Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Tempo Praha

Tempo Praha Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

12
Prognozirane utakmice
75.0%
Stepen predvidljivosti
LWWLLW
Trenutna forma
2.27
Golovi / Meč
Tempo Praha je postigao gol u svih poslednjih 10 utakmica
Tempo Praha je imao više od 2.5 gola u 92% od poslednjih 12 utakmica
Oba tima su postigla gol u 100% od poslednjih 12 utakmica tima Tempo Praha
Nema predstojećih utakmica

Tempo Praha trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Poslednji mečevi

Steti vs Tempo Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 09:15. Kvote: 2.90 domaćin, 3.65 nerešeno, 2.20 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.42, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–0, tip nije pogođen.
Kraj
Steti1
Tempo Praha0
▴2.90
3.65
▾2.20
X
3.65
O2.5
1.44
GG
1.42
GG
1.42
5.0
GG
1.425.0
Tempo Praha vs Meteor Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 14:30. Kvote: 1.82 domaćin, 3.85 nerešeno, 4.00 gost. Najbolji tip: preko 2.5 golova, kvota 1.42, poverenje 7.4/10. Konačan rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Tempo Praha4
Meteor Praha2
▾1.82
▴3.85
▴4.00
1
▾1.82
O2.5
▾1.42
GG
▴1.49
O2.5
▾1.42
7.4
✓ O2.5
▾1.427.4
Tempo Praha vs Banik Sokolov, 4. liga - Divizie B, početak u 15:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.37 gost. Najbolji tip: gost pobeđuje ili nerešeno, kvota 1.42, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 4–1, tip nije pogođen.
Kraj
Tempo Praha4
Banik SokolovSokolov1
▾2.52
▾3.45
2.37
2
2.37
O2.5
1.50
GG
1.46
X2
▴1.42
5.0
X2
▴1.425.0
Slovan Velvary vs Tempo Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 16:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.47 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.40, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Slovan VelvaryVelvary2
Tempo Praha1
2.35
▾3.85
▾2.47
1
2.35
O2.5
1.41
GG
1.40
GG
1.40
5.0
✓ GG
1.405.0
Tempo Praha vs Ujezd Praha 4, 4. liga - Divizie B, početak u 16:00. Kvote: 2.30 domaćin, 3.50 nerešeno, 2.92 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.42, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Tempo Praha1
Ujezd Praha 4Ujezd Prague2
▾2.30
3.50
▴2.92
1
▾2.30
O2.5
▾1.44
GG
▾1.42
GG
▾1.42
5.0
✓ GG
▾1.425.0
Brandys nad Labem vs Tempo Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 09:15. Kvote: 2.25 domaćin, 3.60 nerešeno, 2.60 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.44, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Brandys nad LabemBrandys n1
Tempo Praha2
▾2.25
▾3.60
2.60
1
▾2.25
O2.5
1.45
GG
1.44
GG
1.44
5.0
✓ GG
1.445.0
Tempo Praha vs Sokol Hostoun, 4. liga - Divizie B, početak u 09:15. Kvote: 2.62 domaćin, 3.45 nerešeno, 2.27 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.43, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Tempo Praha1
Sokol HostounHostoun2
▾2.62
▾3.45
▾2.27
2
▾2.27
O2.5
1.46
GG
1.43
GG
1.43
5.0
✓ GG
1.435.0
Usti nad Labem II vs Tempo Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 09:30. Kvote: 3.20 domaćin, 3.70 nerešeno, 1.97 gost. Najbolji tip: gg – oba tima daju gol, kvota 1.47, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Usti nad Labem IIUsti II1
Tempo Praha1
▴3.20
▴3.70
▾1.97
2
▾1.97
O2.5
1.48
GG
1.47
GG
1.47
5.0
✓ GG
1.475.0
Louny vs Tempo Praha, 4. liga - Divizie B, početak u 16:00. Kvote: 4.15 domaćin, 4.25 nerešeno, 1.67 gost. Najbolji tip: pobeda gosta, kvota 1.67, poverenje 7.3/10. Konačan rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Louny1
Tempo Praha2
▴4.15
▴4.25
▾1.67
2
▾1.67
O2.5
1.37
NG
2.60
2
▾1.67
7.3
✓ 2
▾1.677.3

Statistika sezone

4. liga - Divizie B Češka · Sezona 2026
11Utakmice Procenat pobeda 45%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5611
Pobede325
Nerešeno022
Porazi224
Postignuti golovi121123
Primljeni golovi81119
Prosek postignutih golova2.41.82.1
Prosek primljenih golova1.61.81.7
Utakmice bez primljenog gola000
Utakmice bez postignutog gola000
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-1
Gost2-3
Najveći poraz
Domaćin1-2
Gost3-2
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Serije
Pobede1
Porazi2
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
1–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
1–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
61-751
76-901
3Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.5100%
11 Utakmice
Preko 1.564%
7 Utakmice
Preko 2.527%
3 Utakmice
Preko 3.518%
2 Utakmice
Preko 4.50%
0 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Češka - 4. liga - Divizie B
# Tim O G B
1 Chomutov 12 25-10 28
2 Sokol Hostouň 12 34-16 25
3 Újezd Praha 4 12 26-20 24
4 Rapid Psáry 12 29-15 23
5 Slaný 12 26-14 18
6 Baník Sokolov 12 24-19 18
7 Brandýs nad Labem 12 29-28 18
8 Štětí 12 20-19 18
9 Karlovy Vary 12 25-22 17
10 Tempo Praha 12 23-20 17
11 Meteor Praha 12 23-25 16
12 Slovan Velvary 12 15-25 14
13 Hvězda Cheb 12 22-36 10
14 Slavoj Vyšehrad 12 21-35 10
15 Ostrov 12 17-34 10
16 Ústí nad Labem II 12 12-33 9

Tempo Praha prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Tempo Praha prognoze? NerdyTips pruža fudbalske tipove za Tempo Praha generisane veštačkom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 12 utakmica sa učešćem Tempo Praha, uz tačnost najboljeg tipa od 75.0%. Prognoze pokrivaju Konačan rezultat, Više/Manje golova, Oba tima daju gol, Tačan rezultat, xG, Kornere i Posed lopte.

U tekućoj sezoni 4. liga - Divizie B, Tempo Praha beleži 5 pobeda, 2 remija i 4 poraza u 11 utakmica, uz 23 postignutih golova (2.1 po utakmici) i 19 primljenih, sa 0 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene Tempo Praha prognoze ostaju vidljive kako biste u svakom trenutku mogli da proverite našu uspešnost. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Tempo Praha je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.