Hoppa till innehållet
Drivs av NT Apex AI
Rumilly Vallières

Rumilly Vallières Tips, Statistik och Form

AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.

€275.00Th. Ø 27.5 National 2 - Group C
15
Förutsagda Matcher
60.0%
Förutsägbarhetsgrad
WWLLWW
Senaste Form
2.40
Mål / Match
Inga kommande matcher

Rumilly Vallières har ingen inbokad match just nu. Utforska deras senaste resultat och säsongsstatistik nedan.

Senaste matcher

Chateauroux vs Rumilly V, National 2 - Group C, avspark 18:30. Odds: 2.40 hemma, 3.20 oavgjort, 2.85 borta. Bästa tipset: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.55, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 4–7, tipset gick in.
Slut
Chateauroux4
Rumilly V7
2.40
3.20
2.85
2
▾2.82
O1.5
1.30
Ja
1.71
X2
▾1.55
5.0
✓ X2
▾1.555.0
Rumilly Vallieres vs Limonest, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.35 hemma, 3.10 oavgjort, 3.00 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.34, säkerhet 4.2/10. Slutresultat 4–1, tipset gick in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V4
Limonest1
2.35
▴3.10
3.00
X
▴3.10
O1.5
1.34
Ja
1.75
O1.5
1.34
4.2
✓ O1.5
1.344.2
Rumilly Vallieres vs Hyeres, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.25 hemma, 3.20 oavgjort, 3.15 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.32, säkerhet 4.5/10. Slutresultat 0–3, tipset gick in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V 0
Hyeres3
2.25
3.20
3.15
1X
1.32
O1.5
1.32
Ja
1.75
O1.5
1.32
4.5
✓ O1.5
1.324.5
Rumilly Vallieres vs Creteil, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.20 hemma, 3.25 oavgjort, 3.10 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.32, säkerhet 2.6/10. Slutresultat 0–1, tipset gick inte in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V0
Creteil1
2.20
3.25
3.10
2
3.10
O1.5
1.32
Ja
1.77
O1.5
1.32
2.6
O1.5
1.322.6
Grasse vs Rumilly V, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.57 hemma, 3.10 oavgjort, 2.67 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.37, säkerhet 6.8/10. Slutresultat 1–2, tipset gick in.
Slut
Grasse1
Rumilly V 2
2.57
▾3.10
▴2.67
1
2.57
O1.5
▾1.37
Ja
▾1.85
O1.5
▾1.37
6.8
✓ O1.5
▾1.376.8
Rumilly Vallieres vs Bobigny, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 1.85 hemma, 3.90 oavgjort, 3.55 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.37, säkerhet 3.1/10. Slutresultat 3–2, tipset gick inte in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V3
Bobigny2
▾1.85
▴3.90
▴3.55
2
▴3.55
U3.5
▴1.37
Ja
▾1.72
U3.5
▴1.37
3.1
U3.5
▴1.373.1
Toulon vs Rumilly V, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.67 hemma, 3.30 oavgjort, 2.45 borta. Bästa tipset: minst 2 mål görs, odds 1.30, säkerhet 4.9/10. Slutresultat 2–1, tipset gick in.
Slut
Toulon2
Rumilly V1
2.67
3.30
2.45
X
3.30
O1.5
1.30
Ja
▴1.74
O1.5
1.30
4.9
✓ O1.5
1.304.9
Rumilly Vallieres vs Frejus St-Raphael, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 1.84 hemma, 3.75 oavgjort, 5.10 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.63, säkerhet 7.5/10. Slutresultat 1–3, tipset gick inte in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V1
Frejus St-RaphaelFrejus S3
▾1.84
▴3.75
▴5.10
1
▾1.63
O1.5
▾1.28
Ja
▾1.87
1
▾1.63
7.5
1
▾1.637.5
Rumilly Vallieres vs Saint-Priest, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 1.81 hemma, 3.65 oavgjort, 5.10 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner, odds 1.81, säkerhet 6.1/10. Slutresultat 1–1, tipset gick inte in.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V1
Saint-Priest1
▾1.81
▴3.65
▴5.10
1
▾1.81
O1.5
▾1.32
Ja
▾1.95
1
▾1.81
6.1
1
▾1.816.1
GFA74 vs Istres, National 2 - Group C, avspark 17:00. Odds: 2.00 hemma, 3.35 oavgjort, 3.55 borta. Bästa tipset: högst 3 mål totalt, odds 1.29, säkerhet 3.8/10. Slutresultat 1–1, tipset gick in.
Slut
GFA74Rumilly V1
Istres1
▾2.00
3.35
▴3.55
X
3.35
U3.5
1.29
Nej
1.92
U3.5
1.29
3.8
✓ U3.5
1.293.8
Odds: 2.40 hemma, 3.10 oavgjort, 2.75 borta. Bästa tipset: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.44, säkerhet 1.6/10. Slutresultat 1–2.
Slut
Rumilly VallieresRumilly V1
Jura Sud FootJura S2
2.40
3.10
2.75
1X
1.44
U2.5
1.61
Ja
1.91
1X
1.44
1.6
1X
1.441.6

