Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Gyirmot SE

Gyirmot SE Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.90m Ø 26.3 NB II
58
Prognozirane utakmice
70.7%
Stepen predvidljivosti
WLWWLL
Trenutna forma
1.60
Golovi / Meč
Gyirmot SE nije dobio crveni karton u poslednjih 29 utakmica
Sledeća utakmica NB II · ned 18. okt · 12:00
Szentlorinc
VS12:00
Gyirmot
Otključaj prognozu
Pretplatite se da biste videli

Poslednji mečevi

Gyirmot SE vs Karcag SE, NB II, početak u 17:00. Kvote: 1.78 domaćin, 3.60 nerešeno, 4.20 gost. Najbolji tip: preko 1.5 golova, kvota 1.26, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Gyirmot SEGyirmot2
Karcag SE0
▾1.78
▴3.60
▴4.20
1
▾1.78
O1.5
1.26
GG
▴1.75
O1.5
1.26
8.0
✓ O1.5
1.268.0
Mezokovesd-zsory vs Gyirmot SE, NB II, početak u 16:30. Kvote: 2.50 domaćin, 3.20 nerešeno, 2.85 gost. Najbolji tip: ispod 3.5 golova, kvota 1.28, poverenje 4.7/10. Konačan rezultat 4–2, tip nije pogođen.
Kraj
Mezokovesd-zsoryMezokovesd4
Gyirmot SEGyirmot2
▾2.50
▾3.20
▴2.85
X2
1.55
U3.5
1.28
GG
▴1.78
U3.5
▴1.28
4.7
U3.5
▴1.284.7
Gyirmot SE vs Kecskemeti TE, NB II, početak u 16:30. Kvote: 2.95 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.50 gost. Najbolji tip: domaćin pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.54, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 1–4, tip nije pogođen.
Kraj
Gyirmot SEGyirmot1
Kecskemeti TE4
▾2.95
▾3.30
▴2.50
1
▾2.95
O1.5
▾1.25
GG
▾1.62
1X
▾1.54
5.1
1X
▾1.545.1
Szeged 2011 vs Gyirmot SE, NB II, početak u 16:30. Kvote: 2.72 domaćin, 3.25 nerešeno, 2.47 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.45, poverenje 5.9/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Szeged 2011Szeged0
Gyirmot SEGyirmot1
▴2.72
▾3.25
▾2.47
2
▾2.47
U2.5
1.78
NG
▾2.02
X2
▾1.45
5.9
✓ X2
▾1.455.9
Gyirmot SE vs Szombathelyi Haladas, NB II, početak u 16:00. Kvote: 1.85 domaćin, 3.60 nerešeno, 3.53 gost. Najbolji tip: pobeda domaćina, kvota 1.85, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Gyirmot SEGyirmot2
Szombathelyi HaladasHaladas1
1.85
3.60
3.53
1
1.85
O2.5
1.80
NG
2.00
1
1.85
3.3
✓ 1
1.853.3

Gyirmot Prosečna statistika

Poslednjih 10 utakmica
ŠuteviU okvir gola / utakmica
4.2
Posed lopte
50%
KorneriProsek po utakmici
5.2
DisciplinaKartoni po utakmici
2.8
Procenat pobeda
60%

Statistika sezone

NB II Mađarska · Sezona 2026
8Utakmice Procenat pobeda 50%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice538
Pobede314
Nerešeno101
Porazi123
Postignuti golovi10313
Primljeni golovi8614
Prosek postignutih golova2.01.01.6
Prosek primljenih golova1.62.01.8
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-1
Gost0-1
Najveći poraz
Domaćin1-4
Gost4-2
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Serije
Pobede2
Porazi2
Penali
2/ 2
100.00% Realizovani
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–2
0-15
2–1
16-30
5–1
31-45
2–3
46-60
1–3
61-75
4–3
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
16-304
31-457
46-602
61-754
76-905
22Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.588%
7 Utakmice
Preko 1.563%
5 Utakmice
Preko 2.513%
1 Utakmice
Preko 3.50%
0 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Mađarska - NB II
# Tim O G B
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Gyirmot SE prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Gyirmot SE prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Gyirmot SE generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 58 utakmica sa učešćem Gyirmot SE, uz tačnost najboljeg tipa od 70.7%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni NB II, Gyirmot SE beleži 4 pobeda, 1 remija i 3 poraza u 8 utakmica, uz 13 postignutih golova (1.6 po utakmici) i 14 primljenih, sa 2 utakmica bez primljenog gola.

Gyirmot SE trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.90m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Gyirmot SE prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Gyirmot SE je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.