Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Cremonese U20

Cremonese U20 Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

24
Mecze z typem
66.7%
Skuteczność typów
LLLLWW
Ostatnia forma
1.13
Gole / mecz
Cremonese U20 przegrywa od 6 meczów
Cremonese U20 traci 2+ gole od 6 meczów
Cremonese U20 bez czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Cremonese U20 vs Bologna U20, Campionato Primavera - 1, początek o 14:00. Kursy: 5.80 gospodarze, 4.20 remis, 1.45 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.46, pewność 2.2/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
Cremonese U201
Bologna U202
▾5.80
▾4.20
▴1.45
2
▴1.45
U3.5
▴1.46
Tak
▾1.77
U3.5
▴1.46
2.2
✓ U3.5
▴1.462.2
Cremonese U20 vs Roma U20, Campionato Primavera - 1, początek o 14:00. Kursy: 6.50 gospodarze, 4.20 remis, 1.47 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.47, pewność 2.7/10. Wynik końcowy 2–3, typ trafiony.
Koniec
Cremonese U202
Roma U203
▾6.50
▾4.20
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
1.60
Tak
▾1.70
2
▴1.47
2.7
✓ 2
▴1.472.7
Torino U20 vs Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, początek o 14:00. Kursy: 1.72 gospodarze, 3.85 remis, 4.70 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.72, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
Torino U20 3
Cremonese U200
▾1.72
▴3.85
4.70
1
▾1.72
U3.5
▴1.45
Tak
▾1.64
1
▾1.72
5.0
✓ 1
▾1.725.0
Cremonese U20 vs Atalanta U20, Campionato Primavera - 1, początek o 12:00. Kursy: 3.10 gospodarze, 3.55 remis, 2.20 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.39, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
Cremonese U201
Atalanta U202
▾3.10
▾3.55
▴2.20
X
▾3.55
U3.5
▴1.39
Tak
▾1.62
U3.5
▴1.39
4.9
✓ U3.5
▴1.394.9
AC Milan U20 vs Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, początek o 13:00. Kursy: 1.72 gospodarze, 3.60 remis, 4.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.72, pewność 2.4/10. Wynik końcowy 0–2, typ chybiony.
Koniec
AC Milan U200
Cremonese U202
1.72
3.60
4.00
1
1.72
O2.5
1.82
Tak
1.78
1
1.72
2.4
1
1.722.4
Cagliari U20 vs Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, początek o 12:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 3.25 remis, 3.25 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.28, pewność 4.9/10. Wynik końcowy 1–2, typ chybiony.
Koniec
Cagliari U201
Cremonese U202
2.10
3.25
3.25
1
2.10
U2.5
1.70
Nie
1.87
1X
1.28
4.9
1X
1.284.9
Inter U20 vs Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, początek o 17:00. Kursy: 1.29 gospodarze, 5.00 remis, 8.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.35, pewność 8.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Inter U202
Cremonese U201
▴1.29
▾5.00
▾8.00
1
▴1.35
O2.5
▴1.43
Tak
▾1.69
1
▴1.35
8.0
✓ 1
▴1.358.0
Lazio U20 vs Cremonese U20, Campionato Primavera - 1, początek o 11:00. Kursy: 2.17 gospodarze, 3.20 remis, 3.30 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 2.17, pewność 7.6/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
Lazio U203
Cremonese U200
▾2.17
▴3.20
▴3.30
1
▾2.17
U2.5
▴1.65
Nie
▴1.83
1
▾2.17
7.6
✓ 1
▾2.177.6

Statystyki sezonu

Campionato Primavera - 1 Włochy · Sezon 2025
37Mecze Procent zwycięstw 16%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze181937
Zwycięstwa336
Remisy336
Porażki121325
Gole strzelone161430
Gole stracone303262
Średnia goli strzelonych0.90.70.8
Średnia goli straconych1.71.71.7
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola7916
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie2-1
Na wyjeździe0-2
Najwyższa porażka
U siebie1-3
Na wyjeździe6-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe6
Serie
Zwycięstwa2
Porażki4
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–4
0-15
3–17
16-30
9–8
31-45
7–10
46-60
3–10
61-75
7–8
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
16-304
31-458
46-609
61-753
76-903
28Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.557%
21 meczów
Powyżej 1.522%
8 meczów
Powyżej 2.53%
1 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Typy bukmacherskie i prognozy na Cremonese U20

Szukasz typów na Cremonese U20? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Cremonese U20 – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 24 meczów z udziałem Cremonese U20, a skuteczność Best Tip wynosi 66.7%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Campionato Primavera - 1 Cremonese U20 ma bilans 6-6-25 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 37 meczach, przy 30 golach strzelonych (0.8 na mecz) i 62 straconych oraz 2 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Cremonese U20 pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Cremonese U20 to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.