Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
SC Bengaluru

SC Bengaluru Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€4.07m Ø 28.3 I-League
6
Prognozirane utakmice
33.3%
Predvidljivost
DLLWLL
Trenutna forma
1.53
Golova po meču
SC Bengaluru daje gol 7 puta zaredom
U utakmicama tima SC Bengaluru oba tima daju gol 6 puta zaredom
Utakmice tima SC Bengaluru: preko 1.5 gola 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Sreenidi Deccan vs SC Bengaluru, I-League, početak u 14:30. Kvote: 1.55 domaćin, 4.25 nerešeno, 4.60 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.40, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Sreenidi Deccan2
SC Bengaluru2
1.55
4.25
4.60
1X
1.16
O2.5
1.40
GG
1.45
O2.5
1.40
6.0
✓ O2.5
1.406.0
Namdhari vs SC Bengaluru, I-League, početak u 09:30. Kvote: 1.81 domaćin, 3.72 nerešeno, 3.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.55, poverenje 7.7/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Namdhari2
SC Bengaluru1
1.81
3.72
3.50
X2
1.85
O2.5
1.55
GG
1.53
O2.5
1.55
7.7
✓ O2.5
1.557.7
SC Bengaluru vs Gokulam, I-League, početak u 10:30. Kvote: 4.80 domaćin, 3.95 nerešeno, 1.57 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.55, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
SC Bengaluru1
Gokulam2
4.80
3.95
1.57
X2
1.14
O2.5
1.55
GG
1.60
O2.5
1.55
8.0
✓ O2.5
1.558.0
SC Bengaluru vs Real Kashmir, I-League, početak u 10:30. Kvote: 3.40 domaćin, 3.30 nerešeno, 2.00 gost. Best Tip: pobeda gosta ili nerešeno, kvota 1.26, poverenje 4.5/10. Konačan rezultat 3–2, tip nije pogođen.
Kraj
SC Bengaluru 3
Real Kashmir2
3.40
3.30
2.00
2
2.00
O1.5
1.26
GG
1.73
X2
1.26
4.5
X2
1.264.5
Dempo vs SC Bengaluru, I-League, početak u 11:00. Kvote: 2.17 domaćin, 3.35 nerešeno, 2.90 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.30, poverenje 7.5/10. Konačan rezultat 8–1, tip pogođen.
Kraj
Dempo8
SC Bengaluru 1
2.17
3.35
2.90
2
2.90
U3.5
1.40
GG
1.58
AS
1.30
7.5
✓ AS
1.307.5
SC Bengaluru vs Aizawl, I-League, početak u 10:30. Kvote: 1.85 domaćin, 3.40 nerešeno, 3.75 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.83, poverenje 8.5/10. Konačan rezultat 1–2, tip nije pogođen.
Kraj
SC Bengaluru1
Aizawl2
1.85
3.40
3.75
1
1.83
U3.5
1.38
NG
2.10
1
1.83
8.5
1
1.838.5

Statistika sezone

Nema dostupnih podataka za ovu sezonu

Statistika trenutno nije dostupna za ovaj tim.

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

SC Bengaluru prognoze i tipovi za klađenje

Tražite SC Bengaluru prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za SC Bengaluru koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 6 utakmica sa učešćem tima SC Bengaluru, uz tačnost Best Tip-a od 33.3%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

SC Bengaluru trenutno ima procenjenu tržišnu vrednost od €4.07m.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za SC Bengaluru ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

SC Bengaluru je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.