Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Inverness CT

Inverness Tips, statistik och form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Tippade matcher
67.7%
Förutsägbarhet
LWWLWW
Senaste form
1.27
Mål / match
Inverness CT gjorde mål i de senaste 8 matcherna
Inverness CT hade över 1.5 mål i de senaste 12 matcherna
Inverness CT fick inga röda kort i de senaste 29 matcherna
Nästa match Challenge Cup · tis 3 nov. · 19:45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Odds
Säkerhet 7.7/10
Lås upp tipset

Senaste matcher

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, avspark 15:00. Odds: 2.10 hemma, 3.25 oavgjort, 3.50 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.31, säkerhet 8.5/10. Slutresultat 5–1, tipset gick inte in.
Slut
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Ja
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, avspark 15:00. Odds: 2.45 hemma, 3.20 oavgjort, 2.95 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.26, säkerhet 4.5/10. Slutresultat 0–2, tipset gick in.
Slut
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Nej
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, avspark 15:00. Odds: 1.50 hemma, 4.10 oavgjort, 6.00 borta. Best Tip: minst 2 mål i matchen, odds 1.30, säkerhet 4.8/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Nej
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, avspark 19:45. Odds: 4.75 hemma, 3.70 oavgjort, 1.67 borta. Best Tip: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.21, säkerhet 6.1/10. Slutresultat 2–1, tipset gick inte in.
Slut
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Ja
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, avspark 15:00. Odds: 1.90 hemma, 3.40 oavgjort, 3.95 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.28, säkerhet 7.5/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Nej
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, avspark 19:45. Odds: 1.36 hemma, 4.80 oavgjort, 7.90 borta. Best Tip: minst 2 mål i matchen, odds 1.26, säkerhet 4.3/10. Slutresultat 2–0, tipset gick in.
Slut
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Nej
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, avspark 15:00. Odds: 1.92 hemma, 3.45 oavgjort, 3.90 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.34, säkerhet 5.1/10. Slutresultat 2–2, tipset gick inte in.
Slut
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Nej
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, avspark 15:00. Odds: 2.75 hemma, 3.20 oavgjort, 2.57 borta. Best Tip: högst 3 mål i matchen, odds 1.30, säkerhet 7.2/10. Slutresultat 1–3, tipset gick inte in.
Slut
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Nej
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Säsongsstatistik

Challenge Cup Skottland · Säsong 2025
10Matcher Vinstprocent 100%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher5510
Vinster5510
Oavgjorda000
Förluster000
Gjorda mål192342
Insläppta mål268
Snitt gjorda mål3.84.64.2
Snitt insläppta mål0.41.20.8
Nollor314
Matcher utan mål000
Rekord och sviter
Största seger
Hemma6-0
Borta0-9
Flest gjorda mål
Hemma6
Borta9
Flest insläppta mål
Hemma1
Borta3
Sviter
Vinster10
Förluster0
Straffar
3/ 3
100.00% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
46-601
3Gula
0Röda
Gjorda mål
Över 0.5100%
10 Matcher
Över 1.590%
9 Matcher
Över 2.570%
7 Matcher
Över 3.570%
7 Matcher
Över 4.530%
3 Matcher

Spelare

Spelare Ålder Pos Betyg
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Tabell

Skottland - Championship
# Lag S M P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT – prognoser och speltips

Letar du efter tips på Inverness CT? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Inverness CT, framtagna av vår modell NT Apex. Hittills har vi analyserat 124 matcher med Inverness CT och nått en träffsäkerhet på 67.7% för Best Tip. Tipsen täcker slutresultat, över/under, båda lagen gör mål, rätt resultat, xG, hörnor och bollinnehav.

I den aktuella Challenge Cup-säsongen har Inverness CT noterat 10 vinster, 0 oavgjorda och 0 förluster på 10 matcher, gjort 42 mål (4.2 per match) och släppt in 8, med 4 hållna nollor.

Inverness CT har för närvarande ett uppskattat marknadsvärde på €900.00Th..

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Inverness CT-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Inverness CT är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.