Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Malženice

Malzenice Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€805.00Th. Ø 23.3 2. liga
77
Prognozirane utakmice
66.2%
Predvidljivost
DWDLDL
Trenutna forma
1.27
Golova po meču
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Humenne vs Malzenice, 2. liga, početak u 12:00. Kvote: 2.62 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.45 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.24, poverenje 5.4/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Humenne 2
Malzenice2
▴2.62
3.35
▾2.45
2
▾2.45
O1.5
▾1.24
GG
▾1.60
O1.5
▾1.24
5.4
✓ O1.5
▾1.245.4
Malzenice vs Zlate Moravce, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 2.35 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.82 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.46, poverenje 5.1/10. Konačan rezultat 3–0, tip pogođen.
Kraj
Malzenice3
Zlate Moravce0
▾2.35
▴3.50
▴2.82
1
▾2.35
U3.5
▴1.46
GG
▾1.55
U3.5
▴1.46
5.1
✓ U3.5
▴1.465.1
Pohronie vs Malzenice, 2. liga, početak u 16:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.30 nerešeno, 4.95 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.57, poverenje 8.9/10. Konačan rezultat 0–0, tip nije pogođen.
Kraj
Pohronie0
Malzenice0
▾1.57
▴4.30
▴4.95
1
▾1.57
U3.5
▴1.52
NG
▾2.15
1
▾1.57
8.9
1
▾1.578.9
Malzenice vs Inter Bratislava, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 2.32 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.72 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.42, poverenje 4.3/10. Konačan rezultat 2–5, tip nije pogođen.
Kraj
Malzenice2
Inter Bratislava5
▾2.32
▾3.45
▴2.72
X2
▴1.57
U3.5
▴1.42
NG
▴2.25
U3.5
▴1.42
4.3
U3.5
▴1.424.3
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 1.40 domaćin, 5.10 nerešeno, 6.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.50, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
NG
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Malzenice vs Liptovsky Mikulas, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 2.90 domaćin, 3.55 nerešeno, 2.27 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.47, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Malzenice1
L. Mikulas2
▴2.90
3.55
▾2.27
1
▴2.90
U3.5
▴1.47
NG
▴2.37
U3.5
▴1.47
7.4
✓ U3.5
▴1.477.4
Lokomotiva Zvolen vs Malzenice, 2. liga, početak u 14:30. Kvote: 1.95 domaćin, 3.55 nerešeno, 3.45 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.27, poverenje 7.1/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
Zvolen1
Malzenice2
▾1.95
▴3.55
▴3.45
1
▾1.95
U3.5
▴1.45
NG
▴2.25
1X
▾1.27
7.1
1X
▾1.277.1
Malzenice vs Tatran Presov, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 2.72 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.40 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 3.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Malzenice0
Presov1
▴2.72
3.50
▾2.40
1
▴2.72
U3.5
▴1.40
GG
▾1.60
U3.5
▴1.40
3.0
✓ U3.5
▴1.403.0
Stara Lubovna vs Malzenice, 2. liga, početak u 16:00. Kvote: 2.80 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.37 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.43, poverenje 2.9/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Lubovna1
Malzenice2
▾2.80
▴3.85
▴2.37
2
▴2.37
O2.5
▾1.80
GG
▾1.62
X2
▴1.43
2.9
✓ X2
▴1.432.9

Statistika sezone

2. liga Slovačka · Sezona 2026
15Utakmice Procenat pobeda 27%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7815
Pobede314
Nerešeno044
Porazi437
Postignuti golovi14721
Primljeni golovi131023
Prosek postignutih golova2.00.91.4
Prosek primljenih golova1.91.31.5
Utakmice bez primljenog gola112
Utakmice bez postignutog gola134
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin3-0
Gost1-2
Najveći poraz
Domaćin2-5
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost2
Serije
Pobede1
Porazi2
Penali
3/ 5
60.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–2
0-15
1–4
16-30
7–3
31-45
3–4
46-60
2–4
61-75
6–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-151
16-305
31-455
46-608
61-759
76-9010
41Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.573%
11 Utakmice
Preko 1.540%
6 Utakmice
Preko 2.520%
3 Utakmice
Preko 3.57%
1 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Slovačka - 2. liga
# Tim O G B
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Malženice prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Malženice prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Malženice koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 77 utakmica sa učešćem tima Malženice, uz tačnost Best Tip-a od 66.2%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni 2. liga učinak tima Malženice je pobede: 4, nerešeno: 4, porazi: 7 (utakmica: 15). Dati golovi: 21 (1.4 po utakmici), primljeni: 23, a utakmica bez primljenog gola: 2.

Malženice trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €805.00Th..

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Malženice ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Malženice je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.