İçeriğe geç
Copa De La Liga Peru
NT Apex AI destekli

Copa De La Liga Peru Tahminler

Bu sayfada Copa De La Liga Peru analizlerini ve tahminlerini görebilirsiniz. İstatistiksel veriler, takımların formu ve son maçlar dikkate alınır ve tahminler yapay zeka tarafından %61 üzeri bir doğrulukla otomatik olarak oluşturulur.

35 Takımlar
57
Tahmin edilen maçlar
61%
Öngörülebilirlik Oranı
53%
Üst 2.5
58%
KG Var
İstatistikler
46% 32% 23%
Ev Sahibi Galibiyeti 46% Beraberlik 32% Deplasman Galibiyeti 23%
75%
Üst 1.5
53%
Üst 2.5
39%
Üst 3.5
58%
KG Var

Maç Tahminleri

Yaklaşan maç yok

Son Maçlar

Round of 169 Tem 2026 – 12 Tem 20268
UTC Cajamarca - Deportiva Agropecuaria, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.35, beraberlik 4.20, deplasman 6.70. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.33, güven 4.5/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tutmadı.
MS
UTC CajamarcaCajamarca4
Deportiva AgropecuariaDeportiva1
▴1.35
▴4.20
6.70
1
▴1.52
U3.5
1.33
Yok
▴1.75
U3.5
1.33
4.5
U3.5
1.334.5
UCV Moquegua - Deportivo Garcilaso, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 2.65, beraberlik 3.00, deplasman 2.92. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.47, güven 6.1/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
UCV MoqueguaMoquegua0
Deportivo GarcilasoDeportivo0
▾2.65
▾3.00
▴2.92
2
▴2.92
U3.5
▾1.20
Yok
▾1.75
X2
▴1.47
6.1
✓ X2
▴1.476.1
Sporting Cristal - Bentin Tacna Heroica, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.32, beraberlik 5.80, deplasman 7.90. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.32, güven 5.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Sporting CristalSporting 1
Bentin Tacna HeroicaTacna Heroica1
▾1.32
▴5.80
▴7.90
1
▾1.32
O2.5
▾1.44
Yok
▾2.07
1
▾1.32
5.0
1
▾1.325.0
Sport Huancayo - Club Deportivo Los Chankas, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.89, beraberlik 3.40, deplasman 3.90. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.30, güven 3.4/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Sport Huancayo3
Club Deportivo Los ChankasLos Chankas1
1.89
▾3.40
▴3.90
1X
▾1.22
U3.5
1.30
Var
▾1.80
U3.5
1.30
3.4
U3.5
1.303.4
Sport Boys - Comerciantes, başlama saati 02:00. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 3.55, deplasman 4.35. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.25, güven 7.8/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Sport Boys1
Comerciantes0
1.72
3.55
4.35
1
1.72
U3.5
1.25
Yok
1.70
U3.5
1.25
7.8
✓ U3.5
1.257.8
Alianza Atletico - Molinos El Pirata, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.20, deplasman 6.75. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.44, güven 7.1/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
Alianza AtleticoAlianza Atl.3
Molinos El PirataPirata2
▾1.44
▴4.20
▴6.75
1
▾1.44
O1.5
▾1.28
Var
▴2.10
1
▾1.44
7.1
✓ 1
▾1.447.1
Cienciano - ADT, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.80, beraberlik 3.70, deplasman 4.70. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.34, güven 3.3/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tutmadı.
MS
Cienciano2
ADT3
▾1.80
▴3.70
▴4.70
2
▴4.70
U3.5
▴1.34
Var
▾1.83
U3.5
▴1.34
3.3
U3.5
▴1.343.3
Atletico Grau - Carlos A. Mannucci, başlama saati 21:00. Oranlar: ev sahibi 1.71, beraberlik 3.60, deplasman 4.60. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.35, güven 4.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Atletico GrauGrau1
Carlos A. MannucciCarlos M1
▴1.71
▾3.60
▾4.60
X2
2.10
O1.5
1.35
Var
▾2.00
O1.5
▾1.35
4.0
✓ O1.5
▾1.354.0
Group Stage - 326 Haz 2026 – 29 Haz 202614
Deportivo Garcilaso - Deportivo B, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 5.40, deplasman 6.75. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 2.12, güven 5.1/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tutmadı.
MS
