İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Cremonese U20

Cremonese U20 Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

24
Tahmin edilen maçlar
66.7%
Öngörülebilirlik oranı
LLLLWW
Son form
1.13
Gol / Maç
Cremonese U20 son 6 maçı kaybetti
Cremonese U20 son 6 maçta 2+ gol yedi
Cremonese U20 son 40 maçta kırmızı kart görmedi
Henüz tahmin yok

Tahminlerimizi maç başlamadan yaklaşık 4 gün önce hesaplıyoruz, bu yüzden yaklaşan maçlar yakında burada görünecek.

Son maçlar

Cremonese U20 - Bologna U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 5.80, beraberlik 4.20, deplasman 1.45. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.46, güven 2.2/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Cremonese U201
Bologna U202
▾5.80
▾4.20
▴1.45
2
▴1.45
U3.5
▴1.46
Var
▾1.77
U3.5
▴1.46
2.2
✓ U3.5
▴1.462.2
Cremonese U20 - Roma U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 6.50, beraberlik 4.20, deplasman 1.47. Best Tip: deplasman kazanır, oran 1.47, güven 2.7/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tuttu.
MS
Cremonese U202
Roma U203
▾6.50
▾4.20
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
1.60
Var
▾1.70
2
▴1.47
2.7
✓ 2
▴1.472.7
Torino U20 - Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 3.85, deplasman 4.70. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.72, güven 5.0/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Torino U20 3
Cremonese U200
▾1.72
▴3.85
4.70
1
▾1.72
U3.5
▴1.45
Var
▾1.64
1
▾1.72
5.0
✓ 1
▾1.725.0
Cremonese U20 - Atalanta U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.55, deplasman 2.20. Best Tip: en fazla 3 gol olur, oran 1.39, güven 4.9/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Cremonese U201
Atalanta U202
▾3.10
▾3.55
▴2.20
X
▾3.55
U3.5
▴1.39
Var
▾1.62
U3.5
▴1.39
4.9
✓ U3.5
▴1.394.9
AC Milan U20 - Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.72, beraberlik 3.60, deplasman 4.00. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.72, güven 2.4/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tutmadı.
MS
AC Milan U200
Cremonese U202
1.72
3.60
4.00
1
1.72
O2.5
1.82
Var
1.78
1
1.72
2.4
1
1.722.4
Cagliari U20 - Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 2.10, beraberlik 3.25, deplasman 3.25. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.28, güven 4.9/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Cagliari U201
Cremonese U202
2.10
3.25
3.25
1
2.10
U2.5
1.70
Yok
1.87
1X
1.28
4.9
1X
1.284.9
Inter U20 - Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 17:00. Oranlar: ev sahibi 1.29, beraberlik 5.00, deplasman 8.00. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.35, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Inter U202
Cremonese U201
▴1.29
▾5.00
▾8.00
1
▴1.35
O2.5
▴1.43
Var
▾1.69
1
▴1.35
8.0
✓ 1
▴1.358.0
Lazio U20 - Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.17, beraberlik 3.20, deplasman 3.30. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 2.17, güven 7.6/10. Maç sonucu 3–0, tahmin tuttu.
MS
Lazio U203
Cremonese U200
▾2.17
▴3.20
▴3.30
1
▾2.17
U2.5
▴1.65
Yok
▴1.83
1
▾2.17
7.6
✓ 1
▾2.177.6

Sezon istatistikleri

Campionato Primavera - 1 İtalya · Sezon 2025
37Maçlar Galibiyet oranı 16%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar181937
Galibiyetler336
Beraberlikler336
Mağlubiyetler121325
Atılan goller161430
Yenilen goller303262
Maç başına atılan gol0.90.70.8
Maç başına yenilen gol1.71.71.7
Gol yenmeyen maçlar112
Gol atılamayan maçlar7916
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi2-1
Deplasman0-2
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi1-3
Deplasman6-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi2
Deplasman3
En fazla yenilen gol
Ev sahibi3
Deplasman6
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet4
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
3–4
0-15
3–17
16-30
9–8
31-45
7–10
46-60
3–10
61-75
7–8
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
16-304
31-458
46-609
61-753
76-903
28Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.557%
21 Maçlar
Üst 1.522%
8 Maçlar
Üst 2.53%
1 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Cremonese U20 tahminleri ve analizleri

Cremonese U20 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Cremonese U20 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Cremonese U20 takımının yer aldığı 24 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 66.7%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut Campionato Primavera - 1 sezonunda Cremonese U20, 37 maçta 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 25 mağlubiyet elde etmiş; 30 gol atmış (maç başına 0.8) ve 62 gol yemiş, 2 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Cremonese U20 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Cremonese U20, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.