Pređi na sadržaj

Predviđanje Al Salmiya vs Al Arabi - 23. feb 2026.

Al Salmiya
23. feb18:30
1:0
Završeno
Al Arabi €5.25m
14.50 X3.55 21.78

Tipovi za meč

Sigurnost
Najbolji tip
Al Arabi pobeđuje 1.78
5.8/10
1x2 Tip
21.78
5.9/10
Ukupno golova
Preko 2.52.00
2.7/10
Oba tima daju gol
Da1.92
1.8/10
Bet Builder tip
X2 & Preko 1.51.54
5.1/10
Tačan rezultat
Al Salmiya12Al Arabi

Statistika

Prosek / Meč
Al Salmiya
Al Arabi
Ukupno golovaAl Salmiya: 2.2Al Arabi: 2.8
Postignuti goloviAl Salmiya: 1.1Al Arabi: 1.9
Primljeni goloviAl Salmiya: 1.1Al Arabi: 0.9

Forma

Pregled poslednjih 10 mečeva
Al Salmiya
Al Arabi
PobedeAl Salmiya: 3Al Arabi: 6
Preko 1.5 golovaAl Salmiya: 8Al Arabi: 8
Preko 2.5 golovaAl Salmiya: 4Al Arabi: 4
Preko 3.5 golovaAl Salmiya: 1Al Arabi: 2
Oba tima su dala golAl Salmiya: 7Al Arabi: 4
Iznenadne pobedeAl Salmiya: 0Al Arabi: 0
Iznenadni poraziAl Salmiya: 1Al Arabi: 0

H2H

Al Salmiya 14
10 Nerešeno
19 Al Arabi
Međusobni dueli
23. feb 26.
Al Salmiyah1
Al Arabi0
19. okt 25.
Al Arabi3
Al Salmiyah1
30. maj 25.
Al Arabi1
Al Salmiyah0
20. apr 25.
Al Salmiyah2
Al Arabi3
29. mar 25.
Al Arabi1
Al Salmiyah1
06. nov 24.
Al Salmiyah1
Al Arabi3
11. maj 24.
Al Arabi1
Al Salmiyah0
30. mar 24.
Al Salmiyah1
Al Arabi1
21. dec 23.
Al Salmiyah0
Al Arabi2
25. avg 23.
Al Arabi3
Al Salmiyah2

Poslednji mečevi

Tabela

Kuvajt - Premier League
# Tim O G B
1 Al Kuwait 22 56-15 52
2 Al Qadsia 22 38-20 38
3 Al Salmiyah 22 29-19 37
4 Al Arabi 22 34-17 36
5 Kazma 22 25-21 35
6 Al Fahaheel 22 23-45 22
Promotion - AFC Champions League 2 Promotion - AFC Champions League 2 (Qualification) Promotion - AFC Challenge League Promotion - Gulf Club Champions League