Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Petržalka

Petrzalka Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.83m Ø 23.8 2. liga
80
Prognozirane utakmice
67.5%
Predvidljivost
LLDDDW
Trenutna forma
1.67
Golova po meču
Petržalka je bez poraza kod kuće 7 puta zaredom
Utakmice tima Petržalka: ispod 2.5 gola 6 puta zaredom
Utakmice tima Petržalka: ispod 3.5 gola 6 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Petrzalka vs Povazska Bystrica, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 1.67 domaćin, 3.90 nerešeno, 4.35 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.47, poverenje 4.0/10. Konačan rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Petrzalka0
P. Bystrica1
▾1.67
▴3.90
▴4.35
X
▴3.90
U3.5
▴1.47
NG
▴2.17
U3.5
▴1.47
4.0
✓ U3.5
▴1.474.0
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Petrzalka, 2. liga, početak u 13:45. Kvote: 3.40 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.07 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 6.3/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Lehota p. V.1
Petrzalka 0
3.40
▾3.50
2.07
2
2.07
U3.5
▴1.40
NG
▴2.17
U3.5
▴1.40
6.3
✓ U3.5
▴1.406.3
Petrzalka vs Slovan Bratislava II, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 1.44 domaćin, 4.70 nerešeno, 6.10 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.52, poverenje 6.1/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Petrzalka1
Slovan II1
▾1.44
▴4.70
▴6.10
1
▾1.44
U3.5
▴1.52
NG
▴1.97
U3.5
▴1.52
6.1
✓ U3.5
▴1.526.1
Samorin vs Petrzalka, 2. liga, početak u 14:00. Kvote: 2.47 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.70 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u meču, kvota 1.26, poverenje 4.4/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
GG
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Petrzalka vs Malzenice, 2. liga, početak u 09:30. Kvote: 1.40 domaćin, 5.10 nerešeno, 6.90 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.50, poverenje 3.3/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Petrzalka1
Malzenice1
▾1.40
▴5.10
▴6.90
X2
▾2.85
U3.5
▴1.50
NG
▴1.92
U3.5
▴1.50
3.3
✓ U3.5
▴1.503.3
Zlate Moravce vs Petrzalka, 2. liga, početak u 17:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.40 nerešeno, 2.75 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.45, poverenje 7.8/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Zlate Moravce0
Petrzalka2
▾2.35
▾3.40
▴2.75
1
▾2.35
U3.5
▴1.45
NG
▴2.35
U3.5
▴1.45
7.8
✓ U3.5
▴1.457.8
Petrzalka vs Pohronie, 2. liga, početak u 16:00. Kvote: 1.65 domaćin, 4.20 nerešeno, 4.55 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.65, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Petrzalka1
Pohronie 0
▾1.65
▴4.20
▴4.55
1
▾1.65
O2.5
▾1.57
GG
▾1.60
1
▾1.65
5.0
✓ 1
▾1.655.0
Inter Bratislava vs Petrzalka, 2. liga, početak u 15:00. Kvote: 2.78 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.40 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.38, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 4–0, tip nije pogođen.
Kraj
Inter Bratislava4
Petrzalka0
▾2.78
▾3.50
▴2.40
2
▴2.40
U3.5
▴1.36
GG
▾1.65
X2
▴1.38
7.5
X2
▴1.387.5
Kvote: 1.39 domaćin, 4.60 nerešeno, 6.25 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.39, poverenje 10/10. Konačan rezultat 1–2.
Kraj
Petrzalka1
Dubnica2
1.39
4.60
6.25
1
1.39
O2.5
1.50
NG
2.05
1
1.39
10
1
1.3910

Statistika sezone

2. liga Slovačka · Sezona 2026
15Utakmice Procenat pobeda 60%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice7815
Pobede459
Nerešeno213
Porazi123
Postignuti golovi131023
Primljeni golovi5611
Prosek postignutih golova1.91.31.5
Prosek primljenih golova0.70.80.7
Utakmice bez primljenog gola358
Utakmice bez postignutog gola123
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-0
Gost0-3
Najveći poraz
Domaćin0-1
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost4
Serije
Pobede7
Porazi1
Penali
1/ 1
100.00% realizovano
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–2
0-15
1–1
16-30
4–1
31-45
4–3
46-60
6–3
61-75
6–2
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0-151
16-305
31-455
46-607
61-755
76-9013
39Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.580%
12 Utakmice
Preko 1.540%
6 Utakmice
Preko 2.520%
3 Utakmice
Preko 3.513%
2 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Slovačka - 2. liga
# Tim O G B
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Petržalka prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Petržalka prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Petržalka koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 80 utakmica sa učešćem tima Petržalka, uz tačnost Best Tip-a od 67.5%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni 2. liga učinak tima Petržalka je pobede: 9, nerešeno: 3, porazi: 3 (utakmica: 15). Dati golovi: 23 (1.5 po utakmici), primljeni: 11, a utakmica bez primljenog gola: 8.

Petržalka trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €1.83m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Petržalka ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Petržalka je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.