Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
FC Fleury 91 W

FC Fleury 91 W Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€3.95m Ø 29.0 Feminine Division 1
11
Prognozirane utakmice
90.9%
Stepen predvidljivosti
LDLDLW
Trenutna forma
1
Golovi / Meč
FC Fleury 91 W je imao više od 1.5 gola u poslednjih 9 utakmica
Nema predstojećih utakmica

FC Fleury 91 W trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, početak u 14:00. Kvote: 7.80 domaćin, 4.85 nerešeno, 1.32 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.42, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Paris Saint Germain WPSG W3
7.80
4.85
1.32
2
▴1.42
O2.5
1.64
GG
▾1.87
2
▴1.42
8.0
✓ 2
▴1.428.0
Nantes W vs Fleury, Feminine Division 1, početak u 17:00. Kvote: 2.82 domaćin, 3.10 nerešeno, 2.42 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.55, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Nantes W1
FleuryFleury 91 W1
▾2.82
3.10
▴2.42
1
▾3.00
O2.5
1.82
GG
▴1.65
1X
▾1.55
7.3
✓ 1X
▾1.557.3
FC Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, početak u 20:00. Kvote: 31.00 domaćin, 12.00 nerešeno, 1.09 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.24, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–7, tip pogođen.
Kraj
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Lyon W7
▾31.00
▾12.00
▴1.09
2
▴1.07
O2.5
1.29
NG
▴1.45
H2
▴1.24
8.0
✓ H2
▴1.248.0
Saint-Etienne W vs FC Fleury 91 W, Feminine Division 1, početak u 16:00. Kvote: 3.20 domaćin, 3.15 nerešeno, 2.02 gost. Najbolji tip: ispod 2.5 golova, kvota 1.72, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Saint-Etienne WSt Etienne W1
FC Fleury 91 WFleury 91 W 1
3.20
3.15
2.02
2
2.02
U2.5
1.72
NG
1.89
U2.5
1.72
3.9
✓ U2.5
1.723.9
FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, početak u 20:00. Kvote: 7.50 domaćin, 4.70 nerešeno, 1.29 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.29, poverenje 7.2/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
FC Fleury 91 WFleury 91 W0
Paris Saint Germain WPSG W2
7.50
4.70
1.29
2
1.29
O2.5
1.48
NG
1.83
2
1.29
7.2
✓ 2
1.297.2
FC Fleury 91 W vs Strasbourg W, Feminine Division 1, početak u 17:45. Kvote: 2.02 domaćin, 3.25 nerešeno, 3.10 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.25, poverenje 7.8/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
Strasbourg W1
2.02
3.25
3.10
1
2.02
U3.5
1.32
NG
2.05
1X
1.25
7.8
✓ 1X
1.257.8
Paris FC W vs Fleury 91 W, Feminine Division 1, početak u 17:00. Kvote: 1.38 domaćin, 4.20 nerešeno, 6.25 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.58, poverenje 1.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Paris FC W2
Fleury 91 W1
1.38
4.20
6.25
1
1.38
O2.5
1.58
NG
1.85
O2.5
1.58
1.0
✓ O2.5
1.581.0
Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, početak u 20:00. Kvote: 19.00 domaćin, 8.50 nerešeno, 1.05 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.30, poverenje 1.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
Fleury 91 W0
Lyon W2
19.00
8.50
1.05
1X
0.00
O2.5
1.30
GG
2.40
O2.5
1.30
1.0
O2.5
1.301.0
Fleury 91 W vs Dijon W, Feminine Division 1, početak u 16:00. Kvote: 2.02 domaćin, 3.25 nerešeno, 3.10 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.32, poverenje 2.0/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Fleury 91 W0
Dijon W0
2.02
3.25
3.10
X2
1.58
U3.5
1.32
NG
2.04
U3.5
1.32
2.0
✓ U3.5
1.322.0
Kvote: 5.25 domaćin, 4.90 nerešeno, 1.34 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.44, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 0–3.
Kraj
Guingamp W0
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
5.25
4.90
1.34
X2
1.10
O2.5
1.44
NG
2.10
O2.5
1.44
3.9
O2.5
1.443.9
Kvote: 4.53 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.60 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.60, poverenje 2.8/10. Konačan rezultat 1–3.
Kraj
Stade de Reims WStade R1
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
4.53
3.90
1.60
2
1.60
O2.5
1.70
NG
2.00
2
1.60
2.8
2
1.602.8