Säsongsstatistik

National 2 - Group C Frankrike · Säsong 2026
6Matcher Vinstprocent 50%
Prestationsöversikt
Statistik Hemma Borta Totalt
Matcher336
Vinster213
Oavgjorda000
Förluster123
Gjorda mål7815
Insläppta mål448
Snitt gjorda mål2.32.72.5
Snitt insläppta mål1.31.31.3
Nollor101
Matcher utan mål112
Rekord och sviter
Största seger
Hemma4-1
Borta1-7
Största förlust
Hemma0-3
Borta2-1
Flest gjorda mål
Hemma4
Borta7
Flest insläppta mål
Hemma3
Borta2
Sviter
Vinster2
Förluster3
Straffar
0/ 1
0% Satta
När målen görs (gjorda vs insläppta)
3–0
0-15
1–1
16-30
1–3
31-45
2–0
46-60
2–0
61-75
6–3
76-90
Gjorda Insläppta
Taktik och disciplin
Kortens minuter
0Gula
1Röda
Gjorda mål
Över 0.567%
4 Matcher
Över 1.550%
3 Matcher
Över 2.550%
3 Matcher
Över 3.533%
2 Matcher
Över 4.517%
1 Matcher

Spelare

Spelare Ålder Pos Betyg

Tabell

Frankrike - National 2 - Group C
# Lag M M P
1 Nimes 7 15-4 16
2 Hyères 7 11-4 13
3 Toulon 7 9-5 12
4 UF Touraine 6 6-3 12
5 Rumilly Vallières 7 22-12 12
6 Fréjus St-Raphaël 7 13-10 12
7 Hauts Lyonnais 7 7-7 10
8 Troyes II 7 7-11 10
9 Chasselay MDA 6 9-6 9
10 Andrézieux 7 9-8 9
11 Saint-Priest 7 8-12 7
12 Limonest 6 6-9 6
13 Lyon Duchere 7 9-16 6
14 Istres 6 2-6 4
15 Bourges Foot 18 6 1-5 4
16 Chateauroux 6 5-10 3
17 Canet Roussillon 6 3-14 2
Promotion - Ligue 3 Relegation

Rumilly Vallières – Tips & Prognoser

Letar du efter tips på Rumilly Vallières? NerdyTips ger dig AI-genererade fotbollstips för Rumilly Vallières, framtagna av vår algoritm NT Apex. Hittills har vi analyserat 15 matcher med Rumilly Vallières och nått en träffsäkerhet på 60.0% för bästa tipset. Tipsen täcker Slutresultat, Över/Under, Båda lagen gör mål, Rätt resultat, xG, Hörnor & Bollinnehav.

I den aktuella National 2 - Group C-säsongen har Rumilly Vallières noterat 3 vinster, 0 oavgjorda och 3 förluster på 6 matcher, gjort 15 mål (2.5 per match) och släppt in 8, med 1 hållna nollor.

Rumilly Vallières har för närvarande ett uppskattat marknadsvärde på €275.00Th..

NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Rumilly Vallières-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.

Rumilly Vallières är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.