Deportivo GarcilasoDeportivo4
Deportivo BBinacional1
▾1.72
▴5.40
▴6.75
1
▾1.72
U3.5
▴2.12
Yok
▴2.50
U3.5
▴2.12
5.1
U3.5
▴2.125.1
FBC Melgar - UCV Moquegua, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.64, beraberlik 4.45, deplasman 5.80. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.15, güven 7.3/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
FBC Melgar0
UCV MoqueguaMoquegua 20
▾1.64
▴4.45
▴5.80
1
▾1.64
O2.5
▾1.61
Var
▴1.78
1X
▾1.15
7.3
✓ 1X
▾1.157.3
Cusco - Cienciano, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 2.77, beraberlik 3.30, deplasman 2.52. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.37, güven 7.3/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Cusco1
Cienciano2
▾2.77
▾3.30
▴2.52
2
▴2.52
U2.5
▴1.70
Yok
▴1.95
X2
▴1.37
7.3
✓ X2
▴1.377.3
Club Deportivo Los Chankas - Santos, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.40, beraberlik 4.50, deplasman 6.40. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.40, güven 6.4/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Club Deportivo Los ChankasLos Chankas3
Santos0
▴1.40
▾4.50
▾6.40
1
▴1.40
U3.5
▾1.62
Yok
▴2.12
1
▴1.40
6.4
✓ 1
▴1.406.4
Cesar Vallejo - Carlos A. Mannucci, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.90, beraberlik 3.55, deplasman 4.25. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 4.8/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tutmadı.
MS
Cesar Vallejo 2
Carlos A. MannucciCarlos M 3
▴1.90
▾3.55
▾4.25
1
▴1.90
U3.5
▾1.40
Yok
▾2.07
U3.5
▾1.40
4.8
U3.5
▾1.404.8
Alianza Lima - Alianza A, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 5.30, beraberlik 4.10, deplasman 1.66. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.42, güven 4.2/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Alianza Lima1
Alianza AAlianza Atl.2
▴5.30
▴4.10
▾1.66
2
▾1.66
U3.5
▾1.42
Yok
▾2.07
U3.5
▾1.42
4.2
✓ U3.5
▾1.424.2
Sport Boys - Academia Cantolao, başlama saati 01:30. Oranlar: ev sahibi 1.42, beraberlik 4.35, deplasman 6.30. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.52, güven 1.3/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Sport Boys3
Academia CantolaoAD Cantolao 0
1.42
▾4.35
▾6.30
X2
▾2.75
O2.5
▴1.52
Var
1.67
O2.5
▴1.52
1.3
✓ O2.5
▴1.521.3
Sporting Cristal - Union Comercio, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.43, beraberlik 4.75, deplasman 6.40. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.43, güven 6.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Sporting CristalSporting 2
Union Comercio0
▾1.43
▴4.75
▴6.40
1
▾1.43
U3.5
▴1.60
Var
▴1.75
1
▾1.43
6.0
✓ 1
▾1.436.0
Comerciantes - Estudiantil CNI, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.44, beraberlik 4.20, deplasman 6.50. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.44, güven 4.0/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Comerciantes0
Estudiantil CNI0
1.44
4.20
6.50
1
1.44
U3.5
1.37
Yok
1.72
1
1.44
4.0
1
1.444.0
Comerciantes Unidos - Juan Pablo II College, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.97, beraberlik 3.45, deplasman 3.55. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 5.5/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Comerciantes UnidosComercian0
Juan Pablo II CollegeJuan Pablo II0
▾1.97
3.45
▴3.55
1
▾1.97
U3.5
▾1.40
Yok
▾2.15
U3.5
▾1.40
5.5
✓ U3.5
▾1.405.5
Universitario - Atletico Grau, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 4.80, beraberlik 4.60, deplasman 1.55. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 2.37, güven 2.5/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Universitario1
Atletico GrauGrau 21
▴4.80
▴4.60
▾1.55
1
▴4.80
O2.5
▴1.62
Var
▴1.72
1X
▴2.37
2.5
✓ 1X
▴2.372.5
Sport Huancayo - ADT, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 2.55, beraberlik 3.00, deplasman 2.92. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.28, güven 5.2/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Sport Huancayo1
