Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Gimnastic

Gimnastic Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

61
Prognozirane utakmice
63.9%
Predvidljivost
LWWDLL
Trenutna forma
1.27
Golova po meču
Gimnastic je bez pobede u gostima 14 puta zaredom
Gimnastic prima gol 8 puta zaredom
Utakmice tima Gimnastic: preko 1.5 gola 8 puta zaredom
Sledeća utakmica Primera División RFEF - Group 2 · ned 8. nov · 11:00
Aguilas
VS
Gimnastic
Best Tip
Kvota
Poverenje 4.4/10
Otključaj prognozu

Poslednji mečevi

Huesca vs Gimnastic, Primera División RFEF - Group 2, početak u 19:30. Kvote: 1.72 domaćin, 3.65 nerešeno, 5.07 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.30, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Huesca2
Gimnastic 0
1.72
3.65
5.07
1X
1.17
O1.5
1.30
NG
1.85
O1.5
1.30
3.3
✓ O1.5
1.303.3
Gimnastic vs Hercules, Primera División RFEF - Group 2, početak u 17:45. Kvote: 2.67 domaćin, 3.05 nerešeno, 2.57 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.23, poverenje 6.4/10. Konačan rezultat 4–2, tip nije pogođen.
Kraj
Gimnastic4
Hercules CF2
2.67
3.05
▾2.57
2
▾2.57
U3.5
▾1.23
GG
▴1.92
U3.5
▾1.23
6.4
U3.5
▾1.236.4
Gimnastic vs Atletico II, Primera División RFEF - Group 2, početak u 15:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.85 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.60, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip nije pogođen.
Kraj
Gimnastic2
Atl. Madrid B1
▾2.32
▾3.35
▴2.85
2
▴2.85
O2.5
▴1.85
GG
▴1.69
X2
▴1.60
8.0
X2
▴1.608.0
Juventud Torremolinos vs Gimnastic, Primera División RFEF - Group 2, početak u 15:30. Kvote: 2.85 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.35 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.28, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Torremolinos2
Gimnastic2
▾2.85
▴3.30
▴2.35
2
▴2.35
O1.5
▾1.28
GG
▾1.72
O1.5
▾1.28
4.0
✓ O1.5
▾1.284.0
Real Murcia vs Gimnastic, Primera División RFEF - Group 2, početak u 11:00. Kvote: 1.68 domaćin, 3.65 nerešeno, 5.00 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.28, poverenje 3.2/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Murcia2
Gimnastic0
▾1.68
▴3.65
▴5.00
2
▴5.00
O1.5
▾1.28
NG
▴1.87
O1.5
▾1.28
3.2
✓ O1.5
▾1.283.2
Gimnastic vs Sant Andreu, Primera División RFEF - Group 2, početak u 17:45. Kvote: 2.25 domaćin, 3.10 nerešeno, 3.75 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.65, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Gimnastic1
Sant Andreu2
▴2.25
▾3.10
▾3.75
1
▴2.25
U2.5
▴1.65
NG
▴1.90
U2.5
▴1.65
4.4
U2.5
▴1.654.4
Alcorcon vs Gimnastic, Primera División RFEF - Group 2, početak u 11:00. Kvote: 1.88 domaćin, 3.30 nerešeno, 4.10 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.66, poverenje 5.8/10. Konačan rezultat 3–0, tip nije pogođen.
Kraj
Alcorcon3
Gimnastic0
▾1.88
▴3.30
▴4.10
1
▾1.88
U2.5
▴1.66
NG
▾1.80
U2.5
▴1.66
5.8
U2.5
▴1.665.8
Tarazona vs Gimnastic, Primera División RFEF - Group 2, početak u 15:30. Kvote: 2.30 domaćin, 3.00 nerešeno, 3.90 gost. Best Tip: najviše 2 gola u meču, kvota 1.47, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Tarazona2
Gimnastic0
▴2.30
▾3.00
▴3.90
1
▴2.30
U2.5
▾1.47
NG
▾1.68
U2.5
▾1.47
7.5
✓ U2.5
▾1.477.5

Statistika sezone

Primera División RFEF - Group 2 Španija · Sezona 2026
10Utakmice Procenat pobeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5510
Pobede404
Nerešeno022
Porazi134
Postignuti golovi13215
Primljeni golovi7916
Prosek postignutih golova2.60.41.5
Prosek primljenih golova1.41.81.6
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola044
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-2
Gost-
Najveći poraz
Domaćin1-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi3
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
3–4
0-15
5–2
16-30
3–0
31-45
1–2
46-60
1–1
61-75
3–6
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-151
16-301
31-454
46-606
61-757
76-907
31Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.560%
6 Utakmice
Preko 1.550%
5 Utakmice
Preko 2.520%
2 Utakmice
Preko 3.520%
2 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Španija - Primera División RFEF - Group 2
# Tim O G B
1 Villarreal II 10 23-12 21
2 Zaragoza 10 19-12 21
3 Real Jaén 10 16-11 19
4 Real Murcia 10 12-8 19
5 Ibiza 10 17-13 17
6 Hércules 10 10-11 16
7 Alcorcon 10 18-10 15
8 FC Cartagena 10 14-11 15
9 Huesca 10 13-11 15
10 Real Madrid II 10 13-11 15
11 Gimnastic 10 15-16 14
12 Algeciras 10 15-16 13
13 Sant Andreu 10 12-12 12
14 Atlético Madrid II 10 18-16 11
15 Antequera 10 14-14 11
16 Águilas 10 9-15 8
17 Rayo Majadahonda 10 7-12 7
18 Juventud Torremolinos 10 11-20 7
19 Europa Fc 10 6-18 7
20 Teruel 10 4-17 6
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Gimnastic prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Gimnastic prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Gimnastic koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 61 utakmica sa učešćem tima Gimnastic, uz tačnost Best Tip-a od 63.9%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Primera División RFEF - Group 2 učinak tima Gimnastic je pobede: 4, nerešeno: 2, porazi: 4 (utakmica: 10). Dati golovi: 15 (1.5 po utakmici), primljeni: 16, a utakmica bez primljenog gola: 2.

U poslednjih 10 utakmica, Gimnastic prosečno ima 39% poseda lopte, 0.95 xG i 3.5 kornera po utakmici, uz procenat pobeda od 40%.

Gimnastic trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €4.45m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Gimnastic ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Gimnastic je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.