İçeriğe geç

FC Cincinnati II vs Inter Miami II maç tahmini - 28 Haz 2026

FC Cincinnati II
28 Haz23:00
1:0
Bitti
Inter Miami II -
11.65 X4.00 24.20

Maç Tahminleri

Güven
En İyi Tahmin
FC Cincinnati II veya beraberlik 1.19
3.1/10
1X2 Tahmini
11.65
2.4/10
Toplam Gol
2.5 Üstü1.53
2.2/10
Karşılıklı Gol
Hayır2.47
1.8/10
Bet Builder Tahmini
1X & 1.5 Üstü1.33
1.8/10
Kesin Skor
FC Cincinnati II30Inter Miami II

İstatistik Tahminleri

AI
Cincinnati II
Inter II
xGFC Cincinnati II: 0.95Inter Miami II: 0.97
Topla OynamaFC Cincinnati II: 45%Inter Miami II: 55%
Toplam ŞutFC Cincinnati II: 12Inter Miami II: 11
İsabetli ŞutFC Cincinnati II: 4Inter Miami II: 5
İsabetsiz ŞutFC Cincinnati II: 5Inter Miami II: 4
KornerFC Cincinnati II: 6Inter Miami II: 5
Sarı KartFC Cincinnati II: 3Inter Miami II: 3

İstatistikler

Maç Başı Ortalama
Cincinnati II
Inter II
Toplam GolFC Cincinnati II: 2.9Inter Miami II: 2.6
Atılan GolFC Cincinnati II: 1Inter Miami II: 1.7
Yenilen GolFC Cincinnati II: 1.9Inter Miami II: 0.9

Form

Son 10 Maç Özeti
Cincinnati II
Inter II
GalibiyetFC Cincinnati II: 3Inter Miami II: 6
1.5 Gol ÜstüFC Cincinnati II: 7Inter Miami II: 7
2.5 Gol ÜstüFC Cincinnati II: 6Inter Miami II: 7
3.5 Gol ÜstüFC Cincinnati II: 5Inter Miami II: 2
İki Takım da Gol AttıFC Cincinnati II: 3Inter Miami II: 3
Sürpriz GalibiyetFC Cincinnati II: 0Inter Miami II: 0
Sürpriz MağlubiyetFC Cincinnati II: 0Inter Miami II: 1

H2H

FC Cincinnati II 2
1 Beraberlik
5 Inter Miami II
Son Maçlar
28 Tem 25
Inter Miami II0
FC Cincinnati II3
26 May 24
FC Cincinnati II0
Inter Miami II1
10 Eyl 23
Inter Miami II3
FC Cincinnati II0
16 Tem 23
FC Cincinnati II3
Inter Miami II1
09 Haz 23
Inter Miami II3
FC Cincinnati II1
31 Tem 22
FC Cincinnati II1
Inter Miami II1
20 Haz 22
Inter Miami II4
FC Cincinnati II0
23 Nis 22
FC Cincinnati II0
Inter Miami II1

Son Maçlar

Puan Durumu

ABD - MLS Next Pro
# Takım M G P
1 Crown Legacy 24 57-33 51
2 Chattanooga 24 44-35 44
3 Connecticut FC 24 49-41 43
4 New England II 24 40-34 42
5 Columbus Crew II 23 41-36 42
6 New York RB II 24 50-39 41
7 Atlanta United II 24 52-38 40
8 New York City II 23 42-35 39
9 Chicago Fire II 24 49-37 39
10 Huntsville City 24 38-42 35
11 Orlando City II 24 43-48 35
12 Philadelphia Union II 24 30-36 33
13 Toronto II 23 38-47 30
14 Carolina Core 24 33-43 26
15 FC Cincinnati II 24 27-54 19
16 Inter Miami II 23 21-56 11
17 Austin II 24 48-19 56
18 Portland Timbers II 24 33-26 50
19 Houston Dynamo FC II 23 48-24 48
20 Ventura County 23 47-30 42
21 Los Angeles FC II 23 39-36 41
22 St. Louis City II 24 38-35 39
23 Tacoma Defiance 24 37-36 36
24 The Town 23 40-29 33
25 North Texas 23 34-34 33
26 Minnesota United II 23 31-36 31
27 Real Monarchs 23 32-46 26
28 Sporting KC II 24 30-61 20
29 Vancouver Whitecaps II 23 29-53 19
30 Colorado Rapids II 24 24-45 18
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals)