İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Kluczevia Stargard

Kluczevia Stargard Tahminler, istatistikler ve form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

26
Tahmin edilen maçlar
65.4%
Öngörülebilirlik oranı
DWLLWW
Son form
2
Gol / Maç
Kluczevia Stargard son 8 maçta en az 1 gol yedi
Kluczevia Stargard son 22 maçta kırmızı kart görmedi
Sonraki maç III Liga - Group 2 · 31 Eki Cmt · 12:00
Kluczevia
VS12:00
Kotwica Kornik
Tahmini aç
Görüntülemek için abone olun

Son maçlar

Kluczevia Stargard - Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 1.65, beraberlik 4.15, deplasman 4.85. Best Tip: ev sahibi kazanır, oran 1.65, güven 7.5/10. Maç sonucu 2–2, tahmin tutmadı.
MS
Kluczevia StargardKluczevia2
Flota SwinoujscieSwinoujscie2
▴1.65
▾4.15
▾4.85
1
▴1.65
O2.5
1.55
Var
▾1.65
1
▴1.65
7.5
1
▴1.657.5
Kluczevia Stargard - Luzino, III Liga - Group 2, başlama saati 12:00. Oranlar: ev sahibi 3.15, beraberlik 3.75, deplasman 2.15. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.45, güven 7.9/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
Kluczevia StargardKluczevia3
Luzino 2
3.15
▴3.75
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
1.45
Var
▾1.43
O2.5
1.45
7.9
✓ O2.5
1.457.9
Polonia Sroda - Kluczevia Stargard, III Liga - Group 2, başlama saati 18:00. Oranlar: ev sahibi 1.71, beraberlik 4.10, deplasman 4.25. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.22, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–0, tahmin tuttu.
MS
Polonia SrodaSroda2
Kluczevia StargardKluczevia0
▾1.71
▴4.10
▴4.25
1
▾1.71
O2.5
▾1.39
Var
▾1.43
1X
▴1.22
8.0
✓ 1X
▴1.228.0
Kalisz - Kluczevia Stargard, III Liga - Group 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.42, beraberlik 3.50, deplasman 2.90. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.62, güven 6.6/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
Kalisz1
Kluczevia StargardKluczevia0
▴2.42
▾3.50
▾2.90
2
▾2.90
O2.5
▴1.62
Var
▾1.53
O2.5
▴1.62
6.6
O2.5
▴1.626.6
Wda Swiecie - Kluczevia Stargard, III Liga - Group 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 2.65, beraberlik 3.60, deplasman 2.35. Best Tip: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.52, güven 7.8/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Wda Swiecie1
Kluczevia StargardKluczevia2
2.65
3.60
2.35
1
2.65
O2.5
1.51
Var
1.46
1X
1.52
7.8
1X
1.527.8
Kluczevia Stargard - Elana Torun, III Liga - Group 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 1.41, beraberlik 4.70, deplasman 6.00. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.51, güven 8.0/10. Maç sonucu 2–1, tahmin tuttu.
MS
Kluczevia StargardKluczevia2
Elana Torun1
1.41
4.70
6.00
1
1.41
O2.5
1.51
Var
1.71
O2.5
1.51
8.0
✓ O2.5
1.518.0
Notec Czarnkow - Kluczevia Stargard, III Liga - Group 2, başlama saati 14:00. Oranlar: ev sahibi 3.20, beraberlik 3.60, deplasman 2.05. Best Tip: en az 3 gol olur, oran 1.56, güven 8.0/10. Maç sonucu 3–1, tahmin tuttu.
MS
Notec Czarnkow3
Kluczevia StargardKluczevia1
3.20
3.60
2.05
2
2.05
O2.5
1.56
Var
1.51
O2.5
1.56
8.0
✓ O2.5
1.568.0

Sezon istatistikleri

III Liga - Group 2 Polonya · Sezon 2026
11Maçlar Galibiyet oranı 64%
Performans analizi
İstatistik Ev sahibi Deplasman Toplam
Maçlar5611
Galibiyetler437
Beraberlikler101
Mağlubiyetler033
Atılan goller111122
Yenilen goller61117
Maç başına atılan gol2.21.82.0
Maç başına yenilen gol1.21.81.5
Gol yenmeyen maçlar101
Gol atılamayan maçlar022
Rekorlar ve seriler
En farklı galibiyet
Ev sahibi2-0
Deplasman1-4
En farklı mağlubiyet
Ev sahibi-
Deplasman3-1
En fazla atılan gol
Ev sahibi3
Deplasman4
En fazla yenilen gol
Ev sahibi2
Deplasman3
Seriler
Galibiyet2
Mağlubiyet2
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol dakikaları (atılan / yenilen)
1–1
0-15
4–5
16-30
4–1
31-45
3–0
46-60
7–4
61-75
3–6
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve disiplin
Kart dakikaları
0Sarı
0Kırmızı
Atılan goller
Üst 0.582%
9 Maçlar
Üst 1.573%
8 Maçlar
Üst 2.527%
3 Maçlar
Üst 3.518%
2 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan durumu

Polonya - III Liga - Group 2
# Takım O G P
1 Polonia Środa 14 38-18 34
2 Luzino 14 38-20 28
3 Wda Świecie 14 22-18 27
4 Kluczevia Stargard 13 24-22 23
5 Stargard Szczeciński 14 35-26 22
6 Lech Poznań II 13 28-26 21
7 Noteć Czarnków 14 20-19 20
8 Bałtyk Koszalin 14 21-19 19
9 Elana Toruń 14 23-25 19
10 Unia Swarzędz 14 24-21 18
11 Gedania Gdansk 14 30-29 18
12 Kalisz 14 18-20 18
13 Grom Nowy Staw 14 31-32 16
14 Flota Świnoujście 14 17-24 15
15 Chemik Bydgoszcz 14 20-29 12
16 Victoria Września 14 12-24 12
17 Lipno Stęszew 14 17-28 11
18 Kotwica Kórnik 14 20-38 11

Kluczevia Stargard tahminleri ve analizleri

Kluczevia Stargard tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, modelimiz NT Apex ile Kluczevia Stargard maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Kluczevia Stargard takımının yer aldığı 26 maçı analiz ettik; Best Tip isabet oranımız 65.4%. Tahminler maç sonucu, alt/üst, karşılıklı gol, kesin skor, xG, korner ve topa sahip olma bahis türlerini kapsıyor.

Mevcut III Liga - Group 2 sezonunda Kluczevia Stargard, 11 maçta 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etmiş; 22 gol atmış (maç başına 2.0) ve 17 gol yemiş, 1 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Kluczevia Stargard tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Kluczevia Stargard, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.