İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Vancouver Whitecaps II

Vancouver Whitecaps II Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

37
Tahmin edilen maçlar
70.3%
Öngörülebilirlik Oranı
LLDWWL
Son Form
1.60
Gol / Maç
Vancouver Whitecaps II son 18 deplasman maçında galibiyet alamadı
Yaklaşan maç yok

Vancouver Whitecaps II için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Vancouver Whitecaps II - The Town, MLS Next Pro, başlama saati 22:00. Oranlar: ev sahibi 3.70, beraberlik 4.05, deplasman 1.78. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.39, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
The Town2
▾3.70
▴4.05
▴1.78
1
▾3.70
O2.5
▾1.39
Var
▾1.41
O2.5
▾1.39
8.0
O2.5
▾1.398.0
Minnesota United II - Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, başlama saati 01:00. Oranlar: ev sahibi 1.53, beraberlik 4.40, deplasman 5.10. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 2.27, güven 2.6/10. Maç sonucu 5–1, tahmin tutmadı.
MS
Minnesota United IIMinnesota 25
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.53
4.40
▴5.10
2
▴5.10
U3.5
▾1.78
Yok
▾2.45
X2
▴2.27
2.6
X2
▴2.272.6
Portland Timbers II - Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, başlama saati 21:00. Oranlar: ev sahibi 1.57, beraberlik 4.35, deplasman 4.90. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.34, güven 6.1/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
Portland Timbers IIPortland 0
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
▴1.57
4.35
▾4.90
1
▴1.57
O2.5
▾1.34
Var
▾1.45
O2.5
▾1.34
6.1
O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II - Sporting KC II, MLS Next Pro, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 2.15, beraberlik 3.75, deplasman 2.75. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.34, güven 6.1/10. Maç sonucu 5–1, tahmin tuttu.
MS
Vancouver Whitecaps IIVancouver II5
Sporting KC IISporting II1
▴2.15
▴3.75
▾2.75
1
▴2.15
O2.5
▾1.34
Var
▾1.32
O2.5
▾1.34
6.1
✓ O2.5
▾1.346.1
Vancouver Whitecaps II - Los Angeles FC II, MLS Next Pro, başlama saati 02:00. Oranlar: ev sahibi 3.65, beraberlik 3.90, deplasman 1.88. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.41, güven 8.0/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Vancouver Whitecaps IIVancouver II4
Los Angeles FC IILos II 1
▴3.65
▴3.90
▾1.88
2
▾1.88
O2.5
▾1.41
Var
▴1.43
O2.5
▾1.41
8.0
✓ O2.5
▾1.418.0
Austin II - Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, başlama saati 01:30. Oranlar: ev sahibi 1.37, beraberlik 4.80, deplasman 6.30. En iyi tahmin: ev sahibi kazanır, oran 1.37, güven 5.2/10. Maç sonucu 4–1, tahmin tuttu.
MS
Austin II4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▴1.37
▾4.80
▾6.30
1
▴1.37
O2.5
▴1.42
Var
▴1.65
1
▴1.37
5.2
✓ 1
▴1.375.2
Tacoma Defiance - Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, başlama saati 03:00. Oranlar: ev sahibi 1.87, beraberlik 3.85, deplasman 3.80. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.26, güven 4.2/10. Maç sonucu 4–2, tahmin tuttu.
MS
Tacoma Defiance4
Vancouver Whitecaps IIVancouver II 2
▴1.87
▾3.85
3.80
1
▴1.87
U3.5
▾1.73
Var
▴1.43
1X
1.26
4.2
✓ 1X
1.264.2
St. Louis City II - Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, başlama saati 00:00. Oranlar: ev sahibi 1.38, beraberlik 5.40, deplasman 7.10. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.34, güven 4.2/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tutmadı.
MS
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
Yok
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

Vancouver II Ortalama istatistikler

Son 10 maç
Beklenen gollerMaç başına xG
1.16
ŞutlarKaleyi bulan / maç
4.6
Topa sahip olma
50%
KornerlerMaç başına ortalama
4.3
DisiplinMaç başına kart
1.6
Galibiyet oranı
30%

Sezon İstatistikleri

MLS Next Pro ABD · Sezon 2026
27Maçlar Galibiyet oranı 37%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar131427
Galibiyetler8210
Beraberlikler000
Mağlubiyetler51217
Atılan Goller261743
Yenilen Goller233861
Maç Başına Atılan Gol2.01.21.6
Maç Başına Yenilen Gol1.82.72.3
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar011
Gol Atılamayan Maçlar325
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi5-1
Deplasman1-2
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi0-4
Deplasman6-1
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi5
Deplasman2
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi4
Deplasman6
Seriler
Galibiyet3
Mağlubiyet6
Penaltılar
13/ 15
86.67% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
5–10
0-15
5–11
16-30
4–10
31-45
8–13
46-60
9–6
61-75
8–10
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0-154
16-307
31-459
46-608
61-756
76-9010
52Sarı
1Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.581%
22 Maçlar
Üst 1.552%
14 Maçlar
Üst 2.515%
4 Maçlar
Üst 3.57%
2 Maçlar
Üst 4.54%
1 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu Yaş Poz Puan
Deylen Vellios Deylen Vellios 23 DEF -
N. Djordjevic N. Djordjevic 23 DEF -
Daniel Russo Daniel Russo 23 DEF -
Mark O'Neill Mark O'Neill 23 DEF -
Adrian Pelayo Adrian Pelayo 19 DEF -
A. Zendejas A. Zendejas 30 GK -
I. Boehmer I. Boehmer 24 GK -
M. Anchor M. Anchor 21 GK -
Raphael Raphael 22 DEF -
R. Elloumi R. Elloumi 18 FWD -
Belal Halbouni Belal Halbouni 26 DEF -

Puan Durumu

ABD - MLS Next Pro
# Takım M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Vancouver Whitecaps II Tahminleri ve Bahis İpuçları

Vancouver Whitecaps II tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Vancouver Whitecaps II maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Vancouver Whitecaps II takımının yer aldığı 37 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 70.3%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut MLS Next Pro sezonunda Vancouver Whitecaps II, 27 maçta 10 galibiyet, 0 beraberlik ve 17 mağlubiyet elde etmiş; 43 gol atmış (maç başına 1.6) ve 61 gol yemiş, 1 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Son 10 maçta Vancouver Whitecaps II ortalama %50 topa sahip olma, 1.16 xG ve maç başına 4.3 korner ortalamasına sahiptir; %30 galibiyet oranı kaydetmektedir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Vancouver Whitecaps II tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Vancouver Whitecaps II, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.