Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Glenavon FC

Glenavon Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€50.00Th. Ø 19.0 Championship
97
Prognozirane utakmice
70.1%
Predvidljivost
WWDWLD
Trenutna forma
2.67
Golova po meču
Glenavon FC pobeđuje sa 3+ gola razlike 2 puta zaredom
Glenavon FC daje 4+ gola 2 puta zaredom
Glenavon FC: gol u svih poslednjih 10 utakmica
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Queen's University vs Glenavon FC, Championship, početak u 15:00. Kvote: 3.45 domaćin, 3.90 nerešeno, 1.83 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–4, tip pogođen.
Kraj
Queen's U2
Glenavon4
▴3.45
3.90
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
1.53
GG
1.53
X2
▾1.26
5.0
✓ X2
▾1.265.0
Glenavon FC vs H&W Welders, Championship, početak u 19:45. Kvote: 2.07 domaćin, 3.75 nerešeno, 3.20 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.32, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 4–0, tip pogođen.
Kraj
Glenavon4
H&W Welders0
▾2.07
▾3.75
▴3.20
1
▾2.07
O2.5
▴1.45
GG
▴1.44
1X
▾1.32
5.0
✓ 1X
▾1.325.0
Annagh United vs Glenavon FC, Championship, početak u 17:30. Kvote: 2.42 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.60 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.42, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Annagh1
Glenavon1
▴2.42
▾3.50
▾2.60
1
▴2.42
O2.5
▴1.60
NG
▴2.47
1X
▴1.42
5.0
✓ 1X
▴1.425.0
Glenavon FC vs Loughgall, Championship, početak u 19:45. Kvote: 1.83 domaćin, 3.70 nerešeno, 4.00 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.67, poverenje 3.8/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Glenavon4
Loughgall1
▾1.83
▾3.70
▴4.00
1
▾1.83
O2.5
▴1.67
NG
▾2.25
O2.5
▴1.67
3.8
✓ O2.5
▴1.673.8
Dundela vs Glenavon FC, Championship, početak u 15:00. Kvote: 4.70 domaćin, 4.10 nerešeno, 1.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.50, poverenje 3.4/10. Konačan rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Dundela3
Glenavon2
▴4.70
▴4.10
▾1.60
X
▴4.10
O2.5
▾1.50
GG
▾1.56
O2.5
▾1.50
3.4
✓ O2.5
▾1.503.4

Statistika sezone

Championship Severna Irska · Sezona 2026
13Utakmice Procenat pobeda 62%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice6713
Pobede538
Nerešeno033
Porazi112
Postignuti golovi171734
Primljeni golovi61016
Prosek postignutih golova2.82.42.6
Prosek primljenih golova1.01.41.2
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-0
Gost1-4
Najveći poraz
Domaćin1-3
Gost3-2
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost3
Serije
Pobede3
Porazi1
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
13 Utakmice
Preko 1.569%
9 Utakmice
Preko 2.554%
7 Utakmice
Preko 3.538%
5 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Severna Irska - Championship
# Tim O G B
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Glenavon FC prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Glenavon FC prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Glenavon FC koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 97 utakmica sa učešćem tima Glenavon FC, uz tačnost Best Tip-a od 70.1%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Championship učinak tima Glenavon FC je pobede: 8, nerešeno: 3, porazi: 2 (utakmica: 13). Dati golovi: 34 (2.6 po utakmici), primljeni: 16, a utakmica bez primljenog gola: 3.

Glenavon FC trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €50.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Glenavon FC ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Glenavon FC je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.