1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. Primera C
  4. Estrella Del Sur
Estrella Del Sur

Estrella Del Sur Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: -
KEY INSIGHT Estrella Del Sur son 6 iç saha maçında yenilmedi
TREND Estrella Del Sur’in son 6 maçında en az bir takım gol atamadı
TREND Estrella Del Sur’in son 7 maçında 3.5 gol altı oldu

Son Form

LWWLW
37 Tahmin edilen maçlar
67.57% Öngörülebilirlik Oranı

Estrella D Ortalama istatistikler

Son 10 maç

Şutlar
Kaleyi bulan / maç
5.6
Topa sahip olma
52%
Kornerler
Maç başına ortalama
4.7
Galibiyet oranı
40%

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

17:00

Yaklaşan
Mercedes
Mercedes
vs
Estrella Del Sur
Estrella D
2.65
2.85
3.1

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Bitti
Estrella D
Estrella Del Sur
1 : 0
Deportivo Paraguayo
Deportivo
1.63
3.25
6.1

X2

2.12

U2.5

1.52

NO

1.58

U2.5

1.52
8/10

14:00

Bitti
Puerto Nuevo
Puerto Nuevo
1 : 0
Estrella Del Sur
Estrella D
4.15
2.95
1.98

2

1.98

U2.5

1.46

NO

1.63

U2.5

1.46
7.5/10

14:00

Bitti
Estrella D
Estrella Del Sur
3 : 0
Leandro N. Alem
Leandro A
1.87
3.2
4.35

X

3.2

U2.5

1.54

NO

1.66

U2.5

1.54
5.8/10

14:00

Bitti
Cambaceres
Defensores de Cambaceres
0 : 3
Estrella Del Sur
Estrella D
3.8
2.85
2.65

X

2.85

U2.5

1.35

NO

1.54

U2.5

1.35
9.6/10

14:30

Bitti
Juventud
Juventud Unida
2 : 0
Estrella Del Sur
Estrella D
3.6
2.9
2.18

1

3.6

U2.5

1.47

NO

1.58

U2.5

1.47
7.1/10

14:30

Bitti
red card Estrella D
Estrella Del Sur
0 : 0
Sacachispas
Sacachispas red card
2.48
2.9
3.2

1

2.48

U2.5

1.43

NO

1.63

U2.5

1.43
6.9/10

14:30

Bitti
Argentino
Argentino Rosario
1 : 1
Estrella Del Sur
Estrella D red cardred card
2.48
2.82
3.05

2

3.05

U2.5

1.38

NO

1.6

U2.5

1.38
6.3/10

Estrella Del Sur Tahminleri ve Bahis İpuçları

Estrella Del Sur tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Estrella Del Sur için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Estrella Del Sur takımının yer aldığı 37 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 67.57% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Primera C sezonunda Estrella Del Sur, 19 maçta 7 galibiyet, 7 beraberlik ve 5 mağlubiyet elde etmiş; 21 gol atmış (maç başına 1.1) ve 17 gol yemiş, 9 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Estrella Del Sur şu anda tahmini - piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Estrella Del Sur tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Estrella Del Sur, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

Primera CArgentina • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar91019
Galibiyetler437
Beraberlikler437
Mağlubiyetler145
Atılan Goller101121
Yenilen Goller51217
Maç Başına Atılan Gol1.11.11.1
Maç Başına Yenilen Gol0.61.20.9
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar639
Gol Atılamayan Maçlar448
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 3-0
Deplasman 0-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi 0-2
Deplasman 3-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 3
Deplasman 3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 2
Deplasman 3
Seriler
Galibiyetler 2
Mağlubiyetler 1
Penaltılar
2 / 2
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
7 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 58%
11 Maçlar
Üst 1.5 32%
6 Maçlar
Üst 2.5 21%
4 Maçlar
Üst 3.5 0%
0 Maçlar
Üst 4.5 0%
0 Maçlar
Oyuncu verisi bulunmuyor