Pređi na sadržaj

Predviđanje 1. FC Nurnberg vs Hannover 96 - 11. sep 2026.

11. sep17:30
2:1
Završeno
12.57 X4.00 22.60

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Preko 2.5 1.38
Preko 2.5 golova
6.3/10
1x2 Tip
12.57
2.6/10
Ukupno golova
Preko 2.51.38
5.1/10
Oba tima daju gol
Da1.34
2.8/10
Bet Builder tip
1X & Preko 1.51.66
2.0/10
Tačan rezultat
1. FC Nurnberg21Hannover 96

Statistika

AI
Nurnberg
Hannover
xG1. FC Nurnberg: 1.42Hannover 96: 1.72
Posed lopte1. FC Nurnberg: 49%Hannover 96: 51%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 14Hannover 96: 17
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 6Hannover 96: 6
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 5Hannover 96: 7
Korneri1. FC Nurnberg: 5Hannover 96: 6
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 2Hannover 96: 2
xG1. FC Nurnberg: 2.14Hannover 96: 1.16
Posed lopte1. FC Nurnberg: 54%Hannover 96: 46%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 27Hannover 96: 9
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 8Hannover 96: 2
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 14Hannover 96: 4
Korneri1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 2
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 3Hannover 96: 1
xG1. FC Nurnberg: 2.141.42Hannover 96: 1.161.72
Posed lopte1. FC Nurnberg: 54%49%Hannover 96: 46%51%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 2714Hannover 96: 917
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 86Hannover 96: 26
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 145Hannover 96: 47
Korneri1. FC Nurnberg: 75Hannover 96: 26
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 32Hannover 96: 12

Statistika

Prosek / Meč
Nurnberg
Hannover
xG1. FC Nurnberg: 1.43Hannover 96: 2.88
Ukupno golova1. FC Nurnberg: 4.8Hannover 96: 4.2
Postignuti golovi1. FC Nurnberg: 3.6Hannover 96: 3
Primljeni golovi1. FC Nurnberg: 1.2Hannover 96: 1.2
Posed lopte1. FC Nurnberg: 55%Hannover 96: 58%
Ukupno šuteva1. FC Nurnberg: 14.8Hannover 96: 22.6
Šutevi u okvir gola1. FC Nurnberg: 6.6Hannover 96: 8.7
Šutevi van okvira1. FC Nurnberg: 5.2Hannover 96: 8.4
Prekršaji1. FC Nurnberg: 12.2Hannover 96: 9
Korneri1. FC Nurnberg: 5.2Hannover 96: 7.4
Ofsajdi1. FC Nurnberg: 0.6Hannover 96: 4.1
Žuti kartoni1. FC Nurnberg: 2.5Hannover 96: 2
Ukupno pasova1. FC Nurnberg: 494Hannover 96: 510

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Nurnberg
Hannover
Pobede1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 5
Preko 1.5 golova1. FC Nurnberg: 10Hannover 96: 8
Preko 2.5 golova1. FC Nurnberg: 9Hannover 96: 7
Preko 3.5 golova1. FC Nurnberg: 7Hannover 96: 6
Oba tima su dala gol1. FC Nurnberg: 8Hannover 96: 6
Iznenadne pobede1. FC Nurnberg: 0Hannover 96: 0
Iznenadni porazi1. FC Nurnberg: 0Hannover 96: 0

H2H

Svi međusobni dueli 26
1. FC Nurnberg
Hannover 96
7Pobede
6Nerešeno
13Pobede
Poslednji međusobni dueli 9
3.0Golova po meču
44%Oba tima su dala gol
78%Preko 2.5 golova
17.maj2026.Hannover 961. FC Nürnberg33
21.dec2025.1. FC NürnbergHannover 9621
01.mar2025.1. FC NürnbergHannover 9612
29.sep2024.Hannover 961. FC Nürnberg20
26.jan2024.Hannover 96FC Nurnberg30
06.avg2023.FC NurnbergHannover 9622
29.apr2023.Hannover 96FC Nurnberg30
22.okt2022.FC NurnbergHannover 9600
13.mar2022.Hannover 96FC Nurnberg03

Poslednji mečevi

Tabela

Nemačka - 2. Bundesliga
# Tim O G B
1 Hertha BSC 8 19-8 22
2 1. FC Nürnberg 8 21-11 18
3 VfL Wolfsburg 8 22-13 15
4 1. FC Kaiserslautern 8 8-4 15
5 1. FC Heidenheim 8 15-15 14
6 1. FC Magdeburg 8 14-11 13
7 FC St. Pauli 8 11-9 11
8 Arminia Bielefeld 8 13-13 11
9 Energie Cottbus 8 16-17 9
10 SpVgg Greuther Fürth 8 12-13 9
11 Dynamo Dresden 8 11-15 8
12 VfL Osnabrück 8 11-15 8
13 Karlsruher SC 8 10-14 8
14 Hannover 96 8 8-13 8
15 Eintracht Braunschweig 8 13-15 7
16 VfL Bochum 8 5-9 7
17 SV Darmstadt 98 8 8-18 7
18 Holstein Kiel 8 7-11 5
Promotion Promotion Play-offs Relegation Playoffs Relegation