Fleury 91 W Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
0.75
ŠuteviU okvir gola / utakmica
3.2
Posed lopte
44%
KorneriProsek po utakmici
3.2
DisciplinaKartoni po utakmici
1.8
Procenat pobeda
20%

Statistika sezone

Feminine Division 1 Francuska · Sezona 2026
3Utakmice Procenat pobeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice123
Pobede011
Nerešeno011
Porazi101
Postignuti golovi134
Primljeni golovi718
Prosek postignutih golova1.01.51.3
Prosek primljenih golova7.00.52.7
Utakmice bez primljenog gola011
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin-
Gost0-2
Najveći poraz
Domaćin1-7
Gost-
Najviše postignutih golova
Domaćin1
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin7
Gost1
Serije
Pobede0
Porazi1
Penali
1/ 1
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
2–2
0-15
1–0
16-30
0–3
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-11 G
4Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
3 Utakmice
Preko 1.533%
1 Utakmice
Preko 2.50%
0 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Igrač God Poz Ocn
L. Calba L. Calba - - 7.21
S. Chossenotte S. Chossenotte 20 MID 7.00
K. Talaslahti K. Talaslahti 25 GK 6.81
S. Mssoudy S. Mssoudy 25 - 6.81
L. Ribadeira L. Ribadeira 21 FWD 6.58
C. Blanc C. Blanc 22 MID 6.57
C. Caputo C. Caputo 26 - 6.51
C. Fernandes C. Fernandes 32 DEF 6.47
C. Meffometou C. Meffometou 35 DEF 6.40
L. Cance L. Cance 30 MID 6.35
L. Goetsch L. Goetsch 26 DEF 6.34
S. Sundahl S. Sundahl - MID 6.30
L. Calba L. Calba 20 FWD 6.30
S. Mssoudy S. Mssoudy 26 MID 6.30
E. Laurent E. Laurent 27 MID 6.20
K. Louis K. Louis 29 DEF 6.15
E. Cesarini E. Cesarini 20 MID 4.33
C. Hoarau C. Hoarau - MID 1.93

Tabela

Francuska - Feminine Division 1
# Tim O G B
1 Lyon W 4 27-3 12
2 Paris Saint Germain W 4 8-1 12
3 Paris FC W 4 9-8 9
4 Marseille W 4 6-4 8
5 Le Havre W 4 5-10 6
6 Montpellier W 4 6-3 5
7 Strasbourg W 4 6-9 4
8 FC Fleury 91 W 4 5-11 4
9 Saint-Malo W 4 3-7 3
10 Nantes W 4 2-5 2
11 Lens W 4 4-10 1
12 Toulouse W 4 4-14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Seconde Ligue Women

FC Fleury 91 W prognoze i tipovi za klađenje

Tražite FC Fleury 91 W prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za FC Fleury 91 W generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 11 utakmica sa učešćem FC Fleury 91 W, uz tačnost najboljeg tipa od 90.9%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni Feminine Division 1, FC Fleury 91 W beleži 1 pobeda, 1 remija i 1 poraza u 3 utakmica, uz 4 postignutih golova (1.3 po utakmici) i 8 primljenih, sa 1 utakmica bez primljenog gola.

U poslednjih 10 utakmica, FC Fleury 91 W prosečno ima 44% poseda lopte, 0.75 xG i 3.2 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 20%.

FC Fleury 91 W trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €3.95m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene FC Fleury 91 W prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

FC Fleury 91 W je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.