İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Chernomorets

Chernomorets Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€5.45m Ø 25.8 First League
67
Tahmin edilen maçlar
64.2%
Öngörülebilirlik oranı
WWLLLL
Son form
1
Gol / Maç
Chernomorets son 20 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Chernomorets - Ural, First League, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.50, beraberlik 3.30, deplasman 3.15. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.60, güven 3.3/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tutmadı.
MS
Chernomorets2
Ural1
▾2.50
▴3.30
▴3.15
2
▴3.15
U2.5
▴1.60
Yok
▴1.77
U2.5
▴1.60
3.3
U2.5
▴1.603.3
Chayka - Chernomorets, First League, başlama saati 16:00. Oranlar: ev sahibi 2.70, beraberlik 3.20, deplasman 2.60. Best Tip: deplasman veya beraberlik, oran 1.42, güven 6.9/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Chayka0
Chernomorets2
▾2.70
▾3.20
▴2.60
2
▴2.60
O1.5
▾1.36
Yok
1.88
X2
▴1.42
6.9
✓ X2
▴1.426.9
Chernomorets - Rodina Moskva, First League, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 5.30, beraberlik 3.40, deplasman 1.80. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.80, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tuttu.
MS
Chernomorets1
Rodina Moscow3
▴5.30
▾3.40
1.80
2
1.80
U2.5
▾1.62
Yok
▾1.59
2
1.80
8.0
✓ 2
1.808.0
Chernomorets - FK Sokol Saratov, First League, başlama saati 15:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.30, deplasman 3.85. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 2.10, güven 5.3/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Chernomorets0
Saratov1
▴2.10
▾3.30
▾3.85
1
▴2.10
O1.5
▴1.40
Var
1.98
1
▴2.10
5.3
1
▴2.105.3
FK Neftekhimik - Chernomorets, First League, başlama saati 15:30. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.20, deplasman 4.10. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.60, güven 2.4/10. Maç sonucu 4–0, tahmin tutmadı.
MS
Neftekhimik4
Chernomorets0
▾2.10
▴3.20
▴4.10
1
▾2.10
U2.5
▴1.60
Yok
1.72
U2.5
▴1.60
2.4
U2.5
▴1.602.4
FC UFA - Chernomorets, First League, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.00, beraberlik 3.20, deplasman 4.35. Best Tip: en fazla 2 gol olur, oran 1.53, güven 3.5/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tuttu.
MS
Ufa1
Chernomorets0
▾2.00
▾3.20
▴4.35
1
▾2.00
U2.5
▾1.53
Yok
▾1.68
U2.5
▾1.53
3.5
✓ U2.5
▾1.533.5
Chernomorets - Spartak Kostroma, First League, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.00, deplasman 2.42. Best Tip: en az 2 gol olur, oran 1.50, güven 3.5/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Chernomorets1
Spartak Kostroma 2
▾3.10
▾3.00
▴2.42
1
▾3.10
O1.5
▴1.50
Var
2.06
O1.5
▴1.50
3.5
✓ O1.5
▴1.503.5
Chelyabinsk - Chernomorets, First League, başlama saati 15:30. Oranlar: ev sahibi 2.00, beraberlik 3.25, deplasman 4.40. Best Tip: ev sahibi gol atar, oran 1.26, güven 6.4/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Chelyabinsk1
Chernomorets1
▾2.00
▴3.25
▴4.40
1
▾2.00
O1.5
▾1.40
Var
▾2.03
HS
▾1.26
6.4
✓ HS
▾1.266.4

Sezon istatistikleri

First League Rusya · Sezon 2025
33Maçlar Galibiyet oranı 24%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar161733
Galibiyetler628
Beraberlikler268
Mağlubiyetler8917
Atılan goller201535
Yenilen goller232548
Maç başına atılan gol1.30.91.1
Maç başına yenilen gol1.41.51.5
Gol yenmeyen maçlar325
Gol atılamayan maçlar5712
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi4-1
Deplasman1-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-4
Deplasman4-0
En fazla atılan gol
Ev sahibi4
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi4
Deplasman4
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet5
Penaltılar
4/ 4
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
5–6
0-15
6–8
16-30
7–6
31-45
6–6
46-60
5–10
61-75
3–15
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
4-2-3-110 G
4-4-24 G
3-4-2-14 G
4-1-4-12 G
64Sarı
1Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.564%
21 Maçlar
Üst 1.524%
8 Maçlar
Üst 2.512%
4 Maçlar
Üst 3.56%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Chernomorets tahminleri ve analizleri

Chernomorets tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Chernomorets maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Chernomorets takımının yer aldığı 67 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 64.2%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut First League sezonunda Chernomorets, 33 maçta 8 galibiyet, 8 beraberlik ve 17 mağlubiyet elde etmiş; 35 gol atmış (maç başına 1.1) ve 48 gol yemiş, 5 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Chernomorets şu anda tahmini €5.45m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Chernomorets tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Chernomorets, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.