ADT0
▴2.55
▾3.00
▾2.92
2
▾2.92
O1.5
▴1.28
Var
1.64
O1.5
▴1.28
5.2
O1.5
▴1.285.2
Alianza Universidad - Minas, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.60, beraberlik 3.70, deplasman 5.30. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.29, güven 6.2/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Alianza UniversidadAlianza Huanuco3
Minas1
▴1.60
▾3.70
▾5.30
1
▴1.60
U3.5
▴1.29
Yok
▴1.80
U3.5
▴1.29
6.2
U3.5
▴1.296.2
UTC Cajamarca - FC Cajamarca, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 2.07, beraberlik 3.25, deplasman 3.55. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.28, güven 2.6/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
UTC CajamarcaCajamarca3
FC Cajamarca1
▴2.07
▾3.25
▴3.55
1
▴2.07
U3.5
▴1.35
Var
1.67
1X
▾1.28
2.6
✓ 1X
▾1.282.6
Group Stage - 219 Haz 2026 – 22 Haz 202613
Atletico Grau - Molinos El Pirata, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.70, beraberlik 3.80, deplasman 4.60. En iyi tahmin: en fazla 2 gol olur, oran 1.82, güven 4.1/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tutmadı.
MS
Atletico GrauGrau3
Molinos El PirataPirata2
▾1.70
▴3.80
▴4.60
1
▾1.70
U2.5
▴1.82
Yok
▴1.85
U2.5
▴1.82
4.1
U2.5
▴1.824.1
Deportivo Binacional - Cusco, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 6.80, beraberlik 5.75, deplasman 1.36. En iyi tahmin: deplasman kazanır, oran 1.36, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–3, tahmin tutmadı.
MS
Deportivo BinacionalBinacional4
Cusco3
▴6.80
▴5.75
▾1.36
2
▾1.36
U3.5
▴1.78
Yok
▴2.15
2
▾1.36
8.0
2
▾1.368.0
Cienciano - Deportivo Garcilaso, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 2.18, beraberlik 3.40, deplasman 3.25. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.37, güven 5.9/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Cienciano 22
Deportivo GarcilasoDeportivo 1
▾2.18
▴3.40
▴3.25
1
▾2.18
U2.5
▴1.70
Yok
▴1.85
1X
▾1.37
5.9
✓ 1X
▾1.375.9
Estudiantil CNI - Sporting Cristal, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 2.80, beraberlik 3.40, deplasman 2.49. En iyi tahmin: deplasman kazanır, oran 2.49, güven 3.2/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Estudiantil CNI 1
Sporting CristalSporting 2
▾2.80
▾3.40
▴2.49
2
▴2.49
O2.5
▴1.82
Var
▾1.64
2
▴2.49
3.2
✓ 2
▴2.493.2
Minas - Sport Huancayo, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 6.40, beraberlik 4.15, deplasman 1.45. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.35, güven 2.9/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Minas 1
Sport Huancayo2
6.40
4.15
1.45
1X
2.67
U3.5
▴1.35
Yok
1.72
U3.5
▴1.35
2.9
✓ U3.5
▴1.352.9
UCV Moquegua - Bentin Tacna Heroica, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.76, beraberlik 3.55, deplasman 4.20. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.29, güven 1.0/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tutmadı.
MS
UCV MoqueguaMoquegua 3
Bentin Tacna HeroicaTacna Heroica2
▴1.76
3.55
▾4.20
X
3.55
U3.5
▾1.29
Yok
1.84
U3.5
▾1.29
1.0
U3.5
▾1.291.0
Carlos A. Mannucci - Alianza Lima, başlama saati 02:00. Oranlar: ev sahibi 1.38, beraberlik 4.90, deplasman 7.10. En iyi tahmin: karşılıklı gol yok, oran 1.83, güven 5.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tutmadı.
MS
Carlos A. MannucciCarlos M3
Alianza Lima1
▾1.38
▴4.90
▴7.10
2
▴7.10
U2.5
▴2.05
Yok
▾1.83
KG Yok
▾1.83
5.0
KG Yok
▾1.835.0
Juan Pablo II College - Deportiva Agropecuaria, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.60, beraberlik 3.75, deplasman 5.00. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 2.27, güven 4.9/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Juan Pablo II CollegeJuan Pablo II0
Deportiva AgropecuariaDeportiva0
▴1.60
▾3.75
▾5.00
2
▾5.00
U3.5
▾1.35
Var
▾1.83
X2
▾2.27
4.9
✓ X2
▾2.274.9
