Predviđanje 1. FC Nurnberg vs Hannover 96 - 11. sep 2026.
12.57
X4.00
22.60
Tipovi za meč
Sigurnost
Najbolji tip
Preko 2.5
1.38
Preko 2.5 golova
6.3/10
1x2 Tip
12.57
2.6/10
Ukupno golova
Preko 2.51.38
5.1/10
Oba tima daju gol
Da1.34
2.8/10
Bet Builder tip
1X & Preko 1.51.66
2.0/10
Tačan rezultat
Statistika
AIHannover
xG1. FC Nurnberg: 1.42Hannover 96: 1.72
Posed lopte1. FC Nurnberg: 49%Hannover 96: 51%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 14Hannover 96: 17
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 6Hannover 96: 6
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 5Hannover 96: 7
Korneri1. FC Nurnberg: 5Hannover 96: 6
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 2Hannover 96: 2
xG1. FC Nurnberg: 2.14Hannover 96: 1.16
Posed lopte1. FC Nurnberg: 54%Hannover 96: 46%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 27Hannover 96: 9
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 8Hannover 96: 2
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 14Hannover 96: 4
Korneri1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 2
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 3Hannover 96: 1
xG1. FC Nurnberg: 2.141.42Hannover 96: 1.161.72
Posed lopte1. FC Nurnberg: 54%49%Hannover 96: 46%51%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 2714Hannover 96: 917
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 86Hannover 96: 26
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 145Hannover 96: 47
Korneri1. FC Nurnberg: 75Hannover 96: 26
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 32Hannover 96: 12
Statistika
Prosek / Meč
Hannover
xG1. FC Nurnberg: 1.43Hannover 96: 2.88
Ukupno golova1. FC Nurnberg: 4.8Hannover 96: 4.2
Postignuti golovi1. FC Nurnberg: 3.6Hannover 96: 3
Primljeni golovi1. FC Nurnberg: 1.2Hannover 96: 1.2
Posed lopte1. FC Nurnberg: 55%Hannover 96: 58%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 14.8Hannover 96: 22.6
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 6.6Hannover 96: 8.7
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 5.2Hannover 96: 8.4
Prekršaji1. FC Nurnberg: 12.2Hannover 96: 9
Korneri1. FC Nurnberg: 5.2Hannover 96: 7.4
Ofsajdi1. FC Nurnberg: 0.6Hannover 96: 4.1
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 2.5Hannover 96: 2
Ukupno pasova1. FC Nurnberg: 494Hannover 96: 510
Forma
Pregled poslednjih 10 mečeva
Hannover
Pobede1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 5
Preko 1.5 golova1. FC Nurnberg: 10Hannover 96: 8
Preko 2.5 golova1. FC Nurnberg: 9Hannover 96: 7
Preko 3.5 golova1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 6
Oba tima su dala gol1. FC Nurnberg: 8Hannover 96: 6
Iznenadne pobede1. FC Nurnberg: 0Hannover 96: 0
Iznenadni porazi1. FC Nurnberg: 0Hannover 96: 0
H2H
Svi međusobni dueli 26
7Pobede
6Nerešeno
13Pobede
Poslednji međusobni dueli 9
3.0Golova po meču
44%Oba tima su dala gol
78%Preko 2.5 golova
17.maj2026.
Hannover 96
1. FC Nürnberg33
21.dec2025.
1. FC Nürnberg
Hannover 9621
01.mar2025.
1. FC Nürnberg
Hannover 9612
29.sep2024.
Hannover 96
1. FC Nürnberg20
26.jan2024.
Hannover 96
FC Nurnberg30
06.avg2023.
FC Nurnberg
Hannover 9622
29.apr2023.
Hannover 96
FC Nurnberg30
22.okt2022.
FC Nurnberg
Hannover 9600
13.mar2022.
Hannover 96
FC Nurnberg03
Poslednji mečevi
Nema utakmica za ovaj izbor.
Nema utakmica za ovaj izbor.
Tabela
| # | Tim | O | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 19-8 | 22 |
| 2 |
|
8 | 21-11 | 18 |
| 3 |
|
8 | 22-13 | 15 |
| 4 |
|
8 | 8-4 | 15 |
| 5 |
|
8 | 15-15 | 14 |
| 6 |
|
8 | 14-11 | 13 |
| 7 |
|
8 | 11-9 | 11 |
| 8 |
|
8 | 13-13 | 11 |
| 9 |
|
8 | 16-17 | 9 |
| 10 |
|
8 | 12-13 | 9 |
| 11 |
|
8 | 11-15 | 8 |
| 12 |
|
8 | 11-15 | 8 |
| 13 |
|
8 | 10-14 | 8 |
| 14 |
|
8 | 8-13 | 8 |
| 15 |
|
8 | 13-15 | 7 |
| 16 |
|
8 | 5-9 | 7 |
| 17 |
|
8 | 8-18 | 7 |
| 18 |
|
8 | 7-11 | 5 |
Promotion
Promotion Play-offs
Relegation Playoffs
Relegation