İçeriğe geç

Almere City II vs Rijnsburgse Boys maç tahmini - 15 Ağu 2026

Almere City II
15 Ağu16:30
4:0
Bitti
Rijnsburgse Boys €175.00Th.
12.85 X3.85 22.12

Maç Tahminleri

Güven
En İyi Tahmin
En az 3 gol olur 1.36
7.5/10
1X2 Tahmini
X21.37
2.0/10
Toplam Gol
2.5 Üstü1.36
6.3/10
Karşılıklı Gol
Evet1.35
3.9/10
Bet Builder Tahmini
X2 & 2.5 Üstü1.83
1.0/10
Kesin Skor
Almere City II22Rijnsburgse Boys

İstatistikler

Maç Başı Ortalama
Almere II
Rijnsburg
Toplam GolAlmere City II: 3.7Rijnsburgse Boys: 3.9
Atılan GolAlmere City II: 1.7Rijnsburgse Boys: 2.4
Yenilen GolAlmere City II: 2Rijnsburgse Boys: 1.5
Topla OynamaAlmere City II: 50%Rijnsburgse Boys: 53%
Toplam ŞutAlmere City II: 7.9Rijnsburgse Boys: 10.7
İsabetli ŞutAlmere City II: 4.3Rijnsburgse Boys: 7
İsabetsiz ŞutAlmere City II: 3.6Rijnsburgse Boys: 3.7
KornerAlmere City II: 4.4Rijnsburgse Boys: 5.4
Sarı KartAlmere City II: 1.22Rijnsburgse Boys: 1.4

Form

Son 10 Maç Özeti
Almere II
Rijnsburg
GalibiyetAlmere City II: 5Rijnsburgse Boys: 4
1.5 Gol ÜstüAlmere City II: 8Rijnsburgse Boys: 10
2.5 Gol ÜstüAlmere City II: 8Rijnsburgse Boys: 6
3.5 Gol ÜstüAlmere City II: 4Rijnsburgse Boys: 6
İki Takım da Gol AttıAlmere City II: 5Rijnsburgse Boys: 6
Sürpriz GalibiyetAlmere City II: 0Rijnsburgse Boys: 0
Sürpriz MağlubiyetAlmere City II: 0Rijnsburgse Boys: 0

H2H

Almere City II 2
0 Beraberlik
6 Rijnsburgse Boys
Son Maçlar
07 Mar 26
Rijnsburgse Boys2
Almere City II1
04 Eki 25
Almere City II5
Rijnsburgse Boys1
11 Oca 25
Almere City II2
Rijnsburgse Boys3
17 Ağu 24
Rijnsburgse Boys4
Almere City II2
18 May 24
Almere City II0
Rijnsburgse Boys2
09 Ara 23
Rijnsburgse Boys1
Almere City II2
26 Oca 19
Rijnsburgse Boys3
Almere City II2
25 Ağu 18
Almere City II0
Rijnsburgse Boys2

Son Maçlar

Puan Durumu

Hollanda - Tweede Divisie
# Takım M G P
1 Sparta Rotterdam II 1 6-1 3
2 Quick Boys 1 5-0 3
3 De Treffers 1 5-1 3
4 Almere City II 1 4-0 3
5 HHC 1 3-1 3
6 Hoek 1 3-1 3
7 Kloetinge 1 3-1 3
8 Ijsselmeervogels 1 2-1 3
9 Spakenburg 1 1-0 3
10 Kozakken Boys 1 1-2 0
11 Katwijk 1 0-1 0
12 AFC Amsterdam 1 1-3 0
13 Barendrecht 1 1-3 0
14 Koninklijke HFC 1 1-3 0
15 GVVV Veenendaal 1 1-5 0
16 Rijnsburgse Boys 1 0-4 0
17 ROHDA Raalte 1 1-6 0
18 RKAV Volendam 1 0-5 0
Tweede Divisie (Relegation) Relegation