Към съдържанието

Прогноза Stellenbosch U23 vs TS Galaxy U23 - 14 март 2026 г.

Stellenbosch U23
14 март08:00
4:4
Завършил
TS Galaxy U23
11.68 X3.50 24.30

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
Stellenbosch U23 печели 1.68
3.7/10
1x2 Прогноза
11.68
3.8/10
Общо голове
Под 3.51.30
1.4/10
Двата отбора да отбележат
Да1.73
1.1/10
Bet Builder прогноза
1X & Под 4.51.28
3.5/10
Краен резултат
Stellenbosch U2321TS Galaxy U23

Статистика

Средно на мач
Stellenbo
TS Galaxy U23
Общо головеStellenbosch U23: 2.6TS Galaxy U23: 2.5
Вкарани головеStellenbosch U23: 1.5TS Galaxy U23: 1.1
Допуснати головеStellenbosch U23: 1.1TS Galaxy U23: 1.4

Форма

Последни 10 мача
Stellenbo
TS Galaxy U23
ПобедиStellenbosch U23: 4TS Galaxy U23: 3
Над 1.5 голаStellenbosch U23: 8TS Galaxy U23: 9
Над 2.5 голаStellenbosch U23: 6TS Galaxy U23: 5
Над 3.5 голаStellenbosch U23: 2TS Galaxy U23: 2
И двата отбора отбелязахаStellenbosch U23: 6TS Galaxy U23: 6
Изненадващи победиStellenbosch U23: 0TS Galaxy U23: 0
Изненадващи загубиStellenbosch U23: 0TS Galaxy U23: 0

H2H

Stellenbosch U23 6
2 Равенства
3 TS Galaxy U23
Последни мачове
14 март 26 г.
Stellenbosch U234
TS Galaxy U234
11 октомври 25 г.
TS Galaxy U231
Stellenbosch U232
04 май 25 г.
TS Galaxy U230
Stellenbosch U231
12 октомври 24 г.
Stellenbosch U235
TS Galaxy U231
10 февруари 24 г.
TS Galaxy U230
Stellenbosch U230
24 септември 23 г.
Stellenbosch U230
TS Galaxy U231
08 април 23 г.
Stellenbosch U230
TS Galaxy U233
12 ноември 22 г.
TS Galaxy U231
Stellenbosch U230
14 май 22 г.
TS Galaxy U231
Stellenbosch U232
08 януари 22 г.
Stellenbosch U232
TS Galaxy U230

Последни мачове

Класиране

Южна Африка - Diski Challenge
# Отбор М Г Т
1 Orlando Pirates U23 30 62-18 73
2 Mamelodi Sundowns U23 30 71-30 70
3 Royal AM U23 30 55-36 53
4 Kaizer Chiefs U23 30 58-33 49
5 Stellenbosch U23 30 54-44 49
6 Orbit College U23 29 35-37 43
7 Richards Bay U23 30 41-43 40
8 Sekhukhune United U23 30 46-39 39
9 Golden Arrows U23 30 48-57 38
10 TS Galaxy U23 30 38-50 38
11 AmaZulu U23 30 36-51 38
12 Marumo Gallants U23 29 40-51 35
13 Durban City U23 29 47-44 31
14 Magesi U23 29 29-44 30
15 Polokwane City U23 30 18-54 20
16 Chippa United U23 30 35-82 17