İçeriğe geç

FCI Levadia II vs Tartu Welco maç tahmini - 18 Haz 2026

FCI Levadia II
18 Haz16:00
1:3
Bitti
Tartu Welco
13.90 X4.80 21.62

Maç Tahminleri

Güven
En İyi Tahmin
2.5 Üstü 1.21
En az 3 gol olur
4.0/10
1X2 Tahmini
21.62
2.5/10
Toplam Gol
2.5 Üstü1.21
4.0/10
Karşılıklı Gol
Evet1.30
3.0/10
Bet Builder Tahmini
X2 & 2.5 Üstü1.45
2.9/10
Kesin Skor
FCI Levadia II13Tartu Welco

İstatistik: tahmin vs gerçek

AI
FCI II
Tartu Welco
Topla OynamaFCI Levadia II: 43%Tartu Welco: 57%
Toplam ŞutFCI Levadia II: 9Tartu Welco: 13
İsabetli ŞutFCI Levadia II: 4Tartu Welco: 5
İsabetsiz ŞutFCI Levadia II: 5Tartu Welco: 8
KornerFCI Levadia II: 3Tartu Welco: 6
Topla OynamaFCI Levadia II: 60%Tartu Welco: 40%
Toplam ŞutFCI Levadia II: 12Tartu Welco: 5
İsabetli ŞutFCI Levadia II: 6Tartu Welco: 4
İsabetsiz ŞutFCI Levadia II: 6Tartu Welco: 1
KornerFCI Levadia II: 8Tartu Welco: 4
Topla OynamaFCI Levadia II: 60%43%Tartu Welco: 40%57%
Toplam ŞutFCI Levadia II: 129Tartu Welco: 513
İsabetli ŞutFCI Levadia II: 64Tartu Welco: 45
İsabetsiz ŞutFCI Levadia II: 65Tartu Welco: 18
KornerFCI Levadia II: 83Tartu Welco: 46

İstatistikler

Maç Başı Ortalama
FCI II
Tartu Welco
Toplam GolFCI Levadia II: 3.8Tartu Welco: 3.6
Atılan GolFCI Levadia II: 1.8Tartu Welco: 2.2
Yenilen GolFCI Levadia II: 2Tartu Welco: 1.4
Topla OynamaFCI Levadia II: 57%Tartu Welco: 55%
Toplam ŞutFCI Levadia II: 13.2Tartu Welco: 13.7
İsabetli ŞutFCI Levadia II: 6Tartu Welco: 5.7
İsabetsiz ŞutFCI Levadia II: 7.2Tartu Welco: 8
KornerFCI Levadia II: 6Tartu Welco: 5.8

Form

Son 10 Maç Özeti
FCI II
Tartu Welco
GalibiyetFCI Levadia II: 4Tartu Welco: 6
1.5 Gol ÜstüFCI Levadia II: 9Tartu Welco: 9
2.5 Gol ÜstüFCI Levadia II: 8Tartu Welco: 5
3.5 Gol ÜstüFCI Levadia II: 5Tartu Welco: 5
İki Takım da Gol AttıFCI Levadia II: 8Tartu Welco: 4
Sürpriz GalibiyetFCI Levadia II: 0Tartu Welco: 0
Sürpriz MağlubiyetFCI Levadia II: 1Tartu Welco: 1

H2H

FCI Levadia II 11
6 Beraberlik
10 Tartu Welco
Son Maçlar
20 Ağu 26
Tartu Welco4
FCI Levadia II2
18 Haz 26
FCI Levadia II1
Tartu Welco3
17 Nis 26
Tartu Welco3
FCI Levadia II2
27 Eyl 25
FCI Levadia II1
Tartu Welco1
12 Tem 25
Tartu Welco3
FCI Levadia II0
29 May 25
FCI Levadia II3
Tartu Welco3
20 Nis 25
Tartu Welco1
FCI Levadia II0
19 Eyl 24
FCI Levadia II1
Tartu Welco0
20 Tem 24
Tartu Welco1
FCI Levadia II1
26 May 24
FCI Levadia II2
Tartu Welco2

Son Maçlar

Puan Durumu

Estonya - Esiliiga A
# Takım M G P
1 Tartu Welco 30 81-39 62
2 Viimsi 30 56-31 50
3 Flora II 30 72-53 48
4 Elva 30 47-44 48
5 FCI Levadia II 29 60-55 41
6 Maardu 28 47-59 41
7 Tallinna Kalev 29 52-55 37
8 Nõmme United II 29 47-60 33
9 FC Tallinn 30 39-65 32
10 Nõmme Kalju II 29 36-76 22