1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. National League - North
  4. Bedford Town
Bedford Town

Bedford Town Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: €50.00Th.
KEY INSIGHT Bedford Town son 8 maçta yenilmedi
TREND Bedford Town son 6 iç saha maçında yenilmedi

Son Form

DDDWW
53 Tahmin edilen maçlar
66.04% Öngörülebilirlik Oranı

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

10:00

Bitti
Bedford Town
Bedford Town
2 : 0
Walton & Hersham
Walton H
1.95
3.75
3.2

1

1.95

O2.5

1.43

YES

1.44

1X

1.29
5.9/10

10:00

Bitti
Bedford Town
Bedford Town
2 : 0
Berkhamsted
Berkhamsted
1.63
4.35
4.45

2

4.45

O2.5

1.4

YES

1.48

X2

2.12
4/10

14:45

Bitti
Bedford Town
Bedford Town
0 : 0
Aldershot Town
Aldershot T
4.45
4.2
1.62

1

4.45

O2.5

1.46

NO

2.35

1X

2.12
6.5/10

07:30

Bitti
Bedford Town
Bedford Town
1 : 1
Scarborough Athletic
Scarborough A
4.9
3.45
2.05

2

2.05

U3.5

1.39

NO

2.15

U3.5

1.39
6.1/10

10:00

Bitti
South Shields
South Shields
1 : 1
Bedford Town
Bedford Town
1.17
7.5
14

1

1.17

O2.5

1.31

NO

1.89

O2.5

1.31
4.4/10

10:00

Bitti
Bedford Town
Bedford Town
2 : 2
Hereford
Hereford
2.22
3.5
3.1

1

2.22

U3.5

1.58

YES

1.56

1X

1.35
5.8/10

10:00

Bitti
King's L
King's Lynn Town
0 : 1
Bedford Town
Bedford Town
1.75
3.75
4.5

1

1.75

U3.5

1.44

YES

1.81

U3.5

1.44
3.7/10

10:00

Bitti
red card Bedford Town
Bedford Town
3 : 1
Leamington
Leamington
1.63
4.2
5

1

1.63

O2.5

1.6

NO

2.21

1

1.63
8/10

10:00

Bitti
AFC Telford
AFC Telford
2 : 2
Bedford
Bedford
1.47
4.7
7

1

1.47

O2.5

1.44

NO

2.4

1

1.47
4.6/10

10:00

Bitti
Lowestoft
Lowestoft Town
2 : 3
Bedford Town
Bedford Town
4.58
4.55
1.5

2

1.5

O2.5

1.34

NO

2.52

2

1.5
7.2/10

Bedford Town Tahminleri ve Bahis İpuçları

Bedford Town tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Bedford Town için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Bedford Town takımının yer aldığı 53 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 66.04% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Friendlies Clubs sezonunda Bedford Town, 3 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 0 mağlubiyet elde etmiş; 4 gol atmış (maç başına 1.3) ve 0 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Bedford Town şu anda tahmini €50.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Bedford Town tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Bedford Town, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

Friendlies ClubsWorld • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar303
Galibiyetler202
Beraberlikler101
Mağlubiyetler000
Atılan Goller404
Yenilen Goller000
Maç Başına Atılan Gol1.30.01.3
Maç Başına Yenilen Gol0.00.00.0
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar303
Gol Atılamayan Maçlar101
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 2-0
Deplasman -
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 2
Deplasman 0
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 0
Deplasman 0
Seriler
Galibiyetler 0
Mağlubiyetler 0
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
0 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 67%
2 Maçlar
Üst 1.5 67%
2 Maçlar
Üst 2.5 0%
0 Maçlar
Üst 3.5 0%
0 Maçlar
Üst 4.5 0%
0 Maçlar
Oyuncu verisi bulunmuyor