Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Atlético Pueblonuevo

Atlético Pueblonuevo Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

12
Förutsagda Matcher
75.0%
Förutsägbarhetsgrad
DLWLWW
Senaste Form
1
Mål / Match
Atlético Pueblonuevo är obesegrat hemma i de senaste 8 matcherna
Atlético Pueblonuevo fick inga röda kort i de senaste 22 matcherna
Atlético Pueblonuevo har inte vunnit på bortaplan i de senaste 19 matcherna
Inga kommande matcher

Atlético Pueblonuevo har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

Santa Amalia vs Atletico P, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 18:00. Odds: 2.27 hemma, 3.00 oavgjort, 3.15 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.31, säkerhet 4.1/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
Santa Amalia1
Atletico PPueblonuevo1
2.27
3.00
3.15
1
2.27
U2.5
1.62
Nej
1.83
1X
1.31
4.1
✓ 1X
1.314.1
Puebla Calzada vs Atletico Pueblonuevo, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 11:00. Odds: 1.95 hemma, 3.30 oavgjort, 3.65 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.31, säkerhet 8.0/10. Slutresultat 3–1, tipset gick inte in.
Slut
Puebla CalzadaPuebla3
Atletico PueblonuevoPueblonuevo1
▴1.95
▾3.30
▾3.65
2
▾3.65
U3.5
▾1.31
Ja
▾1.82
U3.5
▾1.31
8.0
U3.5
▾1.318.0
Atletico Pueblonuevo vs Jaraiz, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 17:00. Odds: 4.25 hemma, 4.00 oavgjort, 1.76 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.32, säkerhet 7.5/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Atletico PueblonuevoPueblonuevo1
Jaraiz0
▾4.25
4.00
▴1.76
1
▾3.70
U3.5
▾1.32
Ja
▾1.85
U3.5
▾1.32
7.5
✓ U3.5
▾1.327.5
Montehermoso vs Atletico P, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 11:00. Odds: 1.85 hemma, 3.35 oavgjort, 4.05 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.91, säkerhet 2.9/10. Slutresultat 1–0, tipset gick inte in.
Slut
Montehermoso1
Atletico PPueblonuevo0
1.85
3.35
4.05
2
4.05
U3.5
1.27
Nej
1.83
X2
1.91
2.9
X2
1.912.9
Atletico Pueblonuevo vs Diocesano, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 11:00. Odds: 3.05 hemma, 3.00 oavgjort, 2.32 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.57, säkerhet 6.7/10. Slutresultat 2–1, tipset gick in.
Slut
Atletico PueblonuevoPueblonuevo2
Diocesano1
▴3.05
▾3.00
▾2.32
1
▴3.05
U3.5
1.27
Nej
▾1.95
1X
▴1.57
6.7
✓ 1X
▴1.576.7
Pueblonuevo vs Villanovense, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 17:00. Odds: 4.30 hemma, 3.50 oavgjort, 1.75 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 2.02, säkerhet 3.6/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
Pueblonuevo1
Villanovense0
4.30
3.50
1.75
1
4.30
U3.5
1.30
Ja
1.83
1X
2.02
3.6
✓ 1X
2.023.6
Pueblonuevo vs Llerenense, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 16:30. Odds: 3.30 hemma, 4.00 oavgjort, 2.05 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.33, säkerhet 6.7/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Pueblonuevo2
Llerenense0
▾3.30
4.00
▴2.05
2
▴2.05
O1.5
▾1.33
Ja
▾1.92
O1.5
▾1.33
6.7
✓ O1.5
▾1.336.7
CD Badajoz vs Pueblonuevo, Tercera División RFEF - Group 14, avspark 11:00. Odds: 1.18 hemma, 6.00 oavgjort, 12.50 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.53, säkerhet 1.9/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Slut
CD BadajozBadajoz1
Pueblonuevo0
1.18
6.00
12.50
1
1.18
U3.5
1.53
Nej
1.55
U3.5
1.53
1.9
✓ U3.5
1.531.9

Säsongsstatistik

Tercera División RFEF - Group 14 Spanien · Säsong 2026
7Matcher Vinstprocent 0%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher257
Vinster000
Oavgjorda123
Förluster134
Gjorda mål358
Insläppta mål41519
Snitt gjorda mål1.51.01.1
Snitt insläppta mål2.03.02.7
Nollor101
Matcher utan mål112
Rekord och sviter
Största förlust
Hemma3-4
Borta5-0
Flest gjorda mål
Hemma3
Borta2
Flest insläppta mål
Hemma4
Borta5
Sviter
Vinster0
Förluster1
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0–2
0-15
2–1
16-30
2–4
31-45
2–2
46-60
2–5
61-75
1–3
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.571%
5 Matcher
Över 1.529%
2 Matcher
Över 2.514%
1 Matcher
Över 3.50%
0 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher

Spelare

Inga spelardata tillgängliga

Tabell

Spanien - Tercera División RFEF - Group 14
# Lag M M P
1 Llerenense 7 10-2 19
2 Azuaga 7 17-6 18
3 Moralo 7 14-7 17
4 Castuera 7 15-6 13
5 Villanovense 7 9-4 13
6 Jerez 7 9-7 11
7 Villafranca 7 11-11 10
8 CD Zafra 7 9-8 9
9 Cabeza Buey 7 8-7 9
10 Puebla Calzada 7 10-9 8
11 Montijo 7 7-9 8
12 Gévora 7 10-13 8
13 Santa Amalia 7 6-8 7
14 Quintana 7 3-7 6
15 Plasencia 7 6-11 6
16 Jaraíz 7 8-12 5
17 Atlético Pueblonuevo 7 8-19 3
18 Guadiana 7 3-17 1

Atlético Pueblonuevo – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på Atlético Pueblonuevo? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Atlético Pueblonuevo, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 12 matcher med Atlético Pueblonuevo och nått en träffsäkerhet på 75.0% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

I den aktuella Tercera División RFEF - Group 14-säsongen har Atlético Pueblonuevo noterat 0 vinster, 3 oavgjorda och 4 förluster på 7 matcher, gjort 8 mål (1.1 per match) och släppt in 19, med 1 hållna nollor.

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Atlético Pueblonuevo-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Atlético Pueblonuevo är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.