İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Jeonbuk Motors

Jeonbuk Motors Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

Ø 14.0 K League 1
116
Tahmin edilen maçlar
65.5%
Öngörülebilirlik Oranı
LLDWLD
Son Form
1.20
Gol / Maç
Jeonbuk Motors son 6 deplasman maçında galibiyet alamadı
Jeonbuk Motors’in son 8 maçında 1.5 gol üstü oldu
Jeonbuk Motors son 39 maçta kırmızı kart görmedi
Sonraki Maç K League 1 · 18 Eki Paz · 06:00
Jeonbuk
VS06:00
Jeju SK
Tahmini aç
Görüntülemek için abone olun

Son Maçlar

Jeonbuk Motors - FC Seoul, K League 1, başlama saati 08:30. Oranlar: ev sahibi 3.20, beraberlik 3.35, deplasman 2.22. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.37, güven 5.3/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
FC SeoulSeoul2
▴3.20
▴3.35
▾2.22
2
▾2.22
U3.5
▴1.37
Var
▾1.70
U3.5
▴1.37
5.3
✓ U3.5
▴1.375.3
Gangwon FC - Jeonbuk Motors, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 3.00, beraberlik 3.15, deplasman 2.50. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.23, güven 7.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Gangwon FCGangwon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴3.00
▴3.15
▾2.50
2
▾2.50
U3.5
▴1.23
Yok
▾1.83
U3.5
▴1.23
7.3
✓ U3.5
▴1.237.3
Jeonbuk Motors - Pohang Steelers, K League 1, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 1.95, beraberlik 3.35, deplasman 4.00. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.28, güven 7.4/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Jeonbuk MotorsJeonbuk2
Pohang SteelersPohang0
▴1.95
▾3.35
▾4.00
1
▴1.95
U3.5
▴1.28
Yok
▴1.87
U3.5
▴1.28
7.4
✓ U3.5
▴1.287.4
Incheon United - Jeonbuk Motors, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 2.85, beraberlik 3.10, deplasman 2.67. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.22, güven 6.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Incheon UnitedIncheon1
Jeonbuk MotorsJeonbuk1
▴2.85
▾3.10
▴2.67
X
▾3.10
U3.5
▾1.22
Var
▴1.92
U3.5
▾1.22
6.3
✓ U3.5
▾1.226.3
Gimcheon Sangmu FC - Jeonbuk Motors, K League 1, başlama saati 11:30. Oranlar: ev sahibi 3.25, beraberlik 3.30, deplasman 2.22. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.31, güven 7.5/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tuttu.
MS
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
Jeonbuk MotorsJeonbuk0
▾3.25
▾3.30
▴2.22
X2
1.36
U3.5
▾1.31
Yok
▾2.00
U3.5
▴1.31
7.5
✓ U3.5
▴1.317.5

Jeonbuk Ortalama istatistikler

Son 10 maç
ŞutlarKaleyi bulan / maç
4.4
Topa sahip olma
48%
KornerlerMaç başına ortalama
3.3
DisiplinMaç başına kart
2.1
Galibiyet oranı
30%

Sezon İstatistikleri

K League 1 Güney Kore · Sezon 2026
30Maçlar Galibiyet oranı 37%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar151530
Galibiyetler7411
Beraberlikler3811
Mağlubiyetler538
Atılan Goller231538
Yenilen Goller171128
Maç Başına Atılan Gol1.51.01.3
Maç Başına Yenilen Gol1.10.70.9
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar7613
Gol Atılamayan Maçlar257
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi4-0
Deplasman1-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi1-3
Deplasman3-2
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi4
Deplasman3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi3
Deplasman3
Seriler
Galibiyet3
Mağlubiyet2
Penaltılar
1/ 2
50.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
4–4
0-15
3–4
16-30
8–3
31-45
7–7
46-60
2–2
61-75
14–7
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
4-2-3-125 G
4-3-32 G
4-1-4-11 G
4-4-21 G
60Sarı
0Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.577%
23 Maçlar
Üst 1.537%
11 Maçlar
Üst 2.510%
3 Maçlar
Üst 3.53%
1 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu Yaş Poz Puan
Kim Ye-geon Kim Ye-geon 17 MID 7.10
Tiago Orobó Tiago Orobó 32 FWD 6.74
G. Paulauskas G. Paulauskas 26 FWD 6.72
Oberdan Oberdan 30 MID 6.49
Kim Young-Bin Kim Young-Bin 34 DEF 6.45
Kim Jin-Gyu Kim Jin-Gyu 28 MID 6.32
Jin Tae-Ho Jin Tae-Ho 19 MID 6.30
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 28 MID 6.28
Song Bum-Keun Song Bum-Keun 28 GK 6.26
Kang Sang-Yoon Kang Sang-Yoon 21 MID 6.19
Lee Dong-Jun Lee Dong-Jun 28 MID 6.15
Kim Seung-Sub Kim Seung-Sub 29 MID 6.10
Dodozinho Dodozinho 24 MID 6.01
João Gamboa João Gamboa 29 MID 5.89
Cho Wi-Je Cho Wi-Je 24 DEF 5.85
Kim Tae-Hyun Kim Tae-Hyun 29 DEF 5.80
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 36 DEF 5.65
Choi Woo-Jin Choi Woo-Jin 21 DEF 5.53
Italo Italo 23 FWD 5.48
Kim Ha-Jun Kim Ha-Jun 23 DEF 5.47
Lee Yeong-Jae Lee Yeong-Jae 31 MID 5.14
Bruno Mota Bruno Mota 29 FWD 5.01
Maeng Seong-Ung Maeng Seong-Ung 27 MID 4.49
Yeon Je-Un Yeon Je-Un 31 DEF 4.40
Park Ji-Soo Park Ji-Soo 32 DEF 4.33
Lee Sang-Myung Lee Sang-Myung 22 DEF 1.76

Puan Durumu

Güney Kore - K League 1
# Takım M G P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Jeonbuk Motors Tahminleri ve Bahis İpuçları

Jeonbuk Motors tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Jeonbuk Motors maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Jeonbuk Motors takımının yer aldığı 116 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 65.5%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut K League 1 sezonunda Jeonbuk Motors, 30 maçta 11 galibiyet, 11 beraberlik ve 8 mağlubiyet elde etmiş; 38 gol atmış (maç başına 1.3) ve 28 gol yemiş, 13 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Jeonbuk Motors tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Jeonbuk Motors, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.