Union Comercio - Comerciantes, başlama saati 21:00. Oranlar: ev sahibi 2.05, beraberlik 3.10, deplasman 3.55. En iyi tahmin: karşılıklı gol yok, oran 1.75, güven 5.0/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Union Comercio0
Comerciantes1
2.05
3.10
3.55
1
2.05
U2.5
1.57
Yok
1.75
KG Yok
1.75
5.0
✓ KG Yok
1.755.0
FC Cajamarca - Deportivo Llacuabamba, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 2.72, beraberlik 3.45, deplasman 2.53. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.36, güven 1.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
FC Cajamarca1
Deportivo LlacuabambaLlacuabamba1
▴2.72
▾3.45
▾2.53
1
▴2.72
U3.5
▴1.36
Var
▾1.65
U3.5
▴1.36
1.3
✓ U3.5
▴1.361.3
Academia Cantolao - U. San Martin, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 3.85, beraberlik 3.65, deplasman 1.91. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.24, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–3, tahmin tutmadı.
MS
Academia CantolaoAD Cantolao4
U. San MartinSan M3
▴3.85
3.65
▾1.91
2
▾1.91
O1.5
1.27
Var
▴1.72
X2
▾1.24
8.0
X2
▾1.248.0
Alianza Atletico - Cesar Vallejo, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 2.02, beraberlik 3.25, deplasman 4.50. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.25, güven 5.3/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Alianza AtleticoAlianza Atl.2
Cesar Vallejo0
▴2.02
▾3.25
▾4.50
2
▾4.50
U3.5
▾1.25
Yok
▾1.82
U3.5
▾1.25
5.3
✓ U3.5
▾1.255.3
ADT - Alianza Universidad, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.65, beraberlik 3.80, deplasman 4.50. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.65, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
ADT3
Alianza UniversidadAlianza Huanuco1
▴1.65
▾3.80
▾4.50
1
▴1.65
U3.5
▴1.45
Yok
▴2.12
1
▴1.65
8.0
✓ 1
▴1.658.0
Group Stage - 111 Haz 2026 – 15 Haz 202614
Estudiantil CNI - Union Comercio, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 1.75, beraberlik 3.60, deplasman 4.15. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.35, güven 3.1/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tutmadı.
MS
Estudiantil CNI1
Union Comercio3
1.75
3.60
4.15
1
1.75
U3.5
1.35
Yok
1.93
U3.5
1.35
3.1
U3.5
1.353.1
Deportivo Llacuabamba - UTC C, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 1.80, beraberlik 3.55, deplasman 4.13. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.80, güven 5.2/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Deportivo LlacuabambaLlacuabamba2
UTC CCajamarca 2
1.80
3.55
4.13
1
1.80
U3.5
1.28
Var
1.85
1
1.80
5.2
1
1.805.2
Deportivo Garcilaso - Cusco, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 2.72, beraberlik 3.00, deplasman 2.75. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.38, güven 5.3/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Deportivo GarcilasoDeportivo0
Cusco0
▴2.72
▾3.00
▾2.75
1
▴2.72
U3.5
▾1.31
Yok
▴2.17
1X
▴1.38
5.3
✓ 1X
▴1.385.3
Cesar Vallejo - Alianza Lima, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.33, beraberlik 5.80, deplasman 8.75. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.40, güven 4.8/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Cesar Vallejo0
Alianza Lima0
▾1.33
▴5.80
▴8.75
X
▴5.80
U3.5
▴1.40
Yok
▾1.67
U3.5
▴1.40
4.8
✓ U3.5
▴1.404.8
Alianza Universidad - Sport Huancayo, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 2.40, beraberlik 3.30, deplasman 3.00. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.29, güven 4.7/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Alianza UniversidadAlianza Huanuco1
Sport Huancayo1
▴2.40
▾3.30
▾3.00
1
▴2.40
O1.5
▴1.29
Var
▾1.67
O1.5
▴1.29
4.7
✓ O1.5
▴1.294.7
Ayacucho FC - Club Deportivo Los Chankas, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 2.75, beraberlik 3.10, deplasman 2.55. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.26, güven 6.8/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Ayacucho FCAyacucho0
Club Deportivo Los ChankasLos Chankas1
▴2.75
▾3.10
▾2.55
X
▾3.10
U3.5
1.26
Yok
1.88
U3.5
1.26
6.8
✓ U3.5
1.266.8
Deportivo Binacional - Cienciano, başlama saati 00:30. Oranlar: ev sahibi 2.75, beraberlik 3.45, deplasman 2.39. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.44, güven 6.5/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Deportivo BinacionalBinacional 0
Cienciano2
2.75
3.45
2.39
2
2.39
U3.5
1.30
Var
1.67
X2
1.44
6.5
✓ X2
1.446.5
Comerciantes - Sporting Cristal, başlama saati 21:30. Oranlar: ev sahibi 1.53, beraberlik 4.60, deplasman 6.50. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.60, güven 2.6/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
Comerciantes1
Sporting CristalSporting 1
1.53
4.60
6.50
2
6.50
O2.5
1.60
Var
1.78
O2.5
1.60
2.6
O2.5
1.602.6
Carlos A. Mannucci - Alianza A, başlama saati 19:15. Oranlar: ev sahibi 1.89, beraberlik 3.50, deplasman 4.05. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.29, güven 4.8/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
Carlos A. MannucciCarlos M 0
Alianza AAlianza Atl.1
▾1.89
▴3.50
▴4.05
1X
▾1.23
U3.5
▴1.29
Var
1.93
U3.5
▴1.29
4.8
✓ U3.5
▴1.294.8
U. San Martin - Sport Boys, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.40, deplasman 2.22. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.36, güven 3.9/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
U. San MartinSan M2
Sport Boys 2
▾3.15
▾3.40
▴2.22
X2
▴1.33
U3.5
▾1.36
Var
▴1.64
U3.5
▴1.36
3.9
U3.5
▴1.363.9
Molinos El Pirata - Universitario, başlama saati 02:00. Oranlar: ev sahibi 1.88, beraberlik 4.30, deplasman 5.00. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.74, güven 7.2/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Molinos El PirataPirata2
Universitario0
▾1.88
▴4.30
▴5.00
2
▴5.00
U3.5
1.74
Yok
▴2.69
U3.5
1.74
7.2
✓ U3.5
1.747.2
Tacna Heroica - FBC Melgar, başlama saati 21:15. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.55, deplasman 2.57. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.52, güven 3.0/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tutmadı.
MS
Tacna Heroica3
FBC Melgar2
▴3.10
▴3.55
▾2.57
2
▾2.57
U2.5
▾1.88
Yok
▾2.02
X2
▾1.52
3.0
X2
▾1.523.0
Minas - ADT, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 5.10, beraberlik 3.85, deplasman 1.55. En iyi tahmin: deplasman kazanır, oran 1.55, güven 4.7/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Minas0
ADT0
▾5.10
▾3.85
▴1.55
2
▴1.55
U3.5
▾1.60
Yok
▾2.33
2
▴1.55
4.7
2
▴1.554.7
Deportiva Agropecuaria - Comerciantes Unidos, başlama saati 21:00. Oranlar: ev sahibi 4.50, beraberlik 3.65, deplasman 1.65. En iyi tahmin: karşılıklı gol yok, oran 1.79, güven 6.3/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Deportiva AgropecuariaDeportiva2
Comerciantes UnidosComercian0
▴4.50
▴3.65
▾1.65
2
▾1.65
U2.5
1.81
Yok
▴1.79
KG Yok
▴1.79
6.3
✓ KG Yok
▴1.796.3

Takımlar

Copa De La Liga Peru Tahminleri ve İpuçları

Copa De La Liga Peru için en güncel tahminleri ve bahis ipuçlarını keşfedin. Yapay zeka algoritmamız NT Apex tarafından üretilen tahminlerimiz, Copa De La Liga Peru genelinde 35 takımın 57 maçını analiz etmiş olup en iyi tahmin doğruluğu 61% üzerindedir. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Kesin Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsar.

Bu sezon Copa De La Liga Peru maçlarında 2.5 üst oranı %53, Karşılıklı Gol oranı ise %58 olarak gerçekleşti. Tamamlanan tüm Copa De La Liga Peru tahminleri görünür kalır — geçmiş performansımızı dilediğiniz zaman inceleyin.

Copa De La Liga Peru, oldukça dengeli bir gol üretimi sunuyor. Ev sahibi takımların kazanma oranı %46, beraberlik oranı ise %32.

Yapay zeka futbol tahminlerimiz yalnızca Copa De La Liga Peru ile sınırlı değil — dünya genelinde 700'den fazla ligi kapsıyoruz.