0
FAR Rabat
FAR Rabat
1.97
3.3
4.9

1

1.97

O1.5

1.55

YES

2.32

O1.5

1.55
5.9/10

FAR Rabat prognoze i tipovi za klađenje

Tražite FAR Rabat prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za FAR Rabat generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 87 utakmica sa učešćem FAR Rabat, uz tačnost najboljeg tipa od 67.82%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Under/Over, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

У текућој сезони Botola Pro, FAR Rabat beleži 13 pobeda, 15 remija i 1 poraza u 29 utakmica, uz 45 postignutih golova (1.6 po utakmici) i 22 primljenih, sa 14 utakmica bez primljenog gola.

FAR Rabat trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €12.89m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene FAR Rabat prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

FAR Rabat je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 160 liga.

Botola ProMorocco • Sezona 2025
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice141529
Pobede9413
Nerešeno51015
Porazi011
Postignuti golovi242145
Primljeni golovi91322
Prosek postignutih golova1.71.41.6
Prosek primljenih golova0.60.90.8
Utakmice bez primljenog gola7714
Utakmice bez postignutog gola257
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin 3-0
Gost 0-4
Najveći poraz
Domaćin -
Gost 3-2
Najviše postignutih golova
Domaćin 3
Gost 4
Najviše primljenih golova
Domaćin 2
Gost 3
Serije
Pobede 4
Porazi 0
Penali
6 / 7
85.71% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
4-4-2 7 G
4-2-3-1 4 G
4-2-1-3 1 G
4-4-1-1 1 G
54 Žuti
3 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 76%
22 Utakmice
Više od 1.5 55%
16 Utakmice
Više od 2.5 21%
6 Utakmice
Više od 3.5 3%
1 Utakmice
Više od 4.5 0%
0 Utakmice
Igrač God Poz Ocn
M. Louadni
M. Louadni
30 DEF 7.40
A. Tagnaouti
A. Tagnaouti
29 GK 7.19
M. Hrimat
M. Hrimat
31 MID 7.04
A. Hammoudan
A. Hammoudan
34 MID 6.92
N. El Abd
N. El Abd
25 DEF 6.90
A. Bach
A. Bach
27 DEF 6.87
F. Mendy
F. Mendy
25 DEF 6.86
Z. Derrag
Z. Derrag
26 MID 6.83
A. Hadraf
A. Hadraf
27 MID 6.77
H. Khaba
H. Khaba
29 MID 6.77
Y. Abdelhamid
Y. Abdelhamid
38 DEF 6.76
Tó Carneiro
Tó Carneiro
30 DEF 6.74
J. E. El Khfiyef
J. E. El Khfiyef
25 MID 6.73
R. Slim
R. Slim
26 MID 6.71
A. El Khayati
A. El Khayati
27 GK 6.70
T. Razko
T. Razko
23 FWD 6.70
R. Coutinho da Silva
R. Coutinho da Silva
19 MID 6.70
K. Aït Ouarkhane
K. Aït Ouarkhane
25 MID 6.66
M. Bouriga
M. Bouriga
25 FWD 6.62
A. Habbassi
A. Habbassi
24 FWD 6.60
J. Ech-Chammakh
J. Ech-Chammakh
25 DEF 6.60
Youssef Alfahli
Youssef Alfahli
28 FWD 6.55
S. El Bouchqali
S. El Bouchqali
22 MID 6.30
N. Mbemba
N. Mbemba
30 MID